Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-05-06 18:37:03

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Złoty Klucz do bramy Para Ryb (Pisces) • Wolny

http://i.imgur.com/KarA06h.png

Ryby możemy spotkać pod postacią dwóch, odrębnych duchów. Są to stworzenia wodne, które wyglądem imitują morskie węgorze. Skóra Pisces posiada na sobie liczne turkusowe emblematy. Ryby pod względem kolorystyki kontrastują ze sobą. Stworzenia te nie posiadają zdolności porozumiewania się z ludźmi, aczkolwiek rozumieją ich mowę. Należy także wspomnieć, że Pisces mają także inną formę. Ich druga postać to dwójka ludzi - matka i syn. Ciemnowłosa, wysoka kobieta pokryta jest łuskami na plecach i bokach tułowia. Nogi i ręce przykrywa czarny kombinezon w niebieskie serca. Z kolei jej partner to dobrze zbudowany mężczyzna o bujnej, jasnej czuprynie. Jego ciemne spodnie pokryte są białymi łuskami. W ludzkiej postaci dzierży lancę z grotem w kształcie symbolu gwiazdozbioru ryb.

Zdolności
Ryby to duchy typowo ofensywne. Pod morską postacią lewitują w powietrzu i potrafią zadać poważne obrażenia własnym ciałem. Są idealnie zsynchronizowane, dopełniają się. Z kolei ich ludzkie ciało nie jest wcale takie słabe. Mężczyzna, atakuje lancą, i tak samo jak kobieta walcząca wręcz, wspomaga swoje ataki sporą dozą wody.


Magiczna Energia Pices:
15'000


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
potrzeba snu i bole w klatce piersiowej Historie erotyczne z rodziną www.wieik-elektrotech.pun.pl wrozba kangur www.irpminecraft.pun.pl