Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#31 2013-07-31 02:45:52

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Siedziba Mistrza gildii

Mikaboshi tylko podniósł ręke na pożegnanie z uśmiechem, był zaprawdę słaby w te klocki. Choć musiał przyznać, że odpoczynek w towarzystwie pięknej kobiety było by dobrym pomysłem. Tak dawno nie zażywał chwili dla siebie... Mikaboshi usiadł na biurku biorąc do ręki papiery, magiczna rada, 10 świętych magów spis, ble ble... Ile tych papierzysk gildyjnych, trzeba będzie pomyśleć nad zatrudnieniem sexownej sekretarki!
Obok Mikaboshiego pojawiła się Mavis, Shodaime gildii, spojrzała na niego z chytrym uśmieszkeim.
-Nigdy nie miałeś głowy do kobiet co nie, Mikaboshi-kun?
Mikaboshi nie wydawał się zaskoczony czy przejęty nagłym pojawieniem się Shodaime, ze spokojem odpowiedział.
-Ehh... Nie dołuj mnie bardziej, już mam wystarczająco dużo papierzysk. Niedługo się zacznie...
-Hai, powodzenia i uważajcie. Pojawię się na miejscu!
Chwilę później postać mistrza zniknęła a Mikaboshi usiał na fotelu patrząc na list, z uśmiechem schował go do biurka, jeszcze nie czas aby Fairy Tail się dowiedziało.
Patrząc jeszcze przez okno, mistrz usnął, kawa praktycznie nic nie pomogła...


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 

#32 2016-02-01 19:13:37

 Misaki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

42592352
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 1244
Punktów :   24 
Imię i Nazwisko: Misaki Valliere
Wiek: 21
Partner/ka: -
Magia główna: Gwiezdne Duchy III
Magia poboczna: Projekcja II / Szybkość II
Umiejętności bojowe: Silna Wola
Umiejętności fabularne: Unison Raid
Zręczność / Witalność: 60 / 60
Koncentracja / Szybkość: 50 / 30
Magiczna energia: 50,250

Re: Siedziba Mistrza gildii

Zatrzymała się przed drzwiami, delikatnie zacisnęła pięść i uniosła ją na wysokość klatki piersiowej. Delikatnie się uśmiechnęła, w momencie gdy miała zapukać, jej ręka zatrzymała się. Twarz posmutniała - No tak, zapomniałam - Mruknęła łapiąc za klamkę, którą spokojnie pociągnęła w dół. W momencie, gdy uchyliła lekko drzwi, delikatnie je pchnęła. Przed jej oczami ukazał się gabinet, nieco zakurzony. Zapaliła światło powoli wchodząc do środka, w pierwszej kolejności przetarła obraz, który leżał na ziemi. Przedstawiał on twarz Tomijiego, obraz obok Mikaboshiego. Odstawiła je za siebie, gdy się odwróciła nad nią wsiała Mavis. Pierwsza Mistrzyni Fairy Tail, westchnęła cicho - Jak ten czas szybko leci - Skierowała wzrok wówczas w inną stronę, w szafce zauważyła biały płaszcz. Podeszła do niej spokojnie, przekręcając kluczyk. Nie myliła się, biały płaszcz należał do Mikaboshiego. To pomieszczenie wywoływało tak wiele wspomnień, które Misak pragnęła teraz wymazać z pamięci. Rzuciła płaszcz na fotel, a sama podeszła do okna. Widziała za nim miasto, ludzi rozbawionych oraz poważnych. Ludzi, którzy ciągle gdzieś się śpieszyli. Świat nie był już taki sam, jaki pamiętała. Ona sama dorosła, zmieniła się. To ją również przygnębiało, odwróciła się plecami do okna, opierając biodrami o parapet - Czas najwyższy zrobić tu porządek - Skrzyżowała ręce i uśmiechnęła się, może nie będzie tak źle jak myśli. Co prawda przeszłość bolała, lecz nie mogła jej ciągle wspominać pod tym względem, to dzięki tamtym ludziom tak wiele zawdzięcza. Zerwała się na proste nogi, a w pierwszej kolejności otworzyła na oścież okno, by dać temu pomieszczeniu świeżości. Przetarła wszystkie kurze dość energicznie, by pod sam koniec powiesić na ścianie dwa obrazy, na przeciwko biurka. Chciała mieć ich zawsze przed sobą, by dowali jej siły. Gdy zasiadła za biurkiem, łokcie oparła o blat, przyglądając się temu wszystkiemu w ciszy.

Ostatnio edytowany przez Misaki (2016-02-01 19:14:00)


Theme | Battle Theme | Kingdom Hearts | Karta Postaci

https://33.media.tumblr.com/4200730b98f16c27e3aad3ff9cace0ad/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso10_250.gif https://38.media.tumblr.com/8fe4d486a628c74a17533cccab73db53/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso8_250.gif

Cały czas wierzyłam w słowa, które wtedy wypowiedziałaś. Byłoby wspaniale, gdybym mogła rozkwitnąć jak kwiat. Przez cały ten czas chciałam być taka jak ty. Moim celem było to, aby ci dorównać. Dzięki tobie zaszłam tak daleko. Dlatego właśnie chcę z tobą walczyć.
Teraz pragnę właśnie tego. Tylko tego.


https://33.media.tumblr.com/cdb798128b574b6b634bccddd083ec11/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso9_250.gif https://38.media.tumblr.com/f2af23ae70518f1336b28c1cf1144ae7/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso5_250.gif 

Offline

 

