Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-05-06 18:30:42

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Srebrny klucz do bramy Psa (Nikora)

http://i.imgur.com/jKPPVMu.png
Nikora to mały pies. Nie przypomina on jednak psa. Ma nieproporcjonalnie małą głowę z dwiema kropkami zamiast oczu i długim, szpiczastym nosem. Ma mały tułów i jeszcze mniejsze, psie łapki Mimo iż ma być to pies, Nikora porusza się na dwóch nogach. Występuje wiele takich duchów w świecie gwiazd. Nie wszystkie z nich są białe. Nikora to gwiezdny duch, który raczej nie służy do walki. Bardziej stanowi pupila, zabawkę właściciela, niż silnego ducha, który będzie walczył u jego boku.


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
otoczenie domu w przestrzeni ogólnomiejskiej RMFMA XXX schroniska dla psów w płocku gothic 1 kody na doświadczenie bizuteria z flcu krok po kroku