Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-05-06 18:38:49

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Złoty Klucz do bramy Wielki Krab (Cancer) • Wolny

http://i.imgur.com/1WD0n14.png

Cancer jest człowiekiem krabem. Z pleców wyrastają mu odnóża, odpowiednio po trzy na każdą ze stron. Jest bardzo opalony. Ma ciemne włosy, w które wplecione zostały spinki, które swoim wyglądem przypominają elementy budowy kraba. Nosi na sobie niebieską koszulę w paski, która posiada dwa guziki rozpięte tuż pod brodom mężczyzny. Nosi ciemne spodnie, kontrastujące z bielą butów. Jest uprzejmym, szarmanckim duchem, wręcz wymarzonym dla dziewczyny. Potrafi w mgnieniu oka zmienić fryzurę swojej właścicielce, tudzież właścicielowi, a to dzięki jego atrybutowi - nożyczkom, które dzierży w dłoniach.

Umiejętności:
Broń Cancera nie służy tylko do skracania końcówek czy cięcia papieru. Jest to broń Gwiezdnego Ducha, więc należy mieć na uwadze to, iż przybiera ona zupełnie odrębne właściwości. Nożyczki Cancera świetnie radzą sobie z cięciem broni białej. Zamienienie katany w żyletki to dla niego nie problem. Świetnie poradzi sobie w pojedynku z magiem włosów. Krab jest bardzo szybki. W mgnieniu oka przemieszcza się pomiędzy swoimi przeciwnikami.

Statystyki
Zręczność 43
Witalność 22
Koncentracja 57
Szybkość 69

Właściciel
Brak właściciela


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jaki jest mój żywioł z witch typy kultury pierwotnej prysznic bez brodzika farbowanie materiałów ręczna konfiguracja telefonu play