#33 2016-02-01 20:37:44

Hiryu

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2015-10-30
Posty: 45
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Nanashi
Wiek: 21
Partner/ka: Misaki
Magia główna: Lodowe Tworzenie
Umiejętności fabularne: Wyczuwanie Energii
Zręczność / Witalność: 20/30
Koncentracja / Szybkość: 30/20
Magiczna energia: 21'785

Re: Siedziba Mistrza gildii

Podróż minęła naprawdę miło, cisza była naprawdę nowością, z którą się spotkał przebywając wśród wróżek. Pozwolił się ciągnąć. Oczy zamknął ze spokojem i spuścił lekko głowę, całkowicie zawierzył prowadzeniu Blondynki. Ból złagodniał w końcu, co siętyczy psiaczków? Szły powolnym krokiem za nimi, chodź nikt im nie kazał. Heh, znalazłem sobie milczących towarzyszy... Jak je nazwać? Lu i Tai. Tak to będzie dobre, są niczym karpie koi, wiecznie razem, w odwiecznym tańcu, pchnij i ciągnij, dobro i zło, ying i yang... Chyba to właśnie spokój przywołał do siebie wielkiego sokoła, który jakby nigdy nic zatopił szpony w jego ramię. Mężczyzna poczuł kłucie w bólu i westchnął cicho. Nic jednak nie odrzekł, a teraz ptaszek? Yare Yare... Może Fawkes? Upierdliwe... W końcu dotarli do karczmy Fairy Tail, nie obchodziły go zdziwienia ludzi widząc dwa rosłe wilki idace jakby nigdy nic... Otworzył oczy a jego wzrok padł na członku rady Szybko odwrócił wzrok, jakby chciał ukryć tożsamość, jednak niepotrzebnie. Radny nawet na niego nie spojrzał. Co do słów mężczzny, omówimy to później. Psy zadomowiły się od razu, prościej mówiąc z jedzeniem. A ptak? Jak siedział tak siedzi... Ehhh, jeszcze będzie musiał płacić. Westchnął po raz wtórny i zasiadł pozwalając się obandażować kobiecie. Skinął głową w stronę Misaki. Kiedy wszystko było ok powstał a zwięrzęta jak na zawołanie wstały również i podbiegły z wywalonymi jęzorami. Nic dla was nie mam... Ruszył w stronę siedziby mistrza. Zapukał, po czym nie czekając otworzył drzwi, Lu i Tai wbiły się dosłownie wąchając na około by w końcu paść z zacieszem na dywan pośrodku. Ptak jak sie przyczepił tak trwał... Hiryu powoli, znudzonym wzrokiem rozejrzał się. Dostrzegł sprzątającą mistrzynie z całego kurzu. Jego wzrok przykuł jednak rapier a nad nim zdjęcie Mikaboshiego. No proszę, jednak wam go oddali... Rzekł sam do siebie, nie wiedząc, że mówi na głos. W końcu zerknął na Misaki siadając na fotelu. Nie uszło ci uwadze spięcie radnego? Chyba mają kłopoty i to nie małe. Smoki, Maski teraz to. Wiem jedno zbliża się coś dużego. Ah tak i teraz ja winien jestem ci podziękowania. Tak więc, o czym chciałaś ze mną pomówić?


http://33.media.tumblr.com/a2a5f4ce1587515a5a617b7072a327db/tumblr_n0kt0bv2xO1qcertko2_500.gif
Następne pokolenie zawsze wyprzedzi poprzednie. To jeden z nigdy nie kończących się cyklów życia.

Offline

 

#34 2016-02-01 21:01:44

 Misaki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

42592352
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 1244
Punktów :   24 
Imię i Nazwisko: Misaki Valliere
Wiek: 21
Partner/ka: -
Magia główna: Gwiezdne Duchy III
Magia poboczna: Projekcja II / Szybkość II
Umiejętności bojowe: Silna Wola
Umiejętności fabularne: Unison Raid
Zręczność / Witalność: 60 / 60
Koncentracja / Szybkość: 50 / 30
Magiczna energia: 50,250

Re: Siedziba Mistrza gildii

Chłopak pojawił się w gabinecie o wiele szybciej, niż mogłaby się tego spodziewać. Zerknęła na Hiryu i uśmiechnęła się, rzuciła ścierkę gdzieś w kąt. Podeszła nieco bliżej chłopaka, opierając się o biurko. Przez chwilę milczała, obserwowała tylko jego ruchy. Zwierzęta widać zadomowiły się na jej dywanie, nie przeszkadzało jej to.  Skrzyżowała dłonie pod biustem i przymknęła oczy, chciała zebrać myśli, słowa. Jednak zanim się odezwała, chłopak dostrzegł rapier. Kiwnęła głową, wszystko jakby powoli sklejało się w jedno, był jeden powód dla którego go tu wezwała, w sumie teraz już dwa powody. Jednak jak to wszystko się ułoży? Otworzyła oczy, były poważne, nieco groźne. - Nie uszło mi uwadze twoje zachowanie na dole, ten człowiek z Rady? Znasz go? - nie chciała by kłamał, nie wiedziała czego się może po nim spodziewać. W końcu pojawił się znikąd, nic o nim nie wiedziała, ani o jego przeszłości. - Poza tym, skąd wiedziałeś, że Rada miała Rapier Mikaboshiego? - Drugie pytanie padło z ust Misaki, coraz bardziej nie podobała się jej ta sytuacja. Tajemniczy mężczyzna, stawał się coraz to bardziej podejrzanym typkiem. Musiała bardziej uważać na Hiyru, obawiała się, że zaproszenie go do Gildii może wiele ją kosztować. Zacisnęła lekko pięść na biurku, mimo to poluźniła ją w mgnieniu oka. Nie mogła dać się ponosić nerwom oraz pewnym podejrzeniom.


Theme | Battle Theme | Kingdom Hearts | Karta Postaci

https://33.media.tumblr.com/4200730b98f16c27e3aad3ff9cace0ad/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso10_250.gif https://38.media.tumblr.com/8fe4d486a628c74a17533cccab73db53/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso8_250.gif

Cały czas wierzyłam w słowa, które wtedy wypowiedziałaś. Byłoby wspaniale, gdybym mogła rozkwitnąć jak kwiat. Przez cały ten czas chciałam być taka jak ty. Moim celem było to, aby ci dorównać. Dzięki tobie zaszłam tak daleko. Dlatego właśnie chcę z tobą walczyć.
Teraz pragnę właśnie tego. Tylko tego.


https://33.media.tumblr.com/cdb798128b574b6b634bccddd083ec11/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso9_250.gif https://38.media.tumblr.com/f2af23ae70518f1336b28c1cf1144ae7/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso5_250.gif 

Offline

 

#35 2016-02-01 22:21:55

Hiryu

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2015-10-30
Posty: 45
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Nanashi
Wiek: 21
Partner/ka: Misaki
Magia główna: Lodowe Tworzenie
Umiejętności fabularne: Wyczuwanie Energii
Zręczność / Witalność: 20/30
Koncentracja / Szybkość: 30/20
Magiczna energia: 21'785

Re: Siedziba Mistrza gildii

Wszystko się układało, było pięknie, wręcz cudownie, jego życie było idealne, na totalnej wyjebce. Dlaczego wiec zdecydował się tutaj przyjść? Takie właśnie myśli przechodziły przez jego głowę kiedy spojrzał znużonym wzrokiem na Misaki. Sam sobie jest winien, sam sie wkopał. Upierdliwe... Nie odpowiedział od razu. Wręcz długo milczał do irytacji wręcz, głaskał zdrową ręką Lu za uchem, kiedy w końcu sie odezwał.
Ehh. Znałem go i tyle, często sam kazałem mu biegać tu i tam. To taki posłaniec, przynieś podaj itp.
Wymigał się? Cholera równie dobrze może go wziąć za zbiega który unika rady... I co ma teraz zrobić? Nie miał ochoty sie zwierzać przed kimś, nie po to do cholery szukał samotni by teraz wyżalać się komuś.
Ujmijmy to w sposób najprostszy. Miałem pewne stanowisko w radzie, jednak odszedłem. Rapier Mikaboshiego znam, bo widywałem go setki razy przy jego pasie, mag siódmego stopnia świętego, trudno go przeoczyć co nie? Od kiedy radny zaprzestał poszukiwań, cóż słuch o nim zaginął co wiesz doskonale. Nie każ mi sie spowiadać z przyszłości, nie uczynię tego z powodu naprawionej reki, zresztą chyba teraz jesteśmy kwita prawda? Wstał z krzesła spojrzawszy w drzwi. To wszystko co chciałaś ode mnie?
Unikał teraz kontaktu wzrokowego patrząc jednak na bystre oczy sokoła.


http://33.media.tumblr.com/a2a5f4ce1587515a5a617b7072a327db/tumblr_n0kt0bv2xO1qcertko2_500.gif
Następne pokolenie zawsze wyprzedzi poprzednie. To jeden z nigdy nie kończących się cyklów życia.

Offline

 

#36 2016-02-02 10:55:57

 Misaki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

42592352
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 1244
Punktów :   24 
Imię i Nazwisko: Misaki Valliere
Wiek: 21
Partner/ka: -
Magia główna: Gwiezdne Duchy III
Magia poboczna: Projekcja II / Szybkość II
Umiejętności bojowe: Silna Wola
Umiejętności fabularne: Unison Raid
Zręczność / Witalność: 60 / 60
Koncentracja / Szybkość: 50 / 30
Magiczna energia: 50,250

