Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic

http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2016-02-06 23:20:19

Neomi

Mag niezrzeszony

58062375
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Neomi
Partner/ka: Suzaku
Magia główna: Niebiański Smok III
Umiejętności bojowe: Panowanie nad zwierzętami
Zręczność / Witalność: 40 | 40
Koncentracja / Szybkość: 30 | 26
Magiczna energia: 31.500

♥ NeomiŚ ♥

http://33.media.tumblr.com/avatar_8e05c126e25c_128.png  https://33.media.tumblr.com/avatar_ccf242a4450a_128.png  https://33.media.tumblr.com/avatar_e556868ae8fd_128.png

Imię:
Neomi
Nazwisko:
Ameti
Pochodzenie:
Fiore - Mangolia
Ekwipunek:
Książka do czytania

Będziemy żyć jak słabeusze, walczyć jak słabeusze i pokonywać lepszych tak
jak tylko słabeusze potrafią! Będziemy kontynuować ich dzieło! Zaakceptujcie to
że jesteśmy najsłabszą rasą! Ponieważ tylko dzięki temu
będziemy mogli stać się kimś!

Poziom: III
Rasa: Mag
Reputacja: 50%
Gildia: Blue Pegasus
Znak: Błękitny na lewym udzie

Wygląd:
Dziewczyna bardzo dużo się zmieniła odkąd wyruszyła w podróż. Wydoroślała i spoważniała, a jej twarz przybrała pięknych delikatnych zarysów kości policzkowych. Kobieta mierzy sto sześćdziesiąt sześć centymetrów wzrostu, ale to tylko przez jej długie, zgrabne nogi. Jej kolor skóry dość często zostaje zapamiętywany przez innych ludzi, ze względy na jego delikatny rumiany odcień. Duże, fioletowe, rzadko spotykane oczy  ozdobione są gęstymi, długimi rzęsami, które są wyjątkowo ciemne. Usta pełne, wypełnione delikatną różową barwą. Włosy długie, miękkie i zadbane. Przybrały one kolor delikatnego różu, które wiosną prezentuje się cudownie na tle różowych kwiatków . Często ma je rozpuszczone, unika zbędnych ozdób, a spina je dopiero podczas walki w wysokiego kucyka. Wypuszcza jedynie dwa kosmyki włosów, które delikatnie opadają jej na policzki. Kształt jej ciała przypomina klepsydrę, ma delikatne wzięcie w biodrach, które stara się podkreślić jak najlepiej ubierając dość elastyczne bluzki. Na brzuchu ma delikatny zarys mięśni, które powstały na skutek jej ciężkich treningów. Mimo to, wcale nie odbiera jej to kobiecego wdzięku. Jednak przejdźmy do garderoby, który również stanowi ważny element wyglądu. Otóż kobieta na co dzień ubrana jest w białą, sięgająca jedynie pod biust bluzkę, brzuch ma odsłonięty. Od pasa w dół ciągną się żółte szary podpięte pod bardzo króciutkie spodenki, których wprawdzie nie można dostrzec. Na prawej nodze ma długą, fioletową zakolanówkę. Na drugiej zaś nodze ciągnący się od ud, aż do kolan czarny tatuaż. Na samym dole, zwykła skarpetka w paski sięgająca do kostek oraz brązowe buty.

