Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-10-16 19:49:38

 Misaki

http://i.imgur.com/cstNOBd.png

42592352
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 1244
Punktów :   24 
Imię i Nazwisko: Misaki Valliere
Wiek: 21
Partner/ka: -
Magia główna: Gwiezdne Duchy III
Magia poboczna: Projekcja II / Szybkość II
Umiejętności bojowe: Silna Wola
Umiejętności fabularne: Unison Raid
Zręczność / Witalność: 60 / 60
Koncentracja / Szybkość: 50 / 30
Magiczna energia: 50,250

Misaki Françoise Le Blanc de La Valliere

.
.
.
.


https://33.media.tumblr.com/0f8179dbaeee0249dab9b8a65e1c4c44/tumblr_nr8hydzfd61rt66alo2_540.gifImię: Misaki
Nazwisko: Françoise Le Blanc de La Valliere
Rodzina: Mizashi Kensei - Starszy Brat
Wiek: 21 lat | 10 Maj X795
Miejsce znaku gildii: Prawa dłoń (Różowy)
Tytuł: Mistrzyni Fairy Tail
Stopień: V
Magiczna energia: 50,250Wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna, o bujnych blond włosach sięgających po łokcie. Ma duże kocie oczy barwy pomarańczowej,  które często, nawet bardzo zasłania jej nieposkromiona grzywka. Odziedziczyła po matce piękne, delikatne rysy twarzy oraz rumiany kolor skóry. Jej standardowym ubraniem jest biała koszula, z krótkim rękawkiem wykończona czarną lamówką po obu stronach, duży zawsze stojący kołnierz, przeplatany czerwonym krawatem. Na to zakłada błękitną kamizelkę zrobioną z jedwabiu, umożliwiającą swobodne poruszanie się. W chłodniejsze dni zakłada niebieski żakiet, z dwoma kieszeniami u dołu, który zapina na dwa guziki. Od pasa w dół, znajduje się krótka, fioletowa, lekka spódniczka. Pod nią ma czarne legginsy, które widać przy gwałtownych ruchach nogą. Od kolan w dół założone ma zwykłe białe zakolanówki, natomiast buty są brązowe na płaskiej podeszwie. Mimo tego raczej codziennego stroju, dziewczynę można zobaczyć również w innych ciekawych strojach.Na przykład w fioletowym sweterku, który opada zawsze na jej prawe ramię oraz brązowej spódniczce, pod którą również znajdują się wygodne, krótkie, przyległe legginsy.

Charakter: Według innych jest wymagająca, wybuchowa i skłonna do wydawania kar. Jednak, gdy pozna się ją lepiej okazuje się, że jest też silną, niezależną, ufną i inteligentną dziewczyną. Misaki jest bardzo pracowitą młoda kobieta i jest czasami zbyt bezinteresowna dla jej własnego dobra, jeśli chodzi o bezpieczeństwo innych, niezależnie od płci. Nie mogła by znieść ''nic nie robienie'' gdy ktoś jest w niebezpieczeństwie.  Jest bardzo empatyczna wobec dziewcząt. Czasami  zachowanie dziewczyny jest ostre, zdeterminowane gdy wkłada całe swoje serce w to, co robi. Mimo swojego szorstkiego zachowania czasami potrafi być delikatna, słodka i urocza. Nie rzuca słów na wiatr, zawsze stara się go dotrzymać nawet gdy cel jest prawie niemożliwy. Kocha słodycze, zwłaszcza słodkie bułeczki posypane cynamonem. Sprawia wrażenie osoby, która nie znosi płci męskiej. Przez co, najczęściej jak dochodzi do jakiegoś spotkania, to istnieje duże prawdopodobieństwo że miejsce spotkania zostanie zniszczone.

Gwiezdne dziecko nowym Mistrzem Wróżek! 