Re: Siedziba Mistrza gildii

Wysłuchała chłopaka dość uważnie, nie przerywając mu ani razu. Westchnęła spokojnie kierując swój wzrok na portret Mikaboshiego. Szukała pewnego kluczowego słowa, zmarszczyła lekko brwi i olśniło ją. Spostrzegawczość, to cecha którą miskai odziedziczyła, a raczej nauczyła się od pewnej osoby. Gdy ponownie wzrok skierowała na chłopaka, uśmiechnęła się zadziornie - Rozumiem - Rzekła spokojnie krzyżując dłonie pod biustem - Więc chcesz mi powiedzieć, że chowanie się przed Radą Magiczną, a raczej przed człowiekiem, którym się ''posługiwało'' jest rzeczą normalną? Chyba, nie tak witają się ludzie - Głos pełen kpin, czuła, że nie mówił jej prawdy. Przynajmniej tak się jej wydawało, a ona była z osób, które będą tak długo ciągnąc za język, póki nie dowie się tego, co chce. Odwróciła się na pięcie, by następnie podejść do fotela i zasiąść na nim. Złączyła ręce, opierając na niej brodę. - Ukrywasz się? Uciekłeś z Rady? Może posiadasz jakieś tajne informacje? - Nie miała zamiaru odstąpić, nie teraz. - Wiesz, wydaje mi się, że Rada ucieszyłaby się z faktu, że ktoś taki jak ty siedzi teraz w gabinecie Mistrza gidlii Fairy Tail, chyba że.. - Przerwała, placem delikatnie przeciągnęła po długości biurka - Pomogę Ci, w zamian ty pomożesz mi - Dodała spoglądając na niego z przychyloną głową, kontynuowała dalej - Jak się domyślasz, chodzi mi o zamaskowanych wojowników. Nie wiele na ich temat wiemy, jednak ty posiadasz doskonałą umiejętność oraz kamuflaż. Od jak dawna obserwowałeś naszą walkę? Hm? Jednak, to nie o tym chciałam mówić. Chodzi mi raczej o zebraniu kilka informacji z miasta, tam zginęło kilkoro ludzi. - Wstała podchodząc do okna, przegryzła delikatnie wargę patrząc na społeczeństwo z góry - To dość ważne. Nie chcemy by ktoś inny umierał z naszej winy. Obowiązek Maga, to bronić tych, którzy nie potrafią zapewnić sobie bezpieczeństwa. Trzeba wyplenić jak najszybciej chwast tego świata. Rozumiesz? - Odwróciła się spoglądając na niego już nieco surowym i poważnym wzrokiem. Pytanie tylko co on z tego będzie mieć? Na pewno ochronę, wyżywienie, opiekę oraz dach na głową. To były główne czynniki dla których powinien się zgodzić, mało tego. Rada magiczna nie dowie się o jego położeniu, jeśli okazałoby się, że jest osobą poszukiwaną.


Theme | Battle Theme | Kingdom Hearts | Karta Postaci

https://33.media.tumblr.com/4200730b98f16c27e3aad3ff9cace0ad/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso10_250.gif https://38.media.tumblr.com/8fe4d486a628c74a17533cccab73db53/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso8_250.gif

Cały czas wierzyłam w słowa, które wtedy wypowiedziałaś. Byłoby wspaniale, gdybym mogła rozkwitnąć jak kwiat. Przez cały ten czas chciałam być taka jak ty. Moim celem było to, aby ci dorównać. Dzięki tobie zaszłam tak daleko. Dlatego właśnie chcę z tobą walczyć.
Teraz pragnę właśnie tego. Tylko tego.


https://33.media.tumblr.com/cdb798128b574b6b634bccddd083ec11/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso9_250.gif https://38.media.tumblr.com/f2af23ae70518f1336b28c1cf1144ae7/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso5_250.gif 

Offline

 

#37 2016-02-02 12:15:53

Hiryu

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2015-10-30
Posty: 45
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Nanashi
Wiek: 21
Partner/ka: Misaki
Magia główna: Lodowe Tworzenie
Umiejętności fabularne: Wyczuwanie Energii
Zręczność / Witalność: 20/30
Koncentracja / Szybkość: 30/20
Magiczna energia: 21'785

Re: Siedziba Mistrza gildii

Mężczyzna powolnym ruchem odwrócił swoją głowę w stronę mistrzyni, ręce schował do kieszeni. Jego twarz a raczej oczy ukazywały powagę, nowość w jego oczach, gdyż zwykle cechowało ja znudzenie. Słuchał uważnie nie mrugając ani razu. W końcu odwrócił sie całym ciałem i postawił krok wprzod lekko sie pochylając nad biurko.
jak wspominałem wcześniej nie zamierzam sie tłumaczyć z mojego zachowania przed komik moja droga. Naprawdę uważasz, ze jestem przestępcą? Interesujące, jak dama doskonale wiesz spis zbrodniarzy jest na liście wraz z portretami, które jako mistrz posiadasz w spisie. Próbujesz mnie szantażować? Niestety z przykrością musze stwierdzić ze nie jestem tak głupi za jakiego mnie masz. Nie pchalbym sie tutaj nieprzygotowany a moja magia w zupełności wystarczy by nie znalazł mnie nikt dosłownie nikt. Dla twojej informacji nie ukrywam sie ze strachu przed radą, raczej by w końcu moc odetchnąć. Nie podlegam nikomu a o zaufaniu to juz nie wspominam. odwrócił sie a zwierzęta ruszyły za nim. Złapał za klamkę jednak nie wyszedł za drzwi, spojrzał na sufit wzdychając. Cichym głosem rzekł [i]ale w jednym zgodzić sie musze. Zamaskowani są niebezpieczni. Z moich informacji wynika, ze najpierw zaczęto porywać pojedynczo by nie wzbudzać sensacji, głownie ubogich ludzi jednak teraz skala sie poszerza. Mogę wiec informować CIebie na bierząco, nie myśl jednak zbyt wiele. Potrzebujemy silnej grupy uderzeniowej, przez co możecie sie przydać. Musze rownież rozeznać sie co z innymi magami, ostatecznie i rada sie dowie. Przewodniczący jest stary juz jednak nadal posiada pozycje 1 świetego maga. Nie widziałem by z kimś przegrał, jednak jest dość sikbie trzymający sie pewnych zasad i reguł przez co jest trudnym człowiekiem. Serce ma jednak po właściwej stronie wiec i go trzeba powiadomić, zajmiesz sie tym?[/] hiryu zerknął na nią a w jego oczach znowu zabłysnął spokój. Dał wyraźnie do zrozumienia ze nie da sie zastraszyć ani szantażować. Nie uznaje sie rownież za żadnego poddanego, wyprowadził po prostu rozmowę na rozejm. Jak wiec zareaguje mistrYni?


http://33.media.tumblr.com/a2a5f4ce1587515a5a617b7072a327db/tumblr_n0kt0bv2xO1qcertko2_500.gif
Następne pokolenie zawsze wyprzedzi poprzednie. To jeden z nigdy nie kończących się cyklów życia.

Offline

 

#38 2016-02-02 22:56:29

 Misaki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

42592352
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 1244
Punktów :   24 
Imię i Nazwisko: Misaki Valliere
Wiek: 21
Partner/ka: -
Magia główna: Gwiezdne Duchy III
Magia poboczna: Projekcja II / Szybkość II
Umiejętności bojowe: Silna Wola
Umiejętności fabularne: Unison Raid
Zręczność / Witalność: 60 / 60
Koncentracja / Szybkość: 50 / 30
Magiczna energia: 50,250

Re: Siedziba Mistrza gildii

Dostrzegła, że jego wzrok uległ zmianie, jednak nie spowodowało to czegoś nadzwyczajnego. Uśmiechnęła się tylko pod nosem, mrużąc oczy - A kto wspomniał, że jesteś przestępcą. Zasugerowałam tylko, że się ukrywasz przed Magiczną Radą. Poza tym, gdym uważała Cię za głupiego, nie zapraszałabym Cię do siebie. Nie mówiłabym Ci tego wszystkiego - Mruknęła cicho niczym kot, oczy jej ciągle spoglądały na chłopaka. - A co do szantażu, to może troszkę. Pomyślałam, że ktoś taki jak ty byłby idealnym członkiem Fairy Tail, ale cóż. Mówi się trudno, zawsze możesz nas odwiedzić - Dodała spokojnie opierając się o oparcie czarnego, skórzanego fotela. Westchnęła cicho widząc, że to raczej tyle z tej przyjemnej rozmowy, gdyż Hiryu ma zamiar opuścić pomieszczenie. Niestety na to nie miała już większego wpływu, miała jednak nadzieję, że chłopak dokładnie przemyśli sobie wszystko i jednak postanowi jej pomóc. Otworzyła szafkę od biurka, lecz wtedy dostrzegła kantem oka, że chłopak się zatrzymał. Wyprostowała się jeszcze na parę sekund, by spojrzeć na niego. - Rozumiem, jednak nie chciałabym aby ofiar było więcej. Jeśli na razie są to pojedyncze zabójstwa, boje się co będzie potem. Ludzie zaczną to widzieć i panika obejmie wysoką skalę. Wraz z tym może dojść do buntu, zaczną obwiniać magów, bo z każdym dniem będą się bać i walczyć o swoje życie. Dlatego proszę Cię, nie przekładaj tego na później, a zbieraniem informacji zajmij się teraz. To tyle jeśli chodzi o mnie. - W powietrzu wisiała wojna, bała się jej, jednak czuła, że jest ona nieunikniona. Lecz jej obowiązkiem było sprostać temu wyzwaniu, przygotować innych na jej nadejście, a przede wszystkim zapewnić ochronę cywili.


Theme | Battle Theme | Kingdom Hearts | Karta Postaci

https://33.media.tumblr.com/4200730b98f16c27e3aad3ff9cace0ad/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso10_250.gif https://38.media.tumblr.com/8fe4d486a628c74a17533cccab73db53/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso8_250.gif

Cały czas wierzyłam w słowa, które wtedy wypowiedziałaś. Byłoby wspaniale, gdybym mogła rozkwitnąć jak kwiat. Przez cały ten czas chciałam być taka jak ty. Moim celem było to, aby ci dorównać. Dzięki tobie zaszłam tak daleko. Dlatego właśnie chcę z tobą walczyć.
Teraz pragnę właśnie tego. Tylko tego.


https://33.media.tumblr.com/cdb798128b574b6b634bccddd083ec11/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso9_250.gif https://38.media.tumblr.com/f2af23ae70518f1336b28c1cf1144ae7/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso5_250.gif 

Offline

 

#39 2016-02-04 15:35:20

Hideki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

21665984
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 441
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Hideki Yagura
Wiek: 18
Magia główna: Magia Ziemi
Umiejętności fabularne: Transformacja

Re: Siedziba Mistrza gildii

Po niezwykłej walce, która wciąż wydawała mi się snem, wróciłem do mieszkania rodziców. Tam przespałem się przez dobre 16 godzin, aby się zregenerować. Sen, to była jedna z tych czynności, które kochałem. Swoją drogą, okres niemowlęcy był pięknym czasem. Jedyne co się robiło to spało, jadło i srało. A i tak ludzie mówili, że jesteś słodki. Teraz, gdy łapię za butelkę, to jestem alkoholikiem. Gdy śpię, jestem leniem. A gdy wymiotuję to jestem odrażający. Co poradzić. Dzieckiem jest się tylko przez chwilę. Podniosłem się z łóżka z rozczochraną bujnie czupryną. Wziąłem szybki prysznic po czym ubrałem się. Po zejściu na dół, do kuchni, na stole czekało na mnie jedzonko. Mama zawsze o mnie dba, nie da się temu zaprzeczyć. Przy jedzeniu odbyłem miła rozmowę z moją rodzicielką po czym zabierając swoje magiczne kije wyruszyłem w kierunku gildii. Chodziły słuchy, że Misaki chce, aby członkowie gildii zjawili się u niej. Czego chciała? Tego miałem nadzieję dowiedzieć się za paręnaście minut.

Gildia jak zwykle, wyglądała imponująco. W końcu też została odbudowana. Pewnym krokiem wkroczyłem do środka, witając wszystkich obecnych przez podniesienie ręki i głośne
- Cześć!
Bez zatrzymywania się minąłem karczmę i korytarz by następnie znaleźć pod drzwiami do gabinetu. Poprawiłem kołnierzyk, żeby ładnie wyglądać. W końcu wchodzę do blond bogini. Po przygotowaniu się, przysunąłem swoją dłoń do drzwi by delikatnie zapukać. Lecz jak to miałem w zwyczaju, bez pukania, pchnąłem drzwi z dość dużą siłą, co powinno spowodować dość duży hałas.
- Wzywałaś mistrzyni!?
Już robiłem wchodzić do środka, gdy zatrzymałem się w połowie kroku. W środku obok Misaki stał jakiś jegomość. Moja pozycja teraz wyglądała dość komicznie. Moja prawa noga była wystawiona do przodu, zaś cały ciężar ciała spoczywał na lewej nodze, która została przed progiem.

Offline

 

#40 2016-02-04 15:56:58

 Misaki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

42592352
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 1244
Punktów :   24 
Imię i Nazwisko: Misaki Valliere
Wiek: 21
Partner/ka: -
Magia główna: Gwiezdne Duchy III
Magia poboczna: Projekcja II / Szybkość II
Umiejętności bojowe: Silna Wola
Umiejętności fabularne: Unison Raid
Zręczność / Witalność: 60 / 60
Koncentracja / Szybkość: 50 / 30
Magiczna energia: 50,250

Re: Siedziba Mistrza gildii

Zasiadła za biurkiem, złączyła ręce i ze zmrużonymi lekko oczami, spoglądała na mężczyznę. - Mam nadzieję, że dogadaliśmy się w tej sprawię, nie chce Cię wykorzystywać. Potrzebuję tylko twojej pomocy, w trybie natychmiastowym. Najchętniej przydzieliłabym Ci osobę towarzyszącą, jednak domyślam się twojej odpowiedzi. - Mruknęła spokojnie, wyprostowała się gdy usłyszała wówczas pukanie do drzwi - No tak, wezwałam ich - Pomyślała gwałtownie się prostując, dłonie opuściła wzdłuż biurka. - Hideki, tak. Wejdź - Dodała spokojnie, gestem dłoni zachęciła go podejścia jeszcze bliżej, niż był. - To jest Hiryu, poznajesz go, prawda? - uśmiechnęła się lekko pod nosem, lecz na moment przerzuciła jeszcze wzrok na zamaskowanego - Dobrze, to tyle. Możesz odejść, będę czekać na informację z twojej strony - Dopiero w momencie, gdy Hiryu wyszedł z pomieszczenia, a ona została sam na sam z Hidekim, nieco się rozluźniła. Rozmowa z poprzednikiem nieco ją spięła, ale trzeba było przyznać. Był interesującym człowiekiem. - Nie widziałam Cię na dole, gdy rada magiczna przyszła do nas z informacjami - Zaczęła spokojnie kręcąc się delikatnie na krześle, raz  w prawo, raz w lewo. - W mieście wzrosła przestępczość, ludzie zaczynają ginąć w tajemniczych okolicznościach. Gdyby nie ostatnia walka z zamaskowanymi, nie wiedziałabym od czego to wszystko się zaczęło. Owszem, moje podejrzenia mogą być mylące, jednak wolę dmuchać na zimno. - Zmarszczyła lekko brwi, wyciągnęła czysty papier, a do prawej dłoni wzięła długopis. Kilkakrotnie uderzyła nim w biurko - Chciałabym abyś zebrał ze sobą paru odpowiednich magów i wyruszyli do miasta. Potrzebuje dokładnych informacji, kto zaginął, gdzie ostatni raz ich widziano i czy to są aby na pewno przypadkowi ludzie. Chce wiedzieć, czy między ofiarami nie ma żadnego powiązania.. - Wiedziała, że sprawy śledztwa powinna zostawić w rękach rady magicznej, lecz ostatnio coś rada nie dawała sobie rady. Coś ukrywali, bądź nie chcieli w pewnych okolicznościach barć udziału w niektórych incydentach. Wkręciła sobie również inną tezę, lecz co do niej - na razie wolała milczeć. Była nieco zaniepokojona tym co się dzieje na świecie, a zwłaszcza w Mangoli. Jeśli tak dalej pójdzie, zagrożeni mogą być również członkowie Fairy Tail, a tego chciała najbardziej uniknąć. - Masz jakieś pytania? - Mruknęła w jego stronę


Theme | Battle Theme | Kingdom Hearts | Karta Postaci

https://33.media.tumblr.com/4200730b98f16c27e3aad3ff9cace0ad/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso10_250.gif https://38.media.tumblr.com/8fe4d486a628c74a17533cccab73db53/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso8_250.gif

Cały czas wierzyłam w słowa, które wtedy wypowiedziałaś. Byłoby wspaniale, gdybym mogła rozkwitnąć jak kwiat. Przez cały ten czas chciałam być taka jak ty. Moim celem było to, aby ci dorównać. Dzięki tobie zaszłam tak daleko. Dlatego właśnie chcę z tobą walczyć.
Teraz pragnę właśnie tego. Tylko tego.


https://33.media.tumblr.com/cdb798128b574b6b634bccddd083ec11/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso9_250.gif https://38.media.tumblr.com/f2af23ae70518f1336b28c1cf1144ae7/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso5_250.gif 

Offline

 

