Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-10-17 17:51:51

Hideki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

21665984
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 441
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Hideki Yagura
Wiek: 18
Magia główna: Magia Ziemi
Umiejętności fabularne: Transformacja

Hideki Yagura

Imię: Hideki
Nazwisko:: Yagura
Rasa: Mag
Gildia: Fairy Tail
Poziom: III
Reputacja: 52%

Miejsce znaku gildii: Prawa strona czoła( znak ukryty pod zaczesanymi włosami)
Data urodzenia: X797 20 dnia czerwca
Wiek: 18 lat
Pochodzenie: Magnolia
Wzrost: 176 cm
Waga: 63 kg

Wygląda:
- Chłopiec w wieku 18 lat. Jego wzrost wynosił 176 cm. Swoje ciemnoniebieskie oczy odziedziczył po matce, natomiast czarne włosy, które niemal zawsze są rozczochrane, po ojcu. Zazwyczaj kępki włosów opadały mu na czoło, jednak nie przysłaniały mu oczu. Jedyną rzeczą, którą przykrywały włosy był znak gildii Fairy Tail, który znajdował się nad prawym okiem. Chodził zawsze ubrany w białą koszulę z długimi rękawami oraz marynarkę koloru czarnego z białymi wstawkami. Guzik w koszuli przy szyi zawsze był rozpięty, dlatego założony czerwony krawat zawsze luźno zwisał z jego szyi. Długie, eleganckie spodnie były koloru czarnego dzięki czemu idealnie komponowały się z koszulą i marynarką. Buty swoim wyglądem przypominały czarne pantofle, lecz mimo tego tak naprawdę były wygodnym, sportowym obuwiem. Jedyną średnio pasującą rzeczą do całego wyglądu chłopaka jest gruby, czerwony pas, który znajduje się na wysokości bioder. Hideki nosi owy przedmiot, ponieważ po przepasaniu się nim, przytrzymuje na swoich plecach magiczne laski.

Charakter:
- Hideki od dziecka był osobnikiem, który miewał dwa różne charaktery. Jednego dnia chłopiec potrafił przeleżeć kilka godzin w łóżku nie ruszając się. Jedyną czynnością jaką wtedy wykonywał było wpatrywanie się tępym wzrokiem w sufit. Innym zaś razem było go wszędzie pełno. Szukał, dotykał i dopytywał się o wszystko swoich rodziców jak i sąsiadów. Od zawsze był jednak dzieckiem, które miało solidną pamięć. Gdy mama obiecywała mu coś i nie dotrzymywała słowa w określonym terminie, nie omieszkał jej o tym wyraziście przypomnieć. Był także osobowością bardzo ciepłą i przyjazną, która lubiła się dzielić wszystkim ze wszystkimi. Gdy Hideki zaczął dorastać zaczął pomału ukazywać swoją odwagę. Między innymi, gdy pewnego razu dom starali się obrabować rabusie, nie stracił zimnej krwi. Szybko przeanalizował sytuację i zamykając rabusiów w piwnicy wezwał na pomoc swojego tatę, który był magiem.
Jednak największa wadą, która zawsze niesamowicie denerwowała znajomych i rodzinę Hidekiego był nawyk spóźniania się. Nieważne czy miał iść do szkoły, czy był z kimś umówiony. Wcześniej, niż po godzinie czasu chłopak się nie stawiał. Jeżeli już pojawiał się na czas, sytuacja musiała być naprawdę wyjątkowa, bądź włączał mu się tryb ogromnej ciekawości.
Po feralnych wydarzeń ze smokiem i bogiem, Hideki postanowił udać się w podróż, co bardzo mocno odbiło się na jego charakterze. Od spotkania z pająkami stał się strasznie wyczulony na ich punkcie. Ciemny las, który był zamieszkiwany przez te zwierzęta, tak odbił się na psychice chłopaka, że nie dość, iż złapał arachnofobię to jeszcze zatracił swój zmysł orientacji w terenie.
Zwiedzając różne zakątki świata z dala od domu chłopiec również dorastał. Z tego powodu stał się czuły na kobiecie piękno. Nie omieszkał wykorzystywać okazji do poznania urokliwych dam. Dzięki swojej charyzmie nawiązywania kontaktów nie było dla niego problemem. Po zniknięciu przyjaciół Hideki stał się również bardziej uczuciowy. Obiecał sobie, że odnajdzie swoich kamratów, kiedy będzie na to gotowy.


Historia:
- Hideki był synem maga, Kakashiego Yagury, który należał swego czasu do gildii Fairy Tail. Podczas jednej z misji spotkało go jednak nieszczęście w postaci utraty lewej ręki, którą odciął mu w trakcie potyczki jeden z magów wrogiej gildii. Od tego czasu obiecał swojej żonie, która była w siódmym miesiącu ciąży, iż porzuci ten niebezpieczny świat i pomoże jej zająć się domem. Tak też się stało. Po dwóch miesiącach kobieta urodziła Hidekiego. Matka chłopca, Inoue Yagura(pochodziła ona z rodu Hayate, który nie miał nigdy do czynienia z magią) nie potrafiła posługiwać się magią. Posiadała ona jednak przy swoim domu zakład szewski, w którym pracowała. Robiąc, naprawiając i sprzedając buty zarabiała na dom.
Hideki od małego był bardzo kochany i rozpieszczany przez swoich rodziców, ponieważ był ich jedynym dzieckiem. W wieku siedmiu lat poszedł do szkoły. Nie był on wybitnym uczniem, przynosił raczej przeciętne oceny. A to wszystko z racji tego, iż był niezwykle ruchliwy przez co nie potrafił wysiedzieć długo w jednym miejscu. Z czasem chłopiec stawał się coraz starszy, jednak jego wzrost nie był adekwatny do wieku. Zawsze był niższy od swoich rówieśników, co go bardzo denerwowało. Starał się tego, jednak nie okazywać. W wieku 13 lat, podczas spaceru i zabawy w parku z rodzicami Hideki odkrył, że jest w stanie posługiwać się magią. Chłopak potrafił obracać kamieniami w powietrzu, jedynie siłą woli. Kakashi był niezwykle dumny ze swojego syna. Inaczej miała się sprawa z Inoue. Nie była ona pocieszona faktem, iż Hideki, tak jak jej mąż, potrafi posługiwać się magią. Widząc jednak iskierki w oczach swojego syna oraz to, że z dnia na dzień jest coraz bardziej podekscytowany faktem, że jest on magiem tak jak jego ojciec, nie zabraniała mu czarować. W końcu w wieku 16 lat ziściło się największe marzenie Hidekiego. Został on zaprowadzony przez swojego ojca do gildii Fairy Tail. Kakashiego witano tam jak swojego, a gdy opowiedział wszystkim o tym, że jego syn tak jak on, potrafi posługiwać się Magią Ziemi, wszyscy przyjęli chłopca do swojej rodziny z gildii z gromkimi brawami i wiwatami. Od razu zaczęto również tłumaczy młodemu na czym polega przynależność do gildii. Po tygodniu od pierwszego pojawienia się w Fairy Tail, Hideki został naznaczony tatuażem gildii na prawej części czoła. Od tej pory, Hideki Yagura rozpoczął swoją przygodę w świecie magii, w szeregach Fairy Tail.
Życie Hidekiego po wstąpieniu do gildii bardzo się zmieniło. Przesiadywał w gospodzie długimi godzinami, co mocno irytowało Inoue. Niestety, musiała się z tym pogodzić, gdyż jej syn całkowicie zakochał się w świecie magii. Nowo poznane osoby sprawiały, ze Hideki cieszył się każdym dniem. Coraz rzadziej zdarzały się dni, kiedy leżał otępiały w łóżku. Magia sprawiła, że stał się jeszcze bardziej otwarty i szczery.
Nadszedł jednak pamiętny dzień, w którym wszyscy rozeszli się w swoje strony. Wielki bóg i smok starli się ze sobą, tworząc nową erę. Hideki wtedy postanowił zwiedzić świat i doświadczyć nowych rzeczy. Jak to miał w zwyczaju, zostawił jedynie list swoim rodzicom i ruszy przed siebie, zostawiając gildię, wciąż jednak będą mocno przywiązanym do znaku na swoim czole. Otaczający krajobraz zachwycał Hidekirgo. Rozległość ziem, które poznał była ogromna. Niestety oprócz zachwytów chłopaka spotykały również niebezpieczne przygody. Między innymi, gdy pewnego dnia zgubił drogę, co zdarzało mu się bardzo często, trafił do ciemnego lasu zamieszkiwanego przez wielkie pająki. Hideki tylko dzięki swojemu sprytowi i szybkom nogom zdołał uciec przed głodnymi zwierzętami. Od tej pory boi się nawet najmniejszego okazu.
Jako wędrowiec Hideki poznawał również uroki bycia mężczyzną. Wiele pięknych kobiet jak i zwykłych panien lekkiego obyczaju robiło wrażenie na młodym, niedoświadczonym jeszcze młodzieńcze. Dzięki swojej otwartości i aparycji nie miał on żadnych problemów w nawiązywaniu kontaktów, a do czego to prowadziło? Już można się samemu domyślić. Często to amory kończyły się dla Hidekiego niezbyt przyjemnie. Dlatego musiał on nauczyć się dobrego tricku, aby móc uciec przed złymi kobietami. Na jaki wpadł pomysł? Transformacja. Nauczył się przybierać postać innych osób dzięki czemu na drugi dzień po zabawie, mógł w ciele zupełnie obcej osoby w spokoju opuścić miasto.
W końcu po ponad roku nieobecności Hideki postanowił wrócić na stare śmieci i zobaczyć co się zmieniło w gildii jak i jego własnym domu. Po powrocie do Magnolii od razu udał się do gildii, w której progi wkroczył z wielkim hukiem, otwierając drzwi soczystym kopniakiem.


Wady:
- Brak orientacji w terenie (-2)
- Ciekawski (-1)
- Dziki (-1)
- Fobia przed pająkami (-2)
- Kobieciarz (-1)
- Maluch (-1)
- Nadpobudliwy (-1)

Zalety:
- Charyzma (+1)
- Dobra pamięć (+1)
- Empatia (+1)
- Lojalność (+2)
- Odwaga (+2)
- Szczery (+1)
- Otwarty (+1)


Magiczna Energia: 25'000

Magia Główna: Magia Ziemi [Poziom III]
Zaklęcia:
- Gipsowa Sonata (2 000 za małą, 3 000/250 za utrzymania za dużą)
- Nurek (3 000 w każdym poście)
- Kamienno Żelazna Skała (1 000 za blok)
- Szpikulce stalowego kamienia (2'500 za kolec)
- Lawina Skał
- Kamienna Góra


Umiejętności fabularne: Transformacja
Umiejętności bojowe: -

Statystyki:
Witalność: 50
(Predyspozycja – Kondycja)

Szybkość: 45
(Predyspozycja – Ucieczka)

Zręczność: 35
(Predyspozycja – Uniki)

Koncentracja: 40
(Predyspozycje -  Reakcja, Celność)

Caster: 40

Ekwipunek: Laski Mystogana, Kartka z Pamiętnika Andreasa Bekerta

Ostatnio edytowany przez Hideki (2015-10-17 17:52:21)

Offline

 

#2 2015-10-17 18:04:24

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Hideki Yagura

Punkty Akcji
~ 35
Klejnoty
14'000

Sloty
Na zaklęcia: 4 + (2 sloty)
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 1
Statystyki: 170
Magiczna energia: 6'000 + 20000

Zwerbowani:
brak


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zabawne testy jak ustawić statyczny adress ip na wii zagrożenia przy karmieniu sondą czy szynszylom można dawać mleko brumschweig