Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic

http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-11-08 21:22:39

Yuuki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

52661411
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Yuuki Midnight
Magia główna: Magia Ognia

Yuuki aka narwany chochlik ^^ (w budowie)

Imię:
Yuuki
Nazwisko:
Midnight
Pochodzenie:
zachodnie wybrzeże Fiore
Ekwipunek:
plecak z ubraniami i szkicownikiem

Poziom:
0
Rasa:
Mag
Reputacja:
50%
Gildia:
Fairy Tail
Znak:
Kobaltowy znak znajduje się na prawym ramieniu dziewczyny.

Wygląd:
Yuuki jest drobna i niska - 155 cm wzrostu i 45 kg. Kruczoczarne włosy sięgające pasa z grzywką, która opadając na prawą stronę zasłania część twarzy, najczęściej pozostają rozpuszczone, czasem dla wygody splatane w luźny warkocz. Hipnotyzujące, zazwyczaj roześmiane oczy, w zależności od emocji dziewczyny potrafią mienić się różnymi odcieniami niebieskiego. Na twarzy Yuuki zawsze widnieje uśmiech, najczęściej jest to lekko ironiczny uśmieszek. W połączeniu z malutką iskierką obłędu w oczach sprawia, że mimo niewielkiego wzrostu i drobnej budowy, dziewczyna wygląda trochę przerażająco. Ubrana jest w czarną luźną bluzkę z długimi rękawami i jeansowe krótkie spodenki, opcjonalnie zamiast bluzki nosi zwykłą czarną podkoszulkę. Nieodłącznym elementem są skórzane buty do połowy łydki i mały sztylet wciśnięty za cholewkę prawego buta. Wzdłuż lewego przedramienia, po wewnętrznej stronie dziewczyna ma okropną, poszarpaną bliznę, jednak nie pamięta kiedy ona powstała. Na plecach nosi mały plecaczek w czarno-białą kratę w którym znajdują się jakieś ubrania na zmianę, szkicownik w którym Yuuki rysuje lub pisze i słuchawki, których dziewczyna używa tylko, jeśli jest sama.

Charakter:
Mały narwany chochlik. Tak pieszczotliwie nazywają ją znajomi z gildii. Uśmiechnięta i wesoła dla znajomych, sarkastyczna i bezczelna dla obcych. Mimo przyjaznego usposobienia nie daje sobą pomiatać i jeśli nie spodoba jej się jak ją traktujesz to najzwyczajniej w świecie ci przywali. Jeśli z ciebie żartuje, dogryza ci i robi to z miłym uśmiechem, to znaczy, że cię lubi. Jest też impulsywna, ale wie, kiedy trzeba odłożyć żarty na bok, powstrzymać niektóre odruchy i zachowywać się poważnie. Ma swoją stronę, której nie pokazuje. Yuuki jest psychopatką. Najbardziej widać to po jej oczach, w których zawsze błyszczy mała iskierka obłędu. Gdy była młodsza nie potrafiła kontrolować tych zapędów, z wiekiem przychodziło jej to coraz łatwiej. Teraz dziewczyna całkowicie kontroluje tą mroczną część swojej osobowości. W walce jej ruchy są przemyślane, precyzyjne, walczy z chłodnym opanowaniem, jednak gdy odda kontrolę swojej psychopatycznej stronie, wtedy wykorzystuje swoją nieobliczalność i brutalność jako element zaskoczenia. Ma wysoką tolerancję na ból i walczy tak długo jak to możliwe. Jak każda dziewczyna zwraca też uwagę na chłopaków i w wolnych chwilach(czyli praktycznie cały czas) z nimi flirtuje, jednak musi przy tym uważać na siostrę, która czasem aż do przesady jej pilnuje. Zdarza jej się pić i podbierać Arii alkohol, jednak uważa, by tamta się nie zorientowała, gdyż mogłoby to się nieciekawie skończyć...