#41 2016-02-04 16:14:43

Hideki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

21665984
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 441
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Hideki Yagura
Wiek: 18
Magia główna: Magia Ziemi
Umiejętności fabularne: Transformacja

Re: Siedziba Mistrza gildii

Przymrużyłem oczy w momencie, gdy Misaki przypominała mi kto stoi nieopodal niej w gabinecie. Hm, gość wyglądał dość znajomo, ale kim on był... AAacchh! No tak. To on uratował Melody przed śmiercią. Byłem mu wdzięczny za wszystko, ale już mu raz dziękowałem, więc nie widziałem sensu robić tego kolejny raz. Kiwnąłem jedynie głową na znak powitania. Nie mieliśmy jednak okazji do rozmowy, bo po moim geście jegomość szybko opuścił pokój. Zostaliśmy sami. Tylko ja i Misaki. Atmosfera przez chwilę była dość gęsta. Widocznie mistrzyni odbyła jakąś ciężką rozmowę ze swoim nowym "przyjacielem"? Widząc, że oddycha głęboko i stara się odprężyć, momentalnie pojawiłem się przy niej. Blondyna poczuła jak moje dłonie spoczęły na jej ramionach. Pod palcami czułem, że wciąż jest mocno spięta. Dlatego rozpocząłem delikatny masaż, który miał pomału rozluźnić dziewczę.
Z uwagą wysłuchałem wszystkich słów Misaki. Cóż, czyżby czekała nas jakaś cicha wojna?
- Chcesz przez to wszystko powiedzieć, że za tymi zabójstwami stoi ta zamaskowana organizacja?
Po zadaniu pytania zaprzestałem masażu. I tak Misaki już pewnie było zbyt dobrze, więc pewnie za chwilę by jej hormony oszalały. Przejść się na miasto i wypytać ludzi. Czy to aby na pewno dobry pomysł?
- Chcesz, abym wypytał zwykłych mieszkańców? Czy znasz może jakiś ludzi "źródła", którzy wiedzą więcej, niż zwykli śmiertelnicy? Co do współpracy z innymi magami FT mam dowolność jeśli chodzi o ich personalia i liczebność?]

Offline

 

#42 2016-02-04 19:19:34

 Misaki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

42592352
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 1244
Punktów :   24 
Imię i Nazwisko: Misaki Valliere
Wiek: 21
Partner/ka: -
Magia główna: Gwiezdne Duchy III
Magia poboczna: Projekcja II / Szybkość II
Umiejętności bojowe: Silna Wola
Umiejętności fabularne: Unison Raid
Zręczność / Witalność: 60 / 60
Koncentracja / Szybkość: 50 / 30
Magiczna energia: 50,250

Re: Siedziba Mistrza gildii

Widząc jak Hideki się zbliża do dziewczyny, machnęła ręką, w której widniał złoty klucz Byka. Raczej nie musiała chyba przypominać o jego sile, czy nawet samym wyglądzie. Uśmiechnęła się zadziornie przymykając oczy - Nie radziłabym, chyba że nie cenisz rąk - Dodała niby to, wesoło, niby to poważnie. Lecz dopiero gdy chłopak podsumował jej zlecenie, zrozumiała że to bez sensu. Przegryzła delikatnie paznokieć, był to jej tik nerwowy gdy obmyślała na szybko nowy plan - Racja, to było by podejrzane - Całe ciało oparła o fotel, który pod delikatnym ciężarem odchylił się do tyłu - Pytanie bezpośrednio ludzi nic nie da. Będą przestraszeni, poza tym w takiej sytuacji nie wiele byś od nich usłyszał, poza bełkotem. Jednak w miejscach gdzie doszło do porwania pozostał jakiś ślad, rzecz, coś co pozwoli nam bardziej nakierować sprawę. Jeśli uda nam się choć trochę przybliżyć do zamaskowanych, będziemy o jeden krok przed nimi. Myślałam również abyście zamieszkali na jakiś czas w mieście i przysłuchiwali się . - Przerwała na moment, by podejść do okna. Delikatnie je otworzyła, by odświeżyć nieco pomieszczenie. Zawsze gdy to robiła, pomysły napływały częściej. Potem kontynuowała dalej - Nie, nie możecie iść w dużych grupach. Myślę, że jedna czy dwie osoby Tobie starczą. Hiryu również nam pomoże, jednak jego umiejętność pozwala wyruszyć na tą misję samemu. Na obrzeżach miasta, jest stara opuszczona chata, sprawdźcie ten teren na początek  - Rzuciła poważnie w stronę chłopaka - Widziałam chyba Melody na dole, weź ją i jakąś dodatkową osobę, bądź nie. To już zależy od Ciebie. Uważajcie też na siebie - Skrzyżowała dłonie pod biustem wpatrując się w ziemię. To chyba tyle z jej strony, miała ogromną nadzieję, że wszystko pójdzie po dobrej myśli i nie będzie musiała się tłumaczyć radzie dlaczego działa sama, nie informując ich o działaniach.

