Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#31 2013-06-24 22:27:37

 Iden

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

47780756
Call me!
Zarejestrowany: 2013-06-15
Posty: 38
Punktów :   

Re: [Fairy Tail] Tajemnica lasu

To było oczywiste, że ten szalony plan nie wypali. Mimo to Iden postanowił zrobić taką głupią rzecz i spotkały go konsekwencje. Uderzenie stwora było bardzo bolesne, choć obrażenia spowodowane nim nie były groźne. Krzyknął z bólu i zdenerwował się. Rzucił wyzwiskiem w swojego przeciwnika i spojrzał w jego zdrowsze oko. Grymas na jego twarzy wyraził jedynie wściekłość i pogardę. Na szczęście w dłoni nadal miał swój wierny rewolwer, toteż wycelował w drugie oko stworzenia i strzelił kolejną wybuchającą kulą. Nie czekając na reakcję spróbował wyrwać się i odbiec kawałek, tak by podbiec od boku i mieć możliwość trafienia w podbrzusze.


- 2'000 ME. Zostało 6'000.

Ostatnio edytowany przez Iden (2013-06-25 00:04:10)

Offline

 

#32 2013-06-25 11:44:09

 Alucard

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

10954671
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Fairy Tail] Tajemnica lasu

Pocisk Idena trafił idealnie w cel czyli w oko. Drugie oko wybuchło niczym mała bomba, od teraz potwór był ślepy niczym kret, lecz jego pozostałe instynkty działały bez zarzutu. Z wściekłości po raz kolejny wbiegł w masywne drzewo, lecz teraz mag Fairy Tail uchronił się przed kolejnymi obrażeniami odbiegając od przeciwnika. Oponent szybko wyczuł zapach Idena i na ślepo powolnym krokiem kierował się w jego stronę, lecz teraz to właśnie młody chłopak miał szansę wygrać. Jego wróg nie był w stanie się bronić, lecz w jaki sposób to zrobi zależy to wyłącznie od niego samego.
Kierunek wiatry wschodni około 8 km/h, lekkie zachmurzenie, warunki bardzo dobre do strzałów, otóż co zrobi w tej sytuacji Iden aka Snajper.

Offline

 

#33 2013-06-25 12:11:03

 Iden

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

47780756
Call me!
Zarejestrowany: 2013-06-15
Posty: 38
Punktów :   

Re: [Fairy Tail] Tajemnica lasu

Zdyszany Iden zwolnił kroku, był trochę przerażony, ale dzięki temu adrenalina pozwalała mu walczyć dalej. Nie przeszkadzało mu okrucieństwo, jakiego dokonał, ale bał się śmierci, gdyż bestia wyglądała dość strasznie. Mimo faktu, że udało mu się bardzo ją osłabić, miał się na baczności, ponieważ w każdym momencie mogło nastąpić najgorsze. Wpadł na kolejny bardzo dziwaczny pomysł, lecz w tej chwili wydawało się bardzo możliwe do wykonania. Iden nienawidził deszczu, ale w danej sytuacji mogło mu to bardzo pomóc. Niedawne opady spowodowały, że powierzchnia stała się bardziej śliska, co mógł wykorzystać. Potwór zaczął właśnie iść w jego stronę, kierując się innymi zmysłami niż wzrok. Dzięki temu miał przewagę, więc zaczął biec prosto na stwora. Rozpędził się i nagle ugiął nogi tak, by upaść na plecy i wykorzystać siłę pędu do zrobienia wślizgu. Bestia była dość wysoka, więc spokojnie mógł zmieścić się pod jej cielskiem. Wtedy wystarczyło tylko wycelować w miejsce, w którym powinno znajdować się serce i... strzelić. Świecąca kula wyleciała z lufy rewolweru, próbując dosięgnąć upragnionego celu.


