Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-06-21 13:15:55

Lucas Deef

Mag niezrzeszony

59714385
Zarejestrowany: 2016-06-21
Posty: 38
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Lucas Deef
Wiek: 31
Magia główna: Ciemność
Zręczność / Witalność: 27/30
Koncentracja / Szybkość: 15/15
Magiczna energia: 12'500

Lucas Deef

Imię: Lucas
Nazwisko: Deef
Wiek: 31
Pochodzenie: Hargeon
Ekwipunek: brak

Poziom: 0
Rasa: Mag
Reputacja: 50%
Gildia: Blue Pegasus
Znak: na lewym ramieniu, przy samym barku. Czarny.

Wygląd:
Lucas jest wysokim, aczkolwiek szczupłym mężczyzną. Jego skóra jest dość szorstka, przez liczne ćwiczenia fizyczne i treningi. Ma krótkie czarne włosy, jednak zawsze ukrywa je pod czapką z daszkiem. Na czapce widnieje metalowa czarna pięcioramienna gwiazda (jej lewe ramie zostało urwane, więc właściwie o czterech ramionach). Nosi białą podkoszulkę, a na niej wypuszczoną koszulę na krótki rękaw. Na nogach nosi luźne spodnie z kieszeniami i ciężkie buty. Całość ubioru (czapka, koszula i spodnie) posiadają ten sam ciemno zielony kolor, a buty są perfekcyjnie czarne. Na twarzy nosi okulary o lekkich oprawkach (obramowane od góry), gdyż jest krótkowidzem (wada średnia, z bliska widzi bez okularów). Nosi także krótką kozią bródkę. Koszula zawsze ma rozpięte dwa górne guziki, przez co ukazuje sporo białego podkoszulka. Do spodni nosi skórzany pasek.


Charakter:
Jest to człowiek poważny, który śmieje się tylko przy alkoholu, kobietach, lub z naprawdę dobrych żartów. Przejawia do nieznajomych nadwrażliwą ostrożność i rzadko kiedy zagaduje ludzi, chyba, że ma ku temu powód, związany z misją, lub zbieraniem informacji. Nie ma nic przeciwko pracy w zespole, tak długo, dopóki nie będą mu się naprzykrzać. Złość potrafi kontrolować, ale nie lubi. Uważa, że negatywne emocją są źródłem mocy, którą należy zużyć, nie magazynować. Nie krzywdzi ludzi bez powodu, ale powód łatwo znaleźć. Jest ostrożny przy stosunkach z ludźmi, ale także jeżeli chodzi o otoczenie. Jest przeszkolonym rycerzem i najemnikiem, a jako mag nie miał wiele okazji się wykazać. Poza mocą ciemności preferuje używać pięści, gdyż dają najwięcej satysfakcji z walki. Mści się na wrogach i oszustach, nie ma najlepszej reputacji ze względu na jego historię, lecz pomimo wszystkiego co się stało - żyje i ma się dobrze, co za tym idzie, ma mnóstwo szczęścia w życiu (pomijając pewne niewygodne aspekty, jak np. śmierć ojca i matki w stosunkowo młodym wieku).Historia:
    Początek tej historii nie ma znaczenia. Ot urodził się i dorastał w mieście portowym, gdzie w dzieciństwie kradł z kolegami ryby z targu, podglądał kąpiące się w morzu turystki i pływał kutrem w celu zarobienia pierwszych pieniędzy. Jego ojciec był rycerzem królewskim, który pewnego razu już z misji nie wrócił. Matka zmonopolizowała sprzedaż tkanin w mieście i każdy kupiec chcący sprzedać choćby chusteczkę, musiał wykupić pozwolenie. Na nie długo przed zakończeniem edukacji w wieku 19 lat, matka zginęła w wypadku i całość obowiązków spadła na młodego Lucasa. Ten nie mając żadnego doświadczenia w zarządzaniu, sprzedał majątek i postanowił pójść w ślady ojca.
    6 dni drogi od miejsca, w którym się wychowywał znajdował się punkt rekrutacyjny do ochotniczych sił obrony terytorialnej. W ciągu 6 lat, skończył szkolenia, brał udział w działaniach na rzecz ewakuacji ludności, przeciwdziałaniu skutkom klęsk żywiołowych, bronił pomniejsze wioski przed bandytami i wyzwalał te przejęte przez wroga. Zdobył liczne odznaczenia i wyraźnie wybijał się na tle innych żołnierzy, którzy stawali się zazdrośni i zawistni.
    I zapewne kariera Lucasa rozwijała by się dalej i mógłby zostać rycerzem królewskim, gdyby nie pewna misja. W wieku 25 lat nasz protagonista został przydzielony do misji odbicia zakładników z rąk terroryzujących miasto graniczne sił bliżej nie określonego przeciwnika. Całą operacją dowodził sir Conrey, którego uważano za bohatera, który jako jedyny przeżył starcie z trollami na północy. Pod osłoną nocy Lucas, Conrey i trzech innych rycerzy obrony terytorialnej przedostali się do okupowanego miasta. Mimo iż była noc, zastanawiającym był fakt, że na terenie miasta nie było nawet jednego strażnika, a wydawać by się mogło, że sir Conrey wie dokładnie gdzie iść. Weszli w końcu do budynku, który wyglądał na więzienie - prawdopodobnie tam trzymano zakładników. Po wejściu cała czwórka została "powitana" przez ubranych w ciemno zielone stroje ludzi z symbolem czarnej gwiazdy na czapkach i kurtkach.
Lucas i pozostali dobyli mieczy, szykując się do walki. Jednak Conrey podszedł do siedzącego przy stole wąsatego jegomościa, wyraźnie wyglądającego na szefa, czy dowódcę "czarnych gwiazd" i przywitał się z nim uściskiem dłoni. Okazało się, że to najemnicy mający grać terrorystów, których najął sam Conrey. Plan zakładał, że Poświęci 3 żołnierzy, po czym wróci do siedziby i powie przełożonym, że miasto zostało odzyskane kosztem podwładnych, a tym samym otrzymałby kolejny awans, a najemnicy mieli w zamian otrzymać wszelkie kosztowności złupione w miasteczku. Podobna sytuacja miała już miejsce - daleko na północy, gdy walczyli z trollami. Najemnicy zabili zarówno trolle jak i  rycerzy królewskich, w tym ojca Lucasa. Kiedy ten patrzył z nie dowierzaniem na dowodzącego misji, pozostałą dwójka rzuciła się do ucieczki. Wtem z rąk siedzącego do tej pory w ciszy dowódcy "czarnych gwiazd" wyleciał ognisty pocisk, który usmażył uciekających. Lucas został wtrącony do więzienia na czas rabunku, a sir Conrey wrócił do siedziby.
    Kiedy nastał dzień, w którym najemnicy zebrali już wszystko co mogli, przyszedł i czas by stracić byłego rycerza sił obrony terytorialnej. Gdy przyszedł dowódca "terrorystów" do celi Lucasa z dłonią już  w płomieniach, i w momencie, kiedy bez zawahania miał już słać pocisk w kierunku więźnia, usłyszał słowa, których nigdy nie spodziewałby się usłyszeć w takiej sytuacji - "Chcę cię nająć".  Przez chwilę stał z płomieniami w dłoni po czym zgasły, a śmiech wypełnił stary budynek więzienia. Protagonista zaproponował, że jeżeli mag nauczy go władać mocą i pozwoli zemścić się na byłym przełożonym, dołączy do najemników. Kiedy po raz kolejny wąsaty mężczyzna dostał spazmów spowodowanych śmiechem, do budynku weszło dwóch najemników, sprawdzić co się stało. Po chwili walki z własną przeponą, jegomość przedstawił się jako Vadim i przystał na propozycję więzionego, pod warunkiem, że udowodni swą wartość. Od tamtej pory, Lucas Deef został najemnikiem "czarnych gwiazd", zajmujących się okupowaniem mniejszych miast, zadaniami eksterminacyjnymi oraz jako, ochroniarze, dla bogatszych mieszczan (spod ciemnej gwiazdy, oczywiście). Przez następne lata Vadim nauczał o eternano i pomógł kształtować magię Lucasa, napędzaną wolą zemsty za poniżenia, kłamstwa, morderstwa i pogardę.
    W wieku 30 lat, nareszcie nadarzyła się okazja zemsty, kiedy to sir Conrey ponownie najął najemników do wymordowania pomniejszej wioski. Tym razem jednak Vadim, planował co prawda plądrowanie i grabież, jednak pamiętał o umowie i pozwolił podopiecznemu na zamordowanie Conreya. Kiedy rycerz-bohater przyszedł negocjować, w sali spotkania spotkał osobę, którą uważał za zmarłą. Promień czarno purpurowej energii przebił ciało zdrajcy, który nadal nie mógł wyjść ze stanu zdziwienia i nie dowierzania. Kiedy już leżał na ziemi, zaczął się śmieć i ubliżać naszemu protagoniści. Ten ze złości, zaczął okładać pięśćmi na wpół martwego człeka, który zdążył przed oddaniem ducha jeszcze wyprowadzić na ślepo cios pięścią, przez co lewe ramie pięcioramiennej czarnej gwiazdy odłamało się i wpadło sir Conreyowi do gardła, udusił się i umarł. Ilość nagromadzonej złej energii wymuszała na organizmie Lucasa jej wyładowanie, na kimkolwiek. Takim sposobem tylko nasz protagonista wyszedł z wioski żywy. Cywile oraz najemnicy zostali wymordowani. Vadim był równie zdziwiony obrotem sytuacji, co jeszcze nie dawno żywy przywódca rycerzy królewskich i skończył w podobny sposób.
    W ciągu roku od tego wydarzenia powstało wiele pogłosek o rzezi na granicy i o człowieku z urwaną czarną gwiazdą, jednak pozostawały one pogłoskami, które były traktowane, jak każde plotki. Mimo to Lucas musiał nauczyć się ostrożnie podchodzić do ludzi i otoczenia, by nie odstraszać od siebie pracodawców. Dołączył do gildii magów, gdyż jedyne co umiał to walczyć, a bez pieniędzy nawet nie miał co myśleć o powrocie w rodzinne strony. tak nastał kolejny rozdział jego historii …