Ostatnio edytowany przez Misaki (2016-02-04 19:19:44)


Theme | Battle Theme | Kingdom Hearts | Karta Postaci

https://33.media.tumblr.com/4200730b98f16c27e3aad3ff9cace0ad/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso10_250.gif https://38.media.tumblr.com/8fe4d486a628c74a17533cccab73db53/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso8_250.gif

Cały czas wierzyłam w słowa, które wtedy wypowiedziałaś. Byłoby wspaniale, gdybym mogła rozkwitnąć jak kwiat. Przez cały ten czas chciałam być taka jak ty. Moim celem było to, aby ci dorównać. Dzięki tobie zaszłam tak daleko. Dlatego właśnie chcę z tobą walczyć.
Teraz pragnę właśnie tego. Tylko tego.


https://33.media.tumblr.com/cdb798128b574b6b634bccddd083ec11/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso9_250.gif https://38.media.tumblr.com/f2af23ae70518f1336b28c1cf1144ae7/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso5_250.gif 

Offline

 

#43 2016-02-04 20:33:38

Hideki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

21665984
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 441
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Hideki Yagura
Wiek: 18
Magia główna: Magia Ziemi
Umiejętności fabularne: Transformacja

Re: Siedziba Mistrza gildii

Zatrzymałem się przed biurkiem. Nie miałem ochoty widzieć mordy byka. Wolałem patrzeć na buźkę Misaki.
Dziewczyna podzieliła moje zdanie i obawy. Zwykłe podejście do ludzi na ulicy mogłoby wywołać nić paniki. Dlatego pomysł zbadania miejsc zbrodni wydał się na razie najrozsądniejszy. W dodatku perspektywa spędzenia samotnych chwil z jakimiś niewiastami w domku na uboczu, bardzo mi się podobała.
Przez chwilę odpłynąłem w świat wyobraźni. Jednak tutaj nie ma opisu tej sytuacji.
Kiwnąłem głową na znak zrozumienia rozkazu od mistrzyni po czym obróciłem się na pięcie i ruszyłem ku wyjściu. Gdy moja dłoń spoczęła na klamce, obróciłem się głowę przez ramię.
- A może ty Misaki chciałabyś wybrać się ze mną na tą misję? - w moim oku można było dostrzec zmysł szarmanckiego.
Byłem niemal pewny, ze dziewczyna odmówi, jednak zapytać nie zaszkodziło.

Offline

 

#44 2016-02-04 22:21:32

 Misaki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

42592352
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 1244
Punktów :   24 
Imię i Nazwisko: Misaki Valliere
Wiek: 21
Partner/ka: -
Magia główna: Gwiezdne Duchy III
Magia poboczna: Projekcja II / Szybkość II
Umiejętności bojowe: Silna Wola
Umiejętności fabularne: Unison Raid
Zręczność / Witalność: 60 / 60
Koncentracja / Szybkość: 50 / 30
Magiczna energia: 50,250

Re: Siedziba Mistrza gildii

Uśmiechnęła się szeroko, gdy zauważyła, że chłopak zmienił plany. Widać cenił ręce bardziej, niż mogłaby się tego spodziewać. Westchnęła głośno, zarzucając luźno dłonie na oparcie fotela - nad głową. Przyglądała mu się dość uważnie, zaśmiała się widząc jego minę pod tytułem ''mam swoje fantazje''. Gdy śmiech ustał, delikatnie pochyliła się nad biurkiem, z zadziorą minką - Tylko nie rozpędzaj się tam z kobietami, casanovo. - Rzuciła luźno, w momencie gdy chłopak miał zamiar wychodzić. Misaki również powoli sie zbierała, musiała coś załatwić. Spojrzała tylko na niego i machnęła ręką w stylu ''sio'' - Wybacz, mam inne rzeczy na głowie. - Zarzuciła płaszcz i wyszła jeszcze przed Hidekim, zarzucając luźne pa.


//em brak weny, sorry na resory ._.


Theme | Battle Theme | Kingdom Hearts | Karta Postaci

https://33.media.tumblr.com/4200730b98f16c27e3aad3ff9cace0ad/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso10_250.gif https://38.media.tumblr.com/8fe4d486a628c74a17533cccab73db53/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso8_250.gif

Cały czas wierzyłam w słowa, które wtedy wypowiedziałaś. Byłoby wspaniale, gdybym mogła rozkwitnąć jak kwiat. Przez cały ten czas chciałam być taka jak ty. Moim celem było to, aby ci dorównać. Dzięki tobie zaszłam tak daleko. Dlatego właśnie chcę z tobą walczyć.
Teraz pragnę właśnie tego. Tylko tego.


https://33.media.tumblr.com/cdb798128b574b6b634bccddd083ec11/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso9_250.gif https://38.media.tumblr.com/f2af23ae70518f1336b28c1cf1144ae7/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso5_250.gif 

Offline

 

#45 2016-02-04 22:42:42

Hideki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

21665984
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 441
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Hideki Yagura
Wiek: 18
Magia główna: Magia Ziemi
Umiejętności fabularne: Transformacja

Re: Siedziba Mistrza gildii

Uśmiechnąłem się tylko na odpowiedź Misaki. Wiedziałem, że nie wybierze się ze mną na misję, ale warto było zapytać. Niczym nimfa przemknęła przede mną we drzwiach, które je otworzyłem. Ach, to był anioł. Przez moment miałem ochotę wykonać prosty ruch ręką, który wywołał by plask na pośladkach dziewczyny, lecz wiedziałem czym to się skończy. Nie było mi prędko do szpitala, a nie widziała mi się również kolejna odbudowa gildii.
Grzecznie zamknąłem za sobą drzwi od gabinetu po czym zszedłem do karczmy, gdzie od razu zacząłem wypatrywać znanej mi twarzyczki, czyli Melody.

z/t

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoiprzyjaciele.pun.pl przepis na bimbrownie chip tuning chip box opinie forum wsnhid politologia www.simsony.pun.pl