Charakter:
Kobieta w swoi ciele posiada jakby ''dwie'' osobowości, w której znaczną przewagę ma jej słodka i niewinna strona. Będąc w tej postaci, dziewczyna jest potulna niczym baranek i łasząca się niczym kotek. Jest osobą dość barwną, dlatego przebywanie w jej towarzystwie nie jest nudne, a wręcz przeciwnie. Często wtrąca się w rozmowy i nawija swoją jadaczką, nawet jeśli temat obowiązywał co innego. Jest odważną kobietą, która nie boi się stanąć przeciwności losu. Na wszystko patrzy z góry, nawet cyniczne komentarze oponenta nie wyprowadzą ją z równowagi. Gdy ktoś w towarzystwie będzie potrzebował pomocy, ona zawsze będzie stać uśmiechnięta przy tej osobie- nawet, gdy ona sobie tego nie życzy. Jest uparta niczym osioł, wytrwale dąży do swoich celów czy marzeń. Nie straszne jej opinie innych na jej temat. Uważa, że gdyby każdy miałby się czymś przejmować, już dawno skończyłby życie na tym świecie. Kobieta posiada manię na temat kotów, czy też męskich perfum. Traci głowę, gdy któreś z tych rzeczy zakręci się wokół niej. Jest optymistką, dla niej zawsze szklanka była do połowy pełna. Mimo szalonego poczucia humoru, oraz stylu bycia kobieta potrafi zachować spokój i powagę w najbardziej oczekiwanym momencie. Gdy dane jest jej kogoś osądzać, staje się bardzo surowa i nachalna - dzięki czemu wyszukuje u oponenta tiku nerwowego, który alarmuje ją o kłamstwie. Jest inteligentną osóbką, która wie więcej niż przeciętny człowiek i potrafi to sprytnie wykorzystać, wyłapując niedociągnięcia. Mimo silnego charakteru, posiada niestety słaby organizm, który uniemożliwia jej czasami wykonania ważnych rzeczy na czas, mimo tego stara się. A od czasu tragedii w domu dziecka, posiada lekki uraz do ognia naturalnego i magicznego, który w jej obecności powoduje panikę oraz płacz. Stara się to kontrolować, jednak nie zawsze się jej to uda. Jest strasznie wrażliwą osobą, która bez problemu może w płacz, bądź śmiać się bez powodu.Gdy w jej ręce zostanie przekazane dowódco podczas wędrówki, można liczyć się z tym, że obok tego samego miejsca można przejść 5 razy. Kobieta gubi się w uliczkach nawet jeśli miasto jest małe.  Nie może zostawać sama ze względu na jej szczęście wpakowania się w kłopoty.  Jednak, gdybyśmy wrócili na monet do góry, wspomniane było o drugiej osobowości kobiety, która jest mniej aktywna niż pierwsza. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że gdy Neomi zdenerwuje się dość mocno zaczyna się zmieniać. Robi się pyskata, wredna oraz chamska. Nie wie kiedy ugryźć się w język, przez co często później żałuje słów, które wypowiedziane były w złości. W tej postaci również staje się dość  impulsywna i energiczna, nie boi się uderzyć pierwsza osobę, który na to zasłużyła. Podczas walki nie traci trzeźwego myślenia, a każdy jej ruch jest szybko analizowany. Bywa że, używa dość cynicznego języka wytykając słabe strony przeciwnika, w ten sposób miesza go z błotem i sprawa, że w jego umyśle pojawia się chaos oraz chęć zaatakowania nie dając mu możliwość analizowania swoich ruchów.

Historia:
Opowiem wam moją historię, która nabrała barw w momencie gdy moją przybraną matką była smoczyca, Grandeeney. Nie pamiętam jak to się stało, że to właśnie ona była moją opiekunką. To wszytsko wydarzyło się tak nagle! Smoczyca traktowała mnie niczym własną córkę, to od niej nauczyłam się  Magii Niebiańskiego Zabójcy Smoków. Treningi były ciężkie, a ona pokładała w nie całe swoje serce. Nie chciała abym pewnego dnia coś mi zagrażało, a ja nie umiałabym się bronić. Związałam się z nią strasznie, kochałam ją! Czułam się przy niej bezpiecznie, chciałam ją bronić gdy nadejdzie taka potrzeba. Minęło 7 lat odkąd jestemy razem, a ja skończyłam 11 lat. Moja moc była jeszcze niestabilna, ale pracowałyśmy nad tym. Czułam się szczęśliwa, wiedziałam że nic nas nie rozłączy. Pewnego dnia, gdy wróciłąm późnym wieczorem zmęczona po samodzielnym treningu, Grandeeney'a zniknęła bez śladu. Szukałam jej dniami i nocami. Do naszego domu wracałam po x razy, myślałam że zniknęła tylko na moment, że zaraz się odnajdzie lecz już nigdy jej nie zobaczyłam. Czułam, że w tym momencie straciłam wszystko. Byłam załamana, przez kilka dni nie mogłam nic przełknąć. Strasznie się denerowałam. Od zniknięcia mojej matki minęło pół roku, a ja wychudzona oraz zmarznięta wędrowałam przez różne ścieżki miast. Gdy nie czułam już sił, usiadłam pod jakimś roześmianym barem. Tamtego dnia miałam wielkie szczęście, bo już nie byłam sama. Wychodząc z knajpy, spotkałam pewnego mężczyznę. Towarzyszyła mu żona, była piękna! Od razu zaopiekowali się mną, po pewnym czasie doszłam do siebie. Lecz nikomu nie wspominałam o Grandeeney. Każdy wiedział, że smoki dawno wyginęły. Bałam się również, że uznają mnie za jakąś wariatkę i wyrzucą za drzwi. Dlatego milczałam...
Minęły wówczas kolejne lata, a ja z brudnej dziewczynki przerodziłam się w gwiazdę pop. Znaczy nie tak dosłownie gwiazdę. Moi nowi ''rodzice'' jak się okazało byli znanymi menażerami magazynu ''czarodziejka'' . By trochę zarobić dla siebie, pozowałam do zdjęć, robiłam wywiady. Nawet śpiewałam w niektórych barach za pieniądzę. Rodzice układali cały mój plan dnia. Wszystkie godziny miałam zajęte przez pracę, przez to trochę zaniedbałam swoje obowiązki jako mag. Jednak bałam się im sprzeciwić, bo tak wiele im zawdzięczam. Przez pierwsze miesiące fajnie było być rozpoznawalną osobą, lecz później stawało sie to męczące. Gdzie się nie pojawialam tam i ludzie proszący mnie o autograch czy zdjęcie. Musiałam coś z tym zrobić, dlatego tego samego dnia przyznałam się do całej pracy. Byłam wróżką! Moją naturą była piękna magia, którą ukrywałam cały ten czas. Ale to się zmieniło, o dziwo rodzice nie zdziwili się, gdy powiedziałam im o wszystkim. Przeczuwali to. Szczęście ponownie się do mnie uśmiechło, gdyż pozwolili mi na wielką podróż po świecie. Nie mogłam się doczekać, kiedy przekroczę próg mego domu, ale gdy nastał ten dzień czułam się ponownie przygnębiona. Gdy mama to widziała pocieszyła mnie, bo zawsze mogłam tu do nich wrócić. To nieco podniosło mnie na duchu i pewna siebie wyruszyłam, by odkryć swoją prawdziwą moc.

