Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-11-22 18:40:36

 Seishin

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2015-11-22
Posty: 2
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Seishin Kanashi
Wiek: 19
Partner/ka: Hetero
Magia główna: Przejęcie demona
Zręczność / Witalność: 20/20
Koncentracja / Szybkość: 20/20
Magiczna energia: 15000

Seishin (W budowie)

Imię: Seishin
Nazwisko: Kanashi
Wiek: 19
Pochodzenie:
Ekwipunek:

Poziom: 0
Rasa: Mag
Reputacja: 50%
Gildia: Sabertooth
Znak: Czerwony - Na lewym boku, dokładniej na żebrach

Wygląd:
Seishin jest bardzo wysokim chłopakiem mierzącym 198cm i ważącym 95kg. Dzięki wieloletnim treningom jego sylwetka jest bardzo wysportowana a zarys mięśni widoczny nawet pod ubraniem. Ostre rysy przystojnej twarzy, szare oczy które przeważnie są przyjazne, jednak czasem połyskują czerwienią znad wąskich, ciemnych brwi. W połączeniu z sadystycznym, lecz mimo to szczerym uśmiechem otrzymujemy dość ciekawy , lecz lekko przerażający efekt.  Jednak jest on osobą którą ciężko przeoczyć - całe ciało pokryte bliznami zarówno po walkach z innymi jak i po tej najtrudniejszej - jaką było walczenie z demonem ukrytym w jego  wnętrzu. Największa z nich (pięć długich śladów po ostrych pazurach) przechodzi przez szyje i całą klatkę piersiową - jest to pamiątka po pierwszej potyczce między dwoma umysłami mieszkającymi w jego wnętrzu. Najczęściej nosi białą bluzę z ognistym smokiem ciągnącym się przez całe lewe ramie i kaptur, z zawsze podwiniętymi rękawami i najczęściej bez niczego pod spodem. Do tego czarne spodnie i czerwone buty, żadnych zbędnych dodatków.

Charakter:
Zanim zacznę opisywać charakter Seishin'a, chcę powiedzieć, że jest to osoba o dość... dziwnie złożonej osobowości. Można ją porównać do nie pasujących do siebie puzzli, które o dziwo coś tworzą. Ale zaczynając... Pierwsze spostrzeżenia osoby trzeciej zwykle skupiają się na jego wybuchowym charakterku. Prawda, jest dość nieokiełznany i trudno go opanować. Nie oznacza to jednak, że jest tylko i wyłącznie "dziki". Po bliższym poznaniu widać, że jest bardzo inteligentnym i oczytanym człowiekiem, o ciekawskim nastawieniu do nowych rzeczy. Taki był od samego początku... Jednak jego dzikość nie wzięła się znikąd. Gdy zaczął nadużywać magii demonów, w jego umyśle pojawiły się nowe cechy, a jego serce zaczęło cieszyć wiele okropnych rzeczy. W skrócie: jest potwornym sadystą. Widać to zwłaszcza podczas walki. Kocha się w zadawaniu bólu, tak samo jak demon którego posiada. Robi wszystko aby ofiara jak najbardziej cierpiała. Niestety objawia się to również podczas mniej bojowych sytuacji. Mianowicie... Seishin jest dość przystojnym młodym mężczyzną i potrafi to wykorzystać, tak samo jak swój talent muzyczny (gra na wielu instrumentach i świetny wokal)... Ale gdzie tu sadyzm? Już tłumaczę... Sei uwielbia kobiety, to widać prawie od razu. Jednak mało osób wie, że często wykorzystuje dość  bolesne pieszczoty, które lubi raczej mała ilość kochanek, więc często je zmienia (lub nie ma żadnej, bo szuka jakiejś która wytrzyma z nim trochę dłużej). Opisując to w ładnym skrócie: Seishin to bardzo inteligentny sadysta ze słabością do kobiet.

Historia:
Kiedyś życie Seishin'a było proste. Po prostu się uczył, ćwiczył swój głos i gręna instrumentach. Był synem idealnym. Dopóki nie chciał zostać magiem... Chciał dać rodzicom kolejny powód do dumy (jakby było ich mało). zaczął poszerzać swoją wiedzę o kolejne dziedziny, tym razem związane z wszelakimi rodzajami magii.  Niestety, z nieznanych powodów, jego ciało i umysł nie potrafiły współgrać z prawie każdym jej rodzajem. Albo w ogólenic nie wychodziło, albo wychodziło coś naprwadę niegodnego uwagi. Nie można powiedzieć, że miał problemy z kontrolą... Nie, to po prostu nie było jego przeznaczenie. Jednak pewnego razu znalazł książkę opisującą magię demonów. Byływ niej opisane różne demony, ich umiejętności... I najważniejsze - jak pokonaćdane demony i zmusić je do posłuszeństwa. Opisane były również inne sztuczki przydatne przy innych rodzajach magii. Naprzykład używanie zaklęć bez magicznego kręgu. Mineło dość sporo czasu odtamtego momentu. Seishin zdążył przyswoić sobie całą potrzebną widzę... i spróbował. Udało mu się zwabić w swoją pułapkę tak zwanego Szaleńca, jednego znajbardziej obłąkanych i okrutnych demonów. Wszystko poszło wręcz zbyt łatwo. Demon został pokonony i przyswojony przez Sei'a. No właśnie, poszło załatwo. Demon (prawda, był szalony, jednak nie głupi) specjalnie dał się złapać, aby robić to co najbardziej lubi - sprowadzać szaleństwo na innych, nawet kosztem własnej wolnośći czy życia. Młody chłopak jeszcze nie wiedział co go czeka. zanim wrócił do domu, użył pierwszego wswoim życiu udanego zaklęcia, zmienił swoją rękę w ramię demona. Niestety, nie tylko to sięzmieniło. Powoli w jego umyśle dochodziło do zmian. Hm, może nie tak powoli, skoro tego samgo dnia jego rodzice zaczeli się niepokoić agresywnym tonem ich syna. Seishin czuł coraz silniejszą chęć, ponownej zmiany. Zrobił to... i chciał więcej, nie wystarczyło mu ramię, nie pół ciała. Zmieniał się coraz częściej w całości. Ciągneło się to długo, aż coś się zmieniło. Sei przestał potrzebować zmian, demon już zagnieździał się w jego głowie, tworząc dziekiego sadystę jakim jest teraz. Od tamtych wydarzeń mineły dwa lata, Sei aktualnie ma 19 wiosen za sobą. Rok temu opuścił swój dom, zostawiając za sobą dwie ledwo żyjące osoby i spalone szczątki miejsca w którym się urodził. Teraz dołączył do gildii magów, aby kontynuować swoje dzieło... "Nie chce sławy czy pieniędzy. Chce po prostu ranić innych..."

Magia: Przejęcie demona
Zaklęcia:
Umiejętności: Zaklęcia bez magicznego kręgu


Statystyki
Zręczność: 20
~Predyspozycja: Szybkie ciosy
Witalność: 20
~Predyspozycja: Kondycja, Wytrzymałość
Koncentracja: 20
~Predyspozycja: Reakcja
Szybkość: 20
~Predyspozycja: Sprint
Caster: 20
~Dodatkowe ME: 10000
Magiczna Energia: 15000

Wady i zalety:
Wady:
- Ciekawski (-1)
- Dziki (-1)
- Kobieciarz (-1)
- Mściwy (-2)
- Przebiegły (-2)
- Sadysta (-3)

Zalety:
+ Dobra aparycja (+1)
+ Dobra pamięć (+2)
+ Inteligencja (+2)
+ Mól książkowy (+2)
+ Odwaga (+2)
+ Piękny głos (+1)

Ostatnio edytowany przez Seishin (2015-11-26 14:56:59)

Offline

 

#2 2015-11-26 20:44:53

 Misaki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

42592352
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 1244
Punktów :   24 
Imię i Nazwisko: Misaki Valliere
Wiek: 21
Partner/ka: -
Magia główna: Gwiezdne Duchy III
Magia poboczna: Projekcja II / Szybkość II
Umiejętności bojowe: Silna Wola
Umiejętności fabularne: Unison Raid
Zręczność / Witalność: 60 / 60
Koncentracja / Szybkość: 50 / 30
Magiczna energia: 50,250

Re: Seishin (W budowie)

Punkty Akcji
~10

Klejnoty
10'000

Sloty
Zaklęcia: 2
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 1
Statystyki: 100
Magiczna energia: 5'000+ [10000]

Zwerbowani
Brak

Ostatnio edytowany przez Misaki (2015-11-26 20:45:23)


Theme | Battle Theme | Kingdom Hearts | Karta Postaci

https://33.media.tumblr.com/4200730b98f16c27e3aad3ff9cace0ad/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso10_250.gif https://38.media.tumblr.com/8fe4d486a628c74a17533cccab73db53/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso8_250.gif

Cały czas wierzyłam w słowa, które wtedy wypowiedziałaś. Byłoby wspaniale, gdybym mogła rozkwitnąć jak kwiat. Przez cały ten czas chciałam być taka jak ty. Moim celem było to, aby ci dorównać. Dzięki tobie zaszłam tak daleko. Dlatego właśnie chcę z tobą walczyć.
Teraz pragnę właśnie tego. Tylko tego.


https://33.media.tumblr.com/cdb798128b574b6b634bccddd083ec11/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso9_250.gif https://38.media.tumblr.com/f2af23ae70518f1336b28c1cf1144ae7/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso5_250.gif 

Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedago.pun.pl zabawne testy www.oldfriends.pun.pl www.gp2010.pun.pl czy szynszylom można dawać mleko