Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-05-06 18:35:51

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Złoty Klucz do bramy Barana (Aires) • Wolny

http://i.imgur.com/Buei7fp.png
Klucz do bramy Barana
Aries jest piękną dziewczyną obraną w wełnianą sukienkę. Ma długie, wywinięte na zewnątrz, różowe włosy. Z głowy wystają jej dwa zakręcone, brązowe różki. Zazwyczaj spotkać ją można w jej białej, wełnianej sukience, która okrywa jej krągłe piersi. Rękawiczki ochraniające jej ręce wykonane są z tego samego materiału co inne elementy stroju Aries. Z butów wystają jej długie, żółte skarpetki. Baran jest bardzo nieśmiałym i niepewnym siebie duchem. Kiedy tylko ma możliwość zaczyna przepraszać ludzi w okół siebie. Jest badzo miła i uprzejma. Jest serdeczną przyjaciółką Lokiego.

Zdolności
Aries posługuje się najzwyklejszą w świecie magią tworzenia. Z tymże zastrzeżeniem, że jest to magia wełny. Wytworzenie przez dziewczynę ściany wełny czy też zaatakowanie wełnianym biczem to nie problem. Jej umiejętności walki wręcz są na dość wysokim poziomie, i może być przyczyną wielu bolesnych siniaków i stłuczeń.

Statystyki
Zręczność 29
Witalność 20
Koncentracja 64
Szybkość 60

Właściciel
Brak właściciela


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sf game na win phone bby szarpie na niskich obrotach jak ustawić statyczny adress ip na wii www.oldfriends.pun.pl mkmugen.pl