- 2'000 ME. Zostało 4'000. (o ile akcja się udała)

Offline

 

#34 2013-06-25 15:01:57

 Alucard

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

10954671
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Fairy Tail] Tajemnica lasu

Stwór był wręcz nieobliczalny. Postawił wszystko na jedną kartę i z ogromną szybkością biegł na maga Fairy Tail, nie miał innego wyjścia, nie mógł wyprowadzić dobrze skoordynowanego ataku, ponieważ nie widział co obecnie się dzieje. Tą szansę wykorzystał Iden wręcz idealnie. Wślizgiem dostał się dosłownie pod tym stworem i wystrzelił swój pocisk w stronę serca. Szansa była mała na wygraną, ponieważ nie wiadomo jak zbudowany wewnętrznie jest to stworzenie. Jednak temu dniu coś sprzyjało, w chwili strzału i przebicia pocisku przez warstwę skóry wytrysnęło ogrom krwi, zaś stworzenie leciało na lewy bok robiąc przy tym ogromny huk. Młody mag mógł czuć się dumny z tego powodu, czas teraz tylko wziąć i odciąć coś z ciała tego czegoś i zanieść do zleceniodawcy jako dowód na zabicie stworzenia.

Offline

 

#35 2013-06-25 15:46:04

 Iden

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

47780756
Call me!
Zarejestrowany: 2013-06-15
Posty: 38
Punktów :   

Re: [Fairy Tail] Tajemnica lasu

Iden był zdeterminowany, by osiągnąć swój cel i udało mu się. Po trafieniu szybko wydrapał się spod cielska jaszczura, by nie zostać zmiażdżonym. Krzyknął głośno, śmiejąc się radośnie. Nie był to triumf na miarę wielkiego maga, ale miał prawo do radości. Szybko jednak się otrząsnął i podszedł do trupa. Upewnił się, że nie oddycha i postanowił zdobyć fragment jego ciała, by pokazać zleceniodawcy jako dowód. Obejrzał ciało bestii w poszukiwaniu słabych punktów i czegoś, co można by łatwo pozyskać i zanieść. Postanowił strzałem odrąbać jeden z pazurów uzbrajających łapę stwora. Wziął trofeum w ręce i poszedł w stronę domostwa Mikaela. Postanowił najpierw zapukać do drzwi ze względu na dziwne zachowanie człowieka, więc nigdy nie wiadomo co mógłby wymyślić.

Offline

 

#36 2013-06-25 15:57:23

 Alucard

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

10954671
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Fairy Tail] Tajemnica lasu

Iden doszedł w końcu do domostwa Mikaela, by zanieść mu dowód na to, ze stwór został zabity. Sprawy w środku tego domu nie były za ciekawe, w jednej chwili trofeum zniknęło z rąk maga, by zaraz po 10 sekundach w jego rękach pojawił się mieszek z pieniędzmi, za pewne była to sprawka tego superszybkiego pomocnika. Pozostawało pytanie co z jego przyjacielem, w całej tej misji od nie dawna tylko o niego chodziło, ale i na to pytanie pozostawiona była odpowiedź, którą Iden znalazł pod nogami, była to niewielka kartka na której napisano jedno zdanie. ”Twój przyjaciel wybrał się w stronę Karczmy.”
Wychodzi na to, iż jest już bezpieczny, a magowi Fairy Tail udało zdobyć się pieniądze i wynieść nowe umiejętności bitewne.

Nagroda:

- 6 PA
- 10'000 Kolejnotów
- Za 15 minut możesz zaczynać już w Karczmie.

/// Dodam od siebie, iż dawno nie widziałem tak wytrwałego i pomysłowego maga jak Iden, niestety Lavi zrezygnował z misji co oznacza, że nie dostanie nagrody. Co do Idena, na pewno ten użytkownik zasługuję na jak najszybszy awans na II poziom Dlatego tez moja decyzja o tak dużej nagrodzie pieniężnej, która początkowo miała być dzielona na dwie osoby.

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pokemon emerald kody master ball www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl www.hetmanska1944.pun.pl vw polo 1.4 16v 75km jak podniesc moc operacja przerzutow do pluc laserem