Magia: magia ciemności
Zaklęcia:

Ciemne Usunięcie
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20120421171560/fairytail/pl/images/9/93/Dark-Delete-.gif
Użytkownik tworzy małe i bardzo szybkie ciemne kule atakujące przeciwnika. Same kule nie są zbyt silne, raczej ich głównym atutem jest szybkość i ich duża liczba za małą magiczną energię. Kule po zetknięciu z celem mogą go poparzyć jak i zdezorientować.

Magiczna energia: Poziom I - 1'000 (za kulę)

Ciemna Fala
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20120421172234/fairytail/pl/images/9/96/Dark-Wave.gif
Użytkownik tworzy dużą falę na swojej ręce dzięki której jego ataki wręcz są o wiele silniejsze. Sama fala utrzymuje się dość krótko więc nie możemy jej mieć przez całą walkę, raczej jest to zaklęcie do pojedynczego ciosu. Fala powstaje bardzo szybko i nie potrzebuje magicznego kręgu, nie zabiera także dużo ME.

Magiczna energia: Poziom I - 5'000Umiejętności: brak


Statystyki
Zręczność: 27
~Predyspozycja: walka wręcz
Witalność: 30
~Predyspozycja: kondycja
Koncentracja: 15
~Predyspozycja: celność
Szybkość: 15
~Predyspozycja: trucht
Caster: 15
~Dodatkowe ME:7'500Magiczna Energia: 12'500

Wady i zalety:    
Zła sława (-2)
Mściwy (-1)
Ostrożny (+1)
Szczęściarz (+2)

Offline

 

#2 2016-06-21 18:07:56

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Lucas Deef

Punkty Akcji
~ 35

Klejnoty
15'000

Sloty
Zaklęcia: 2
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 1
Statystyki: 100
Magiczna energia: 5'000+ 7\500

Zwerbowani
Brak


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jak ustawić statyczny adress ip na wii formant droga administracja tomasz greń opinie co o wierze mowil jan kochanowski 1 odcinek awantury o kase