Początek życia Misaki, znajdziecie w starszej wersji Karty Postaci


~ Minęły 4 lata, odkąd Misaki po raz pierwszy przekroczyła próg Fairy Tail! Były to wspaniałe lata wśród ludzi, których kochała. Każdego dnia uczyła się czegoś nowego, zdobywała nowych przyjaciół. Kochała swoje życie ponad wszystko. Można byłoby się wydawać, że miała dziewczyna ogromne szczęście. Lecz wszystko jakby się posypało, tak z dnia na dzień Misaki straciła wszystko w co wierzyła...Rok x812
Wydawać się mogło, że ten rok Misaki zapamiętała najbardziej. Był to rok wielu niezapowiedzianych wydarzeń. Rok, który nauczył ją wiele. Wszystko przez kogoś, kto zapragnął posiąść jej moc. Moc, która jest bardzo rzadka w tym świecie, moc gwizdanych duchów. Z początku wydawać się mogło, że to będzie zwykła przyjaźń z człowiekiem, który uważany był za brata Mistrza Fairy Tail - Tomijiego. Z początku również tak wierzyła, lecz myliła się. Kilka dni po spotkaniu się ze świętym magiem, w swojej karczmie spotkała chłopaka, który stał się jej bliskim przyjacielem, a na imię miał Melchor. To właśnie z nim postanowiła wyruszyć na pierwszą życiową misję, z której nie wróciła. Na stacji kolejowej Misaki wraz z Melchorem zostali zaatakowani przez drużynę dowodzącą przez wcześniej poznanego Phelesa. Niedoświadczeni magowie szybko zostali pokonani, Melchor z ciężkim poparzeniami na plecach został porzucony na pastwę losu, gdy nieprzytomną Misaki ciągnęli do Raiven Tail. Tam dowiedziała się nieco o swojej mocy oraz potencjale. Otrzymała od mistrza Raiven Tail złoty klucz - Taurus oraz księgę gwiezdnych duchów. Krótko po tym spotkała czarnowłosego chłopaka o imieniu Mizashi Kenssei, który mimo świadomości jej niewoli, chronił ją a pod koniec uwolnił, gdy przybył Melchor. W tym samym czasie wilka wojna nastała na polu walki między dwiema gildiami. Fairy Tail oraz Raiven Tail. mistrz kruków sprowokował mistrza wróżek i sam został ''zabity'' przez własnego ucznia.

Kilka tygodni później, Tomiji zaginął bez śladu pozostawiając gildię wróżek na pastwę losu. Przynajmniej tak wydawać się mogło członkom. Jednak nikt nie był świadom następstwa, które pojawiło się tak nagle. Kolejnym Mistrzem Fairy Tail został Mikaboshi Namikaze, chłopak który swym urokiem zachwycał wszystkich. Jego dobre serce sprawiało, że gildia narodziła się na nowo. Każdy zaczął wierzyć, że Fairy Tail stało się potęga. Przybyli nowy członkowie oraz Ci którzy byli na wieloletniej misji. Wtedy poznała Micziego, chłopaka który stał się jej rywalem! Będąc blisko białowłosego potrafiła zrobić burdę z miejsca, kochała to. Czuła się wtedy szczęśliwie i beztrosko. Bywały chwile gdy miała dość wszystkiego, a spowodowane było to nieustającym mieszaniem się we własnych uczuciach. Wiedziała, że mistrz darzy ją uczuciem, o którym później się przyznał. To spotęgowało jej niestabilność emocjonalną, a ciągnęło się to przez dobry rok.

Rok x813
Miasto Crocus, co rok wypełnione po brzegi turystami, którzy chcieli na własne oczy zobaczyć zawodników Wielkiego turnieju magicznego! W tym roku swój debiut miała Misaki w pierwszej konkurencji o nazwie wodny sześcian. Zadanie polegało na wypchnięciu przeciwnika ze zbiornika wody, który lewitował na środku areny! Z każdej gildii był jeden przedstawiciel, głównie płci żeńskiej. Konkurencja jednak nie trwała długo. Smok, który pojawił się nagle, zaczął niszczyć wszystko co stało mu na drodze. Ludzie zaczęli uciekać,magowie którzy byli na miejscu starali się z całych sił chronić cywili. Smok był za silny, lecz dzięki współpracy udało się go trochę osłabić. Wtedy bestia zaczęła uciekać, a za nią jak głupi rzucił się Mikaboshi, o którego już nigdy nie widziała. Ten rok przyniósł wiele żalu oraz smutku dziewczynie, która mimo szczerych chęci nie potrafiła się pozbierać po stracie kogoś, kto był dla niej ważny

