Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-06-03 07:23:03

Ayako

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

25267898
Zarejestrowany: 2013-05-30
Posty: 701
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Alexander the Great
Wiek: 28
Magia główna: Magia Zniszczenia
Umiejętności bojowe: Walka w zbroi
Magiczna energia: 21500

Alexander the Great

Imię: Alexander
Nazwisko: Macedoński
Wiek: 28
Pochodzenie: Królestwo Macedonii na zachód od Fiore

http://pa1.narvii.com/5883/8e18725cad085f02ccb85e455ee788481535338e_hq.gif

Poziom: II
Rasa: Mag
Reputacja: 50%
Gildia: Fairy Tail
Znak: Złoty znak na prawej piersi

Wygląd: Alexander to, zgodnie ze swoim przydomkiem, wielki człowiek mierzący ponad 2 metry wzrostu. Jego mięśnie, równie ogromne, sprawiają wrażenie, jakby mógł zabić niedźwiedzia jednym ruchem ręki. Ma surowe, ostre rysy twarzy, które potrafią wprowadzić w niepokój nawet najstraszniejszych z przeciwników, a także niemal czerwone, lecz wciąż rude, włosy i brodę. Nosi brązową zbroję, która osłania większą część jego ciała, jednak całe jego ręce pozostają odsłonięte, jako że osłaniają je jedynie drogie, bawełniane rękawy. Gdy jest zimno, zakłada drogo ozdobiony płaszcz, który kolorem przypomina jego czuprynę, a wokół szyi ocieplany jest wełną.

Charakter: Alexander jest dostojny i apodyktyczny. Nie jest pragmatyczny, ale jest osobą, która daje historii toczyć się we własnym tempie i tylko reaguje na sytuacje, które przed nim postawi. Jest zawsze jowialny, wysoko ceni przyjaźń i opisuje jego więzi z pozostałymi członkami gildii jako jego największy skarb. Traktuje inne osoby, które przyjaźń stawiają na pierwszym miejscu z wielkim szacunkiem i chętnie nawiązuje z nimi więzi. Lubi biesiadować, i mimo, że w sytuacji podbramkowej jest jednym z najpoważniejszych typów w całym Fiore, to gdy się rozluźni dysponuje wspaniałym poczuciem humoru i miłością do silnego alkoholu. Mimo, iż jest potężny w pojedynkę, woli wypełniać misje z towarzyszem, nawet jeśli jedyne co z tego powodu osiągnie, to towarzystwo.

Historia: Alexander urodził się w małym królestwie na zachód od Fiore - Macedonii. Miał tyle szczęścia, że jego rodzicielką okazała się królowa, a ojcem król tego państewka, co dawało mu bezpośrednie prawa do tronu. Całe swoje dzieciństwo spędzał za grubymi murami zamku, a jedyny wysiłek fizyczny jakiemu pozwalano mu się poświęcać, to fechtunek, za którym nigdy nie przepadał. W wieku 12 lat zaczęły przejawiać się u niego pierwsze zdolności magiczne, co mądrze zresztą, zachował dla siebie. Magowie nie byli mile widziani w Macedonii. Było to królestwo, w którym jedyna honorowa walka, czy nawet wojna, nie wychodziła poza użycie broni białej i umiejętności szermierzy, którzy tę walkę toczyli. Alexander jednak znużony życiem arystokraty potajemnie doskonalił swoje umiejętności rozwijając siłę swojej magii w przerażającym tempie. Los obdarzył go bowiem jedną z najbardziej przeraźliwych magii - Magią Zniszczenia. Opanowanie jej trwa lata, a użytkownicy często nie dożywają końca swojego treningu z racji na to jak bardzo destrukcyjna i nieprzewidywalna jest to siła. Alexander jednak nigdy nie miał z nią problemów. Owszem - czasem zaklęcie poleciało w lewo zamiast prawo, czasem bark wybijał się przy próbie uderzenia z mocą zniszczenia, ale nigdy nie było to bezpośrednim zagrożeniem dla jego życia. Biesiadne życie dobiegało jednak końca. W 16 urodziny Alexandra zamek został zaatakowany. Jakieś obce królestwo, z chęcią zajęcia całego państwa, z zaskoczenia najechało na niczego niespodziewających się Macedończyków. Z racji na element zaskoczenia i lepsze przygotowanie, walka powoli dobiegała końca, a państwo Macedonii nigdy nie miało być już takie samo. Wściekłość i adrenalina wypełniły ciało Alexandra i doprowadziły go do pokazania tego, co ćwiczył przez ostatnie 4 lata. Generał wroga padł na ziemię po jednym ciosie w klatkę piersiową, martwy. Jeszcze kilku spróbowało swojego szczęścia w pojedynku miecz - magia, lecz każdy z nich prędko poległ, nawet gdy była to sytuacja dwóch na jednego. Posiłki przybyły pod bramy zamku i przez udaną dywersję odparły atak wroga, a Macedonia ogłosiła się zwycięzcą tego starcia. Na cześć Alexandra nie śpiewano jednak ballad, a posąg jego nie miał stanąć w samym środku parku. Użycie magii było niehonorowe, i choć uratowało im wszystkim życie, nie było to żadnym usprawiedliwieniem. Alexander został pozbawiony niemal całego dobytku i wysłany do Fiore, gdzie "pełno takich dziwolągów jak on", jak stwierdził jego ojciec. Przez 10 lat mieszkał w małej, wiejskiej chacie i utrzymywał się z tego co mu zostało i hodowania zboża, jednak ostatecznie zdecydował, by stawić czoła temu co go zgubiło - zostać profesjonalnym magiem. Wyruszył w kierunku budynku gildii Fairy Tail, by pokazać im co potrafi. Sam nazywa się "Wielkim", bo uratował swoje królestwo przed zagładą, jednak w jego rodzinnym królestwie otrzymał przydomek Alexandra Wygnańca.

http://dolusozluk.com/dosya/b8404f223d10690cc61726aefb7d97e9.gif

Ekwipunek: -

Magia: Magia Zniszczenia II

Zaklęcia:

Epireum (6'000)

Rozpad (7'000)

Umiejętności: Walka w zbroi;


Statystyki

Zręczność: 10
- Walka Wręcz
Witalność: 30
- Noszenie Pancerza
- Siła Ciosów

Koncentracja: 20
- Reakcja
Szybkość: 10
- Przyspieszeznie
Caster: 30
- Dodatkowe ME : 15000

Magiczna Energia: 21500 (6500)

Ostatnio edytowany przez Ayako (2016-06-05 12:23:21)

Offline

 

#2 2016-06-05 12:21:51

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Alexander the Great

Punkty Akcji
~10

Klejnoty
10'000

Sloty
Zaklęcia: 2
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 1
Statystyki: 100
Magiczna energia: 6'500+[15000]

Zwerbowani
Brak


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoiprzyjaciele.pun.pl opowiadanie erotyczne mama syn przenoszenie sposobem matczynym ulepszanie przedmiotu darkorbit jak usunąć napis golf z klapy