Magia: Niebiaśnki Zabójca Smoków III & Niebiańskie Oczy I

♦ Wysokopoziomowa Magia Leczenia (4'000 za osobę)
http://vignette1.wikia.nocookie.net/fairytail/images/e/eb/Wendy_healing.jpg/revision/latest/scale-to-width-down/200?cb=20110502204035&path-prefix=pl
Magia użytkownika umożliwia leczenie wszelkich ran i usuwanie trucizn z ciała, jednakże jest również bardzo energochłonna. Pozwala także przywracać wytrzymałość i magiczną moc, w przeciwieństwie do zaklęcia leczącego Niebiańskiego Boga. Użytkownik może nawet zwiększyć magię u przeciwnika do tego stopnia, by chybił potężnym atakiem. Im większy poziom maga, tym zaklęcie skuteczniejsze oraz możliwość usunięcia trucizny na wysokim poziomie. Użytkownik, mimo zdolności leczenia innych, nie może uleczyć samego siebie.

♦  Atak Skrzydłem Niebiańskiego Smoka
http://vignette4.wikia.nocookie.net/fairytail/images/e/eb/Atak_Skrzyd%C5%82em_Niebia%C5%84skiego_Smoka.gif/revision/latest?cb=20120613170709&path-prefix=pl
Użytkownik gromadząc magiczną energię, powoduje że dłonie pokryły jasno niebieskie światło z którego wydobywa się lekki podmuch wiatru. Zaklęcie nabiera mocy w momencie, gdy przeciwnik odchylając mocno dłonie do tyłu, by następnie przerzucić całą siłę mocy wiatru w postaci skrzydeł które wciąga przeciwnika w tornado raniąc go powietrzem.

Lśniąca Fala: Niebiańskie Wiertło
https://i.imgur.com/9l57qei.gif
Użytkownik przyjmuje odpowiednią postawę, najpierw rozstawia szeroko swoje ramiona i tworzy dookoła dużą barierę wiatru, która zapobiega przed ucieczką przeciwnika. Następnie użytkownik przesuwa swoje ręce przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, powodując, że ściana wiatru ściska się do środka, przeciwdziałając i wysyłając przeciwnika wysoko w powietrze, po czym upada on z powrotem na ziemię.

