Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-11-02 22:57:34

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Laski Mystoguna

http://vignette1.wikia.nocookie.net/fairytail/images/c/cf/All_Mystogan's_Staffs.jpg/revision/latest/scale-to-width-down/300?cb=20120225114627&path-prefix=pl

Na pozór jest to 5 drewnianych lasek o podobnej budowie. Ich trzony są wnet identyczne, różnią się natomiast zakończeniem. Każda ma swoje oryginalne zwieńczenie co czyni każdą niepowtarzalną. Pojedynczo nie mają wiele zastosowań. Kij jak to kij. W połączeniu co jest właściwie wadą, a nie zaletą, bowiem potrzebujemy kompletu lasek, dają potężne możliwości. Dzięki nim jesteśmy wykonać kilka potężnych zaklęć, jednak w przypadku uszkodzenia chodźby jednej z nich, zaklęcie zostaje dezaktywowane. 

Zaklęcie I: Użytkownik dzięki laskom zamyka przeciwnika w iluzji.  Przedstawia mu najgorszy koszmar, co daje sporą przewagę. Dzięki temu wróg podupada psychicznie, a mag zyskuje cenny czas na przygotowanie innych zaklęć. Wadą tej techniki jest jednak to, że podczas aktywacji zaklęcia nie możemy wykonywać innych czynności (ruch, zmiana zaklęcia). Nie działa również na silniejszych magów.
Me:6'000

Zaklęcie II:  Wykorzystując laski, tworzymy trzy magiczne okręgi przed nami, które są zdolne odbić każdy atak magiczny. Utworzenie jest krótkie, wręcz natychmiastowe, jednak działa tylko i wyłącznie zna przeciwka, co oznacza, że jesteśmy odsłonięci na flankach oraz z tyłu.
Me: 5'000

Zaklęcie III:  Wykorzystując wszystkie 5 lasek tworzy 5 magicznych okręgów nad przeciwnikiem, zamykając go w potężnym uderzeniu, który jest zdolny zwalić nawet i silniejszych magów. Zaklęcie jednak to działa jak pułapka, przez co wymaga on długiego czasu przygotowania (2 tury). 
Me: 8'000

Zaklęcie IV: Używając laski zwieńczonej wachlarzem tworzy promień wystrzeliwany w kierunku przeciwnika. Jest to czar, którego można użyć dość szybko do zaskoczenia wroga. Jego siła również jest potężna, jednak tor pocisku jest tylko i wyłącznie w lini prostej.
Me: 4'000

Zaklęcie V: Zaklęcie usypiające. Do wykonania go potrzebujemy 5 lasek. Ustawiamy je w kształt figury foremnej(na każdy wierzchołek laska), a użytkownik musi znajdować się w samym centrum figury. Po chwili następuje aktywacja, co symbolizuje pojawinie się ogromnego kręgu magicznego na ziemi, a osoby znajdujące się w obszarze zasypiają, jednak czas wykonywania trwa aż 2 tur! Mag podczas tego zaklęcia musi zadbać by odległości były identyczne inaczej zaklęcie nie zadziała.
Me: 8'000

Właściciel: Hideki


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gdzie expic knightem opowiadanie erotyczne matka z synem www.angelsofdeath65uni.pun.pl www.ochroniakiutp.pun.pl próba moonowa sojuszu