Historia:
Urodziłam się pod koniec lata w małym miasteczku na zachodnim wybrzeżu Fiore. Nie byłam dla rodziców takim zaskoczeniem jak moja siostra, byłam bardzo podobna do naszego ojca. Rodzice bardzo mnie kochali, a siostra broniła mnie przed wszystkim co mogło stwarzać chociażby potencjalne zagrożenie. Nie pamiętam tego, jednak z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że było i nadal jest to trochę irytujące, jednak wiem, że robi to z miłości.
Nasz ojciec poza mocnymi uczuciami, jakimi nas darzył, miał też swoje słabości. Bardzo często po pracy, zamiast do domu udawał się do baru, gdzie pił, niekiedy nawet wdawał się w bójki, po których do domu odstawiali go różni ludzie. Matka zawsze się nim zajmowała, leczyła rany i przez jakiś czas był spokój. Jednak szczęście kiedyś się kończy. Pewnej nocy zamiast ojca w progu pojawił się jeden z jego kolegów od kieliszka. Mój ukochany tata wdał się w awanturę z przyjezdnym magiem, który się z nim nie patyczkował, ojciec wykrwawił się zanim przybyła pomoc. Dla matki było to ciosem prosto w serce, jednak przed nami udawała, że wszystko jest dobrze, że jakoś się trzyma. Jakoś udawało nam się żyć w miarę spokojnie przez kolejne lata aż do dnia, który zmienił wszystko.
Było to późną wiosną, mimo pięknej pogody rozchorowałam się i Aria z mamą wybrały się do sąsiedniego miasteczka po lekarstwa, zostawiając mnie pod opieką sąsiadki. Większość ich nieobecności przespałam, jednak pod wieczór zaczęłam się martwić, czułam, że coś jest nie tak. Gdy Aria wróciła do domu późnym wieczorem, umazana krwią i bez mamy, nie musiała nic mówić. Mimo, że byłam dzieckiem, nie płakałam. Czułam ból, pustkę, ale wiedziałam, że musimy się trzymać i nawzajem wspierać. Gdy tylko wyzdrowiałam, spakowałyśmy się i ruszyłyśmy w świat zostawiając za sobą wszystko co przywoływało bolesne wspomnienia. To wydarzenie sprawiło, że dojrzałam o wiele szybciej i czasem zachowuję się o wiele poważniej, niż powinnam w swoim wieku.
Wędrowałyśmy po Fiore szukając.. same nie wiedziałyśmy czego. W jednym miejscu zostawałyśmy najdłużej kilka tygodni, głównie po to, by zarobić pieniądze na jedzenie. Byłam jeszcze za młoda na pracę w karczmie, ale od małego lubiłam zwierzęta, szczególnie konie, więc podejmowałam różne prace w stajni. Nie przeszkadzało mi brudzenie sobie rąk, gdyż przebywanie z tymi stworzeniami pomagało mi utrzymać wewnętrzny spokój, co bardzo pomagało przy mojej mrocznej psychice. Po pracy, mimo wykończenia szkoliłam się w walce, by mieć chociaż jakieś szanse obrony, nie wiedziałam jeszcze, że również posiadam w sobie magię. Wyjątkowo podpasowała mi walka na miecze, w czym byłam niedościgniona, potrafiłam pokonać nawet dużo starszego od siebie przeciwnika. Oczywiście pilnowałam by Aria nie dowiedziała się o tym, ukrywałam przed nią siniaki, rany opatrywałam sama, gdyż przez lata opanowałam tę sztukę prawie do perfekcji.
Pierwszej zimy poza domem miałyśmy problem ze znalezieniem pracy i schronienia, żywiłyśmy się ukradzionym jedzeniem, nocowałyśmy w stodole, zamarzając z zimna i uciekając wczesnym rankiem, nim właściciele mogliby nas znaleźć. Jedna z nocy była wyjątkowo mroźna. Wiedziałam, że długo tak nie wytrzymamy, Aria wyglądała na coraz bardziej wykończoną. Czułam w sobie nienawiść, to niesprawiedliwe, że akurat nas spotkało tyle złego. Emocje były tak gwałtowne, że poczułam coś jeszcze. Ogień. Nieokiełznany ogień płonący we mnie. Do teraz nie wiem jak, ale podpaliłam wielki stos drewna. Czyli jednak nie byłam taka bezużyteczna jak myślałam, też posiadałam w sobie magię. Bardzo destrukcyjną magię. Podczas dalszej wędrówki spotykałyśmy osoby, które pomagały nam opanować nasze zdolności, rozwijać się. Długie miesiące wędrówki zaprowadziły nas na drugi koniec kraju, gdzie zostałyśmy trochę dłużej. Uznałyśmy dołączenie do gildii za dobry pomysł i tak Fairy Tail stało się naszym domem.
W tym miejscu mogę skończyć opowiadanie naszej historii, gdyż tworzy się ona na bieżąco i będzie się tworzyć jeszcze długo...

Magia:
Magia Ognia
Zaklęcia:
Płomienna czaszka
Znakomity Bat
Umiejętności:
Bojowe:Fechtunek
Fabularne:

Statystyki 100
Zręczność:
25
~Predyspozycja: Walka bronią białą
Witalność:
21
~Predyspozycja: Wytrzymałość
Koncentracja:
19
~Predyspozycja: Celność, Równowaga
Szybkość:
20
~Predyspozycja: Przyspieszenie
Caster:
15
~Dodatkowe ME: 7'500

Magiczna Energia:
5'000+7'500=12'500

Wady i zalety:
Wady:
Brak orientacji w terenie ( -1 )
Ciekawska ( -1 )
Femme Fatale ( -1 )
Irytująca ( -1 )
Maluch ( -1 )
Mściwa ( -1 )
Sadysta ( -2 )

Zalety:
Ambitna ( +1 )
Dobra aparycja ( +1 )
Empatia ( +1 )
Lojalna ( +1 )
Odwaga ( +2 )
Otwarta ( +1 )
Szczera ( +1 )

Ostatnio edytowany przez Yuuki (2015-11-09 12:50:05)

#2 2015-11-09 15:33:51

Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Punktów :   12 

Re: Yuuki aka narwany chochlik ^^ (w budowie)

Punkty Akcji
~ 65

Klejnoty
10'000

Sloty
Zaklęcia: 2
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 1
Statystyki: 100
Magiczna energia: 5'000+7'500

Zwerbowani
Brak

Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg

.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS