Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-04-24 01:00:12

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Zasady i Kontrakty

Pierwsze przywołanie

• Przy pierwszym przywołaniu, Mag który zdobył jedne z kluczy, musi zadeklamować odpowiednią inkantacje, która brzmi ''Jam jest ta, która połączona jest ze ścieżką do Świata Duchów. O Duchu! Odpowiedz na me wezwanie i przejdź przez Bramę'' . Następnie, przychodzi pora na rozpisanie kontraktu, pomiędzy nowym Właścicielem a Duchem. Jednak ta inkantacja obejmuje klucze, które zakupiło się w sklepie, bądź przypadkowo znalazło gdzieś na drodze bez wcześniejszego kontaktu z duchem. Gdy Duch dobrowolnie oddaje swój klucz w ręce maga, ta inkantacja jest omijana.

Kontrakt

• Spisanie kontraktu pomiędzy Duchem a Właścicielem jest rzeczą stosunkowo prostą. Polega on na dokładnym ustaleniu, kiedy dany. Pomimo jego pozornej prostoty, kontrakt jest niezwykle ważny, według niektórych, Magowie Gwiezdnych Duchów są bardzo słowni i nigdy nie łamią danego przyrzeczenia. Spisanie kontraktu może zostać przesunięte w czasie ze względu na niespodziewane sytuacje jak np. walka.

Rozwiązanie Kontraktu

• Istnieje tylko kilka sposobów za zerwanie kontraktu pomiędzy Duchem a Magiem:
Dobrowolna za porozumieniem stron: Właściciel może z własnej woli uwolnić Ducha, który ma prawo znaleźć sobie nowego maga, któremu będzie podlegać.
Po śmierci: W momencie, kiedy Właściciel zginie, kontrakt traci ważność i Duch odzyskuje wolność.
Po aresztowaniu: Po aresztowaniu właściciela, Duch ma prawo unieważnić kontrakt.


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
opinie o stacji bp Ania3320 pluginy do cs 1.6 www.ufo.pun.pl www.animenarutomanga.pun.pl