Wzmocnienie
http://vignette2.wikia.nocookie.net/fairytail/images/0/08/Arms_Spell_X_Armor_X_Vernier.gif/revision/latest?cb=20120211113249&path-prefix=pl
Jest to zaklęcie bardzo przydatne dla sojuszników jak i dla samego użytkownika. Mag wykonując magiczne kręgi pod każdym celem, który chce objąć zaklęciem, okala go własną magiczną energią, właśnie ona wzmacnia szybkość, siłę jak i wytrzymałość o + 15 na czas trzech tur. Zaklęcia mogą być użyte pojedynczo, bądź też wszystkie razem. Za każde jednak trzeba osobno płacić, tak samo jak z ilością użytkowników, na które wzmocnienie zadziała.

Ryk niebiańskiego Smoka
http://vignette1.wikia.nocookie.net/fairytail/images/5/5c/Sky-Dragon%27s-roar.gif/revision/latest?cb=20111206161236&path-prefix=pl
Nabierając powietrza do płuc, by po chwili wypuścić całą nagromadzoną energię tworzymy silny strumień tornada, który sięga nawet do 20 metrów! Dzięki panowaniu nad powietrzem, użytkownik może róznież lekko zagiąć tor lotu by zmienić jego kierunek, przez maxymalnie jedną turę. Siła jednak tego zaklęcia jest słabsza niż innych zbaójców, przez względu wsparcia. Nie oznacza to jednak, że nie jest to niebezpieczne zaklęcie! Manipulując powietrzem możemy użyć również ryku w ten sposób by odwrócić bieg tornada, przez co przyciągniemy cele a nie odepchniemy.

Umiejętności: Panowanie nad zwierzętami &  Unison Raid

♦ Molly to średniej wielkości Orzeł, która mimo drobnej postury jest groźna.  Molly jest przeważnie sympatycznym stworzeniem, który nie szuka kłopotów, ona w ogóle jest leniwa. Najchętniej rozłożyła by się w jakimś ciepłym miejscu i zażywałaby kąpieli słonecznej. Jednak nie należy jej lekceważyć! Posiada mocny instynkt opiekuńczy, przez co chwilami jest agresywna. Ten instynkt odnosi się tylko do Neomi, gdyż była małego opiekowała się orłem

♦ Drugim i ostatnim jej zwierzęciem, którego oswoiła to Tora. W przeciwieństwie do swojej włochatej koleżanki, ten tygrysek jest bardzo cięty na ludzi. Lecz nie oznacza to, że atakuje każdego kogo popadnie, raczej zachowuje się tak, jakby ich nie widziała. Nawet gdy ktoś ją zawoła, udaje że nie słyszy, nawet nie drgnie. Jedyny sposób na prowokację tygrysa jest chęć skrzywdzenia Molly bądź Neomi. Wtedy włącza się jej instynkt drapieżnika, w pierwszej kolejności informuje oponenta by przemyślał swoje zachowanie. Gdy to nie poskutkuje - atakuje. Na ogół żyje w środowisku naturalnym, ale można spotkać Tore również w towarzystwie Neomi.

Zręczność: 40
~Predyspozycja: Unik, Skradanie się
Witalność: 40
~Predyspozycja: Wytrzymałość
Koncentracja: 30
~Predyspozycja: Wyostrzone zmysły
Szybkość: 36
~Predyspozycja: Przyśpieszenie
Caster: 50
~Dodatkowe ME:  25.500

Magiczna Energia: 31.500

Ciekawostki

♦ Ma chorobę Lokomocyjną
♦ Poznała Molly, gdy miała zaledwie 6 miesięcy
♦ Neomi uleczyła Tore, za co Ona uratowała jej życie
- od tamtego momentu, są w dobrych kontaktach.
♦ Nie zna swoich prawdziwych rodziców
♦ Kocha lizaki oraz książki
♦ Nie ma orientacji w terenie
♦ Jej ulubionym kolorem jest fioletowy
♦ Pozowała do magazynu ''Czarownica''
♦ Ma na swoim koncie ponad 60 koncertów
♦ Jej słabością są koty oraz męskie perfumy
♦ Nie umie gotować, przypala wszystko - nawet wodę
♦ Ma talent plastyczny oraz wokalny
♦ Ma tik nerwowy. (Obgryza paznokcie pod wpływem stresu)
♦ Cierpi na pirofobie

Ostatnio edytowany przez Neomi (2016-02-07 12:16:44)

#2 2016-02-07 16:10:13

Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Punktów :   12 

Re: ♥ NeomiŚ ♥

Punkty Akcji
~ 0

Klejnoty
60'000

Sloty
Zaklęcia: 5+1
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 1
Statystyki: 156
Magiczna energia: 6'000+25.500

Zwerbowani
Brak

Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg

.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS