Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic

http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-12-19 21:44:45

Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Punktów :   12 

Świąteczna Gorączka!

Witam was moi Kochani Gracze! Już za parę dni nastąpi wyjątkowy dzień, na który większość z was oczekiwała cały rok. Z okazji nadchodzących magicznych świąt postanowiłem zrobić duży konkurs. Będzie on podzielony na dwie części, więc można zdobyć naprawdę wiele nagród. Jednak to wszystko zależy już od Was! Branie udziału w dwóch częściach nie jest wymagane - od razu zaznaczam. Więc przechodząc do konkursu...

Pierwsza część będzie polegała na zrobieniu sobie selfie świątecznego! Jest to część dla oważnych, gdyż wiele osób nie przepada za pokazywaniem swoich zdjęć, ale zmuszać nikogo nie będziemy. Jeśli chodzi o zdjęcie, może ono być zrobione  z przyjacielem, rodziną, siostrą czy nawet z psem jak ktoś nie ma znajomych! Byle by było takie Merry Christmas ♥ Liczę na waszą kreatywność!

Druga część będzie częścią pisemną! Musicie opisać tylko wasz wymarzony prezent pod choinkę! Pamiętajcie, że nie liczy się ilość a jakość posta. Co do prezentu nie musi być to zwykły prezent, może być nawet zaczarowany albo i wymyślony na ostatnią chwilę. Tutaj musicie puścić wodze wyobraźni, a na pewno dacie radę!

Konkurs trwa do 27 Grudnia, zostało mało czasu, więc radzę prać się do roboty!

https://49.media.tumblr.com/788d9a3640bd4e71855ff1ea25d9c27e/tumblr_nh4qu1a0FV1tn6jtno1_500.gif

Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg

#2 2015-12-19 22:03:46

Kai

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Punktów :   
Imię i Nazwisko: Kai
Partner/ka: Hideki, Melody
Magia główna: Aera
Magia poboczna: -\-\-\
Umiejętności bojowe: Maksymalna prędkość
Umiejętności fabularne: Wyczuwanie energii
Zręczność / Witalność: 35 / 10
Koncentracja / Szybkość: 15 / 40
Magiczna energia: 5,000

Re: Świąteczna Gorączka!

Święty Mikaboszu. Na ten jakże wspaniały okres w roku chciałbym otrzymać cały stosik PN'ków do rozdania, doładowanie na Steamie za 50€, a także super wypasiony komputer, z częściami takimi jak: Intel Core i7 5960X selekt Extreme Edition 8 Core @ 4,3Ghz, ASUS Rampage V Extreme Edition X99, 64GB DDR4 Kingston HyperX Predator 3000Mhz, 4Way SLI ASUS GTX Titan X 12GB DDR5, 480GB SSD HyperX Predator (1400/1000 MB/s), 2x 4TB WD Black RAID0, ASUS DVD-BluRay Recorder, ASUS ROG Front Base Gaming Panel, Zasilacz 1500W Enermax Platimax Modular, Obudowa CoolerMaster Cosmos 2 Black, Cooler Thermalright SilverArrow IB-E 2014. Chciałbym także dziewczynę na święta, bo jestem brzydki i śmierdzę, to żadna się ze mną nie umówi. Wiem, że to co napisałem to zwykły bojkot, to myślę, że nawet skarpetki byłyby dobre. Uściski, Jakubek”

#3 2015-12-20 14:26:44

Melody

Gość

Drogi Mikołaju Mikaboshu chciałabym stosik mang One Piece od pierwszego do tego co aktualnie wychodzi, plus zestaw mang: One punch man, Opowieść Panny młodej, Ao exorcist i może durarara. Do tego wszystkiego przydała by się wysoka i szeroka półka na te mangi, bo nie mam gdzie ich postawić. Miło by było jakbym dostała jednorożca, albo chłopaka, bo jestem brzydka i nikt mnie nie chce. A kolor jednorożca poproszę różowy, jeżeli nie da się chłopaka załatwić. [ponoć to pierwsze załatwić łatwiej i szybciej ]. Btw. możesz poprosić swoją mikołajową, renifery czy tam elfy, które z Tobą pracują, żeby się wyrobiły w tym roku z prezentami, bo w zeszłym roku coś ci nie poszło. Ściskam mocno Ala.

Ostatnio edytowany przez Melody (2015-12-20 14:29:09)

#4 2015-12-20 17:36:23

Melchor

Mag niezrzeszony

Punktów :   
Imię i Nazwisko: Melchor Namikaze
Partner/ka: <3
Magia główna: Ognisty Zabójca Bogów p. II
Umiejętności bojowe: Silna wola, Drugie źródło
Umiejętności fabularne: Wyczuwanie energii
Zręczność / Witalność: 67/26
Koncentracja / Szybkość: 41/21
Magiczna energia: 30.500 + 12.500

Cóż, może nie jest sprecyzowane o jaki prezent chodzi, ponieważ każdemu pozwolę myśleć, że coś innego jest prezentem ;>

Powoli otworzyłem oczy, w samym pokoju nic się nie zmieniło do momentu gdy pięć sekund temu je zamknąłem, jednakże czuć było wyraźną różnice. Wyczuwałem czyjąś obecność, była ona bardzo wyraźna. Rozejrzałem się po pokoju, gdy moje oczy przystanęły na choince. W domu jak zwykle nikogo nie było, rodzice byli w pracy, siostry na zakupach. Nikt się mną nie przejmował. O dziwo dojrzałem tam prezent, co było dziwnym wyjątkiem w odniesieniu do poprzedniego dnia Bożego Narodzenia. Westchnąłem i wyjąłem zakładkę z książki. Nie zwróciłem nań większej uwagi, ponieważ wziąłem go za jakiś beznadziejny kawał od mojej rodziny. Minęła godzina gdy postanowiłem odłożyć książkę i udać się po coś do jedzenia.
Gdy wróciłem z kuchni dojrzałem, że prezent niewzruszenie stoi zapakowany w piękny, lazurowy kolor przeplatany czarnymi, aksamitnymi wstążeczkami – jak się okazało gdy go obracałem w dłoniach, leżąc na łóżku. Westchnąłem, co mi szkodziło zajrzeć do środka, nawet jak to jakiś perfidny żart? Jednakże coś mi przeszkadzało, gdyż czułem ogromny ścisk w żołądku i gardle. To byłoby podłe i... zabolałoby. Jak nic nigdy nie bolało aż tak bardzo, to zabolałoby.
Już gdy byłem dzieckiem uświadomiono mi, że Świętego Mikołaja nie ma. O tym, że wychowywano mnie po Żydowsku nie muszę wspominać, chociaż tym samym wmawiano mi, że Jezus był tylko prorokiem, żadnym synem Bożym.
Zacisnąłem na nim dłonie i cisnąłem go w odległy kąt pokoju. Zamknąłem oczy i przewróciłem się na drugą stronę. Z oczu płynęły mi strumienie łez, nasączając tani materiał od koca którym się przykryłem.
Sen miałem piękny, chociaż nic z niego nie pamiętałem. Obudziłem się z uśmiechem na twarzy, zaś serce me było spokojne. Od niepamiętnych czasów nie śnił mi się żaden koszmar. Rozejrzałem się po pokoju, jednakże nie znalazłem prezentu, za to poczułem, że coś mam w kieszeni. Dziwne, nigdy niczego w nich nie miałem. W końcu nic nie należało do mnie.
Powoli wyjąłem z niego obrazek uśmiechniętych ludzi, zaś na odwrocie widniał adres. Odwróciłem jeszcze raz zdjęcie aby się przyjrzeć im, jednakże zamiast nich widniał tam Mikołaj. Był dokładnie taki jak sobie go wyobraziłem...
On istnieje.

Ostatnio edytowany przez Melchor (2015-12-25 20:31:24)

#5 2015-12-25 01:54:42

Gummy

Mag niezrzeszony

1954380
Punktów :   

Hmm.
Powiem szczerze, że nie mam o co poprosić. Nie chce ani iphone ani jakiegoś zajebistego laptopa, to o co chciałbym poprosić nie istniejącą postać jest nie do spełnienia, zależy to tylko ode mnie niestety. To co mam w zupełności wystarcza mi do mówienia, że jestem szczęśliwy a wiele na prawdę nie potrzebuję. Jeśli jednak miałbym o coś poprosić i powiedzmy, że to miało by się spełnić od tak to chciałbym móc zamieszkać z moją dziewczyną już teraz. "Móc" to znaczy, aby mieć gdzie lub mieć jakąś chociaż minimalną pensję z pracy aby utrzymać mieszkanie. Jeśli jednak było by to nie możliwe, to wystarczyło by mi abyśmy my oraz nasze dzieci przyszłe były zdrowe.

#6 2015-12-25 15:24:25

Jomtii

Mag niezrzeszony

Punktów :   
Imię i Nazwisko: Jomcia
Partner/ka: aseksualna
Magia główna: broni

Zostały dwa tygodnie do Świąt. Od kilku lat nie było już śniegu. Nawet przestałam na niego liczyć. Kiedy ostatnio lepiłam bałwana, miałam może siedem lat. Teraz, jako dorosła dwunastolatka, uważam, że są ważniejsze rzeczy w Święta, ale świat otulony białą pierzynką dodaje klimatu.
   Rano zerwałam kartkę z kalendarza. Już tylko tydzień. Im bliżej, tym bardziej nie mogę się doczekać. Chociaż moi rodzice nie wyglądają, jakby czuli nadchodzące Święta, wiem, że je czują. Chciałabym zrobić coś, żeby tegoroczne Boże Narodzenie było wyjątkowe.
   Kolejna kartka z kalendarza wylądowała na podłodze odsłaniając liczbę "22". W końcu spadł śnieg! Na dwa dni przed Świętami! Rano pomogłam starszej pani odśnieżyć podjazd, tyle go napadało, a w zamian za to dostałam trochę drobnych. Chyba już wiem na co je wydam!
   Ostatni dzień do Wigilii. Wszyscy moi rówieśnicy byli zajęci, więc z nudów udałam się do centrum handlowego. Uwielbiam tą przedświąteczną krzątaninę i przyozdobione sklepy! Tego dnia poszłam spać od razu po kolacji, gdyż nie mogłam się doczekać dnia jutrzejszego.
   Kiedy rano się obudziłam, nie było czasu na zrywanie kartki z kalendarza. Wyciągnęłam spod łóżka małe pudełko i pobiegłam do salonu. W salonie pod choinką leżały prezenty dla mnie, ale nie miałam czasu na ich odpakowywanie. Pobiegłam z pudełkiem spod łóżka do kuchni, gdzie byli rodzice.

Uśmiechy na ich twarzach, kiedy wręczałam im podarunek za własne, zarobione pieniądze, był najlepszym prezentem. To były najlepsze Święta!

Ostatnio edytowany przez Jomtii (2015-12-25 15:25:36)

http://oi63.tinypic.com/i70kr4.jpg

.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS