Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-04-24 01:14:28

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Świat Gwiezdnych DuchówŚwiat Gwiezdnych Duchów znajduje się w innym wymiarze i jest miejscem, gdzie przebywają Duchy, kiedy akurat ich właściciel ich nie potrzebuje. Bycie tam wydaje się mieć na nich wpływ odmładzający, przywraca im ich zdrowie i energię po tym jak przebywają z długo w świecie ludzi, co potencjalnie może je zabić. Tak jak Duchy nie mogą przebywać zbyt długo w świecie ludzi, tak ludzie nie mogą przebywać w Świecie Duchów. Pomijając kwestię, braku tam zdatnego do oddychania powietrza, jest to poważne naruszenie kontraktu. Jednakże są od tego odstępstwa, jak zaproszenie przez samego Króla Duchów. Okazuje się jednak, że człowiek może przeżyć w Świecie Gwiezdnych Duchów, jeśli założy ubrania, które z niego pochodzą. W świecie duchów istnieje wiele wspaniałych miejsc, bardzo podobnych co do świata ludzkiego.


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kody na bicie w gta4 ćwiczenia z geografii puls ziemi 1 obraz ziemi Darmowe gry jar java administracja tomasz greń opinie 1 odcinek awantury o kase