Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic

http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-10-17 18:16:38

Hideki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

21665984
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Hideki Yagura
Magia główna: Magia Ziemi
Umiejętności fabularne: Transformacja

Relacje - Hideki Yagura

Przyjazne:

- Riverrun Haru [Fairy Tail; Chłopak z lodowatym uściskiem dłoni; były członek grupy Tennin; po opuszczeniu Magnolii straciłem z nim kontakt]
- Dasuto Michi [Fairy Tail: 18 lat; były członek grupy Tennin; ponownie spotkaliśmy się w karczmie, zostałem jednak przez niego olany]
- Misaki [Fairy Tail; Piękna dziewczyna o blond włosach, która zrobi wszystko, aby mistrz wrócił do gildii]
- Melody [Fairy Tail; Urocza, nieśmiała dziewczyna o śnieżnobiałych włosach]
- Aria [Fairy Tail; Nieziemska, czerwonowłosa piękność; poznana na balu w mieście Crocus]
- Neomi [Blue Pegasus; Dziewczyna o niezwykle słodkiej urodzie. Jej jasnoróżowy kolor włosów rozpoznam wszędzie; niestety uciekła z pola walki, jednocześnie jednak ratując moje życie; Spędziliśmy razem dzień klifie. Spotkanie minęło od miłej rozmowy, przez walkę o życie, wspólny obiad, a skończyło na ucieczce przed moją mamą; to pierwsza dziewczyna przez którą poczułem się zakłopotany i zrobiłem się czerwony na twarzy]

Neutralne:

- Ciro [Fairy Tail; Mag Odbicia; po opuszczeniu Magnolii straciłem z nim kontakt]
- Alucard Hellsing [Fairy Tail; Ten z diabelskim wyglądem; po opuszczeniu Magnolii straciłem z nim kontakt]
- Ichiro [Fairy Tail; nowy jegomość w gildii]
- Melchor Namikaze [Sabertooth; Chłopak o białych włosach; posługuje się Magią Grawitacji]

Wrogie:

- Nanashi [Fairy Tail; bolec, który zostawił na balu Melody i poleciał jak pokorny piesek do Misaki]

Ostatnio edytowany przez Hideki (2016-06-05 22:50:28)

.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS