Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-10-19 22:57:54

 Kenji

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2013-06-01
Posty: 321
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Kenji Tetriyo
Wiek: 19
Magia główna: Magia Odbicia
Umiejętności bojowe: Wyczuwanie energii
Magiczna energia: 15'000

Kendżor~

Imię:  Kenji
Nazwisko:  Tetriyo
Wiek:  19
Pochodzenie:  Fiore
Ekwipunek: 

Poziom:  -
Funkcja:  Mag
Reputacja:  50%
Gildia:  Mag Neutralny
Znak:  -

~Wygląd~:
Po drobnej analizie pragnę zaprezentować Wam nowiutkiego, błyszczącego wręcz Kena! Powstrzymajcie się jednak od stwierdzeń, że z postury i tych nieskazitelnych rys wygląda jak dziewczyna! Pozory jednak mylą, tak moi drodzy - to chłopiec. Przejdźmy jednak zatem do konkretów, zaczynając od głowy, która przybrała bardzo standardowe kształty. Niech Was jednak nie zwiedzie ta normalność! Włosy charakteryzują się kolorem jasnoszarym, są one średniej długości, na kawałku grzywy, z przodu u góry można zaobserwować dziwne, być może przyszyte znaki, z pozoru wyglądające jak rzymska cyfra "XIII". Co do oczu, mienią się niczym kryształ fasetowany koloru zielonego. Brwi jego są nadto gęste a nos szpiczasty. Uwaga! Co do uzębienia, tak, posiada każdy żabek, wo. Dziwne co?
Kolejna sprawa - ubiór! Bardzo ubogo, no ale lepsze to niż brak tego odzienia, no nie? Panienki wiem co w waszych główkach się teraz dzieje! Oszczędźcie sobie wyobraźni.  Jego boską klatę zdobi fioletowa koszula z najczęściej rozwiniętym ku górze kołnierzem. Posiada 3 guziki, licząc od góry jest to czerwony, żółty i błękitny. Zwykle ma podwinięte rękawki, tak jak w przypadku czarnych spodni, z  żółtymi końcówkami. Na nogach nosi eleganckie czerwone bamboszki, co by w nogi za zimno nie było!
Byłbym zapomniał, co do postury, uważajcie, żeby go czasem nie połamać. Ma niedowagę, wygląda jak zlepek kilku kijów w jedno. No wiecie, coś jak rysunki człowieka narysowane przez dzieci z przedszkola.

~Charakter~:
Jego charakter oceniłbym jako coś, co najchętniej unikałbym jak najdalej bym mógł. Jest to bowiem osobowość dyssocjalna. Brak mu poczucia winy, wstydu czy też odpowiedzialności a co lepsze skruchy! Nie, nie nie! Nic z tych rzeczy. Nie liczy się z uczuciami innych jak i ich zdaniem. Niska tolerancja frustracji i próg wyzwalania agresji nie pomaga mu się odnaleźć w sferze dysonansu poznawczego, stąd też może wynikać jego dzikość i nerwowość. A skoro jesteśmy już przy zaburzeniach, cierpi na głęboką amnezję, już dawno stracił zdolność zapamiętywania nowych rzeczy, więc nie zdziwcie się jak po 500 spotkaniu ponownie spyta Was o wasze imię! Krócej mówiąc: Sadysta, sadysta i jeszcze raz sadysta!
Przejdźmy jednak do jego zalet, taak, uwierzcie mi - minęły wieki zanim cokolwiek udało mi się u niego zaobserwować pod względem pozytywnych aspektów cech charakteru. Mimo wszystko posiada bardzo silną psychike, jakkolwiek by to nie przeczyło powyższym wyznaniom, potrafi się opanować, lecz nie lubi tego robić, jednym słowem jest człowiekiem zabawowym. Optymizm to cecha, która przepełnia jego ciało i stara się ją przekazywać na innych. Zadziorny uśmieszek wręcz nie schodzi mu z twarzyczki. W swoich chorych przekonaniach mogę śmiało stwierdzić, że posiada nutkę kreatywności, no bo kto o niskich standardach wyobraźni potrafiłby sobie zwizualizować jak pociąć swoją ofiarę tak, by za szybko nie umarła? No właśnie! Jest także lojalny i szczery. Asertywność ponad wszystko mówią, to dzięki tej "cesze" *kurde nie wiem* mało kto jest w stanie wpłynąć na jego silną wolę. W głębi duszy wciąż ma część dawnego siebie oraz jest w stanie kochać i troszczyć się o bliskie mu osoby, bynajmniej tak głosi legenda. Jaka jest prawda? Przekonamy się w następnym odcinku mody na sukces! <dum dum duuuum>


~Historia~:
No to tak. Był sobie Kendżik, który zapadł w głęboką śpiączkę (ciąg przyczynowo-skutkowy nieznany!). Potem przez około 4 lata było... nic! Abolustnie nic. Niegdyś wychowywany przez matkę, dziś tylko sierota. Sam nie wiem, które z tego było dla chłopaka lepsze, raczej to drugie - przynajmniej w sierocińcu miał się z kim bawić, lolz. Nie miał wyboru zresztą, w końcu go zostawiła na zbity pysk, a wy się dziwicie, że jest aż tak skrzywiony psychicznie? Po upływie 4 lat śpiączki nastał dzień świtu dla chłopaczka, bowiem wtedy, mając już 19 lat na swoim koncie obudził się!
Była jesień, roku X815. Chłopaka po pierwszym przebudzeniu dopadł atak padaczki, lekarze musieli podawać mu bezpośrednią narkozę dożylną. Po upływie dwóch dni, już nieco spokojniej udało się całkowicie go wybudzić. Minęło sporo czasu, zanim odzyskał w pełni sprawność fizyczną, aczkolwiek było to osiągalne. Świat już dawno zdążył zapomnieć o jego istnieniu, jednak czy to się zmieni? *TU BI KONTINUED BO MI SIĘ NIE CHCĘ XD*

Magia:  Magia Odbicia - Poziom I

Zaklęcia: 

Odbicie
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110909134419/fairytail/pl/images/thumb/a/a1/Reflector.jpg/185px-Reflector.jpg
Zaklęcie to umożliwia odbijanie i zniekształcanie toru ataków. Zaklęcia działa przeciwko magicznej energii, nie jest w stanie odbić bezpośrednich ataków lub tych, które nie wymagają do użycia energii. Zaklęcie nie może być ciągle aktywne, po jednorazowym wykonaniu trzeba odczekać pewną chwilę(jej długość zależy od rozwoju maga. Im lepiej opanujemy wykonywanie zaklęcia tym precyzyjniej będziemy mogli wybierać stronę, w którą zostanie odbite zaklęcie. Techniki można wykorzystać do ranienia wrogów ich własnymi atakami.
Magiczna energia
Poziom I: 5'000
Poziom II: 4'500
Poziom III: 4'000


Umiejętności:  Wyczuwanie energii

Statystyki
Zręczność: 20
~Predyspozycja: Szybkie ciosy
Witalność: 18
~Predyspozycja: Siła ciosów
Koncentracja: 24
~Predyspozycja: Reakcja
Szybkość: 18
~Predyspozycja: Przyśpieszenie
Caster: 20
~Dodatkowe ME: 10'000

Magiczna Energia:  15'000

Wady i zalety:
Amnezja (-2)
Dziki (-1)
Mściwy (-2)
Nieczuły (-1)
Sadysta (-1)
~
Asertywny (+2)
Inteligencja (+2)
Szczery (+1)
Spostrzegawczy (+2)

7=7

Ostatnio edytowany przez Kenji (2015-10-20 16:34:19)


Nie jestem zboczony, po prostu jestem wierny swoim pragnieniom.

Offline

 

#2 2015-10-20 11:39:42

 Mikaboshi

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Kendżor~

Punkty Akcji
~20

Klejnoty
10'000

Sloty
Na zaklęcia: 2
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 1
Statystyki: 100
Magiczna energia: 5'000  + 10'000

Zwerbowani:
brak


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}





♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.realnet.pun.pl www.skplegnica.pun.pl www.shinobiarenapl.pun.pl www.f1manialiga.pun.pl www.g608-2.pun.pl