Rok x814
Przez cały ten czas, gildia była pomrożona w rozpaczy, wielu zginęło oraz wielu zaginęło. Ci ktorzy ocaleli z Fairy Tail postanowili odejść z gildii i wyruszyć własną ścieżką. Misaki wówczas nic nie mogła zrobić, stała i patrzyła jak każdy powoli odchodzi w swoją stronę pozostawiając ją samą. Wtedy czuła, że traci wszystko co kochała. Mistrza, przyjaciół oraz gildię. Już nie było tak samo jak kiedyś. Obiecała sobie, że pewnego dnia sprowadzi ich wszystkich do domu. Od tamtego momentu zatraciła się nie tylko w nauce lecz również w treningach, które stopniowo podnosiły jej umiejętności bojowe.

Rok x816

Misaki właśnie skończyła 21 lat. Stała się silną oraz inteligentną kobietą. Wówczas osiągnęła nie tylko wysoki stopień swych umiejętności, lecz również została następnym Mistrzem Fairy Tail. Przez te 2 lata wiele wycierpiała, lecz gdy stała się silniejsza i pewniejsza siebie, wyznaczyła sobie cel. Odnaleźć nie tylko Mikaboshiego lecz resztę swych przyjaciół. Nie spodziewała się jednak, że jednym z nich stoczyć będzie musiała walkę na śmierć i życie. Pochłonięty przez mroczną magię, Melchor zmienił się nie do poznania. Walka trwała długo. Była intensywna oraz wyczerpująca. Żadna ze stron nie chciała odpuścić. W momencie gdy Misaki wraz z Melchorem nie mieli już sił, klęczeli przed sobą zdyszani. Gdy już wszystko miało wrócić do normy, Melchor został zabity przez zamaskowanych - nowa organizacja terrorystyczna. Na ratunek przybył jej  Mizashi, mordując przeciwnika który zagrażał Misaki. Był to kolejny cios w serce dziewczyny. Zaprzysięgła zemstę na ''zamalowanych''Wady i zalety:
Wady
~ Fobia przed pająkami. ( -2 )
~ Femme Fatale ( -1 )
~ Marzyciel ( -2 )
~ Brak orientacji w terenie ( -1 )
~ Mściwy ( -1 )
~ Nerwowy ( -1 )
~ Ciekawski ( -1 )
~ Samotnik ( -2 )

Zalety
~ Ambicja ( +1 )
~ Asertywny ( +2 )
~ Dobra pamięć ( +2 )
~ Empatia ( +1 )
~ Inteligencja ( +2)
~ Odporny na niskie/wysokie temperatury ( +1 )
~ Odwaga ( +2 )


Gildia: Fairy Tail
Reputacja: 100%
Rzeczy:

~ Księga Gwiezdnych Duchów
~ Magiczne Okulary
~ Biały Płaszcz
~ 3x Lacrima eksplodująca
~ Lacrima filmowa
~ Lacrima Kamerująca
~ 2x Eliksir energii
~ Trucizna

~ Bicz
Bat ten stworzony był pierwotnie z dlugiej liny, jednak aktualnie tworzony jest ze specjalnych, splecionych ze sobą skórzanych rzemieni, które są elastyczniejsze, wytrzymalsze i oczywiście zadają więcej bólu. Długie rzemienie stopniowo zwężają się ku końcowi, zaś ostatnie 5 cm, zakończone jest tzw "trzaskawką z włosia" (ostra, bądź haczykowata końcówka, zamontowana głównie po to aby zadać większy ból, lub móc łatwiej zahaczyć o przedmioty martwe.) Długie rzemienie zakończone są zwykle drewnianą rękojeścią, wyprofilowaną do naszej ręki. Bicz oczywiście jest jednoręczny. Jego konstrukcja pozwala nam wieszać się na nim, bez strachu o zerwanie.

~Miecz Elucidator -
Miecz jednoręczny, obusieczny. Posiada półkolisty jelec zakończony ostrzami *przez co możesz wykorzystać w walce.* długą, prostą rękojeść, oraz prostą mosiężną głowicę. Wymiary głowni : 85 centymetrów, waga 700 gram. Cechy charakterystyczne, stal hartowana malowana na czarno

~ Miecz Dark Repulser
Miecz jednoręczny, obusieczny. Posiada zbroczę wklęsłe w 1/3 części miecza. Głownia posiada 90 centymetrów, waga 650 gram. Zakończona ostrym, rozszerzającym się sztychem. Ma większą głowicę od 1 miecza, która jest w kształcie klejnotu. Jelec jest''skrzydlaty'' wzmacniany zboczem.

Magie:

Magia gwiezdnych duchów Poziom III
Gracz bardzo doświadczony, posiada dużą wiedzę na temat gwiezdnych duchów. Potrafi przywołać trzy duchy bez żadnej konsekwencji na dłuższy czas i wszystkie gwiezdne duchy na bardzo krótką chwilę. Ma wspaniałe relacje z gwiezdnymi duchami, dzięki czemu będą one przekraczały bramy samodzielnie kiedy ich właściciel będzie w niebezpieczeństwie.

Projekcja Psychiczna Poziom II
Magia iluzji, polegająca na tworzeniu fałszywych osób - swoich kopii. Użytkownik używający tej magii osłabia swój organizm, ponieważ obdarowuje kopię własnym źródłem magii. Magia ta pozwala użytkownikowi na tworzenie kopii własnego ciała. Twór projekcji psychicznej może znajdować się w dalekiej odległości od swojego twórcy, ale wciąż będą mogli się komunikować. Pomimo tego, że nie są to istoty w pełni fizyczne, to wciąż zachodzą interakcje między nimi, a przedmiotami. Kiedy projekcja i mag znowu połączą się w jedną osobę, ten odzyskuje całą swoją magiczną moc.

Super Szybkość Poziom II
Magia ta znacznie zwiększa szybkość, prawdopodobnie przez skoncentrowanie większej części mocy w jego dolnej części ciała. Magia również podnosi naszą siłę oraz sprawność fizyczną do poziomu blisko nieludzkiemu.

Umiejętności:

Silna Wola
Silna wola to nic innego jak wytrwałość. Wymaga ona dużej samodyscypliny i zaparcia wewnętrznego. Zmusza ona do zrobienia czegoś, w czym nie mamy żadnego interesu lub wtedy, kiedy najzwyczajniej nam się czegoś nie chce zrobić i nie mamy do tego siły.  Ta cechą charakteru znajdowana jest najczęściej u osób, które nie miały łatwego życia. Silna wola może w ogromnym stopniu wpłynąć na nasz rozwój i naszą przyszłość. Osoby odznaczające się wyjątkową wytrwałością są niezwykle trudnymi przeciwnikami, ponieważ mimo bólu i obrażeń walczą do resztek sił i rzadko kiedy się poddają. Naprawdę trudno jest ostatecznie powalić kogoś takiego, ponieważ będzie on wstawał tak długo dopóki będzie w stanie dalej walczyć. Silna wola nie zwiększa w żadnym stopniu siły użytkownika i nie redukuje odczuwanego bólu, jednak pozwala walczyć wraz z nim. Osoby o tej umiejętności nigdy się nie poddają i walczą do samego końca, nie ważne jaka jest stawka. By posiadać tą umiejętność trzeba mieć w sobie coś z altruisty i umieć poświęcić się dla swoich towarzyszy, nie otrzymując za to żadnych korzyści.

Unison Raid
Umiejętność, która pozwala dwóm osobom na zjednoczenie swoich sił w walce i połączeniu magicznej energii. Przez fuzję zaklęć dwóch różnych magów, powstaje nowe, zupełnie inne i unikalne, które zależy od technik pierwotnie użytych do jego wykonania. Moc i działanie nowego zaklęcia określana jest osobno dla każdego z nich. Pod uwagę bierze się poziom mocy użytkowników, rodzaje użytych magii (niektóre nadają się lepiej do połączenia inne mniej, a jeszcze inne wcale) i magiczną energię każdego z zaklęć. Aby dokonać fuzji dwóch zaklęć, magowie muszą stać blisko siebie i chwycić się za dłonie (nie jest wymagane to, jeżeli oboje posiadają również umiejętność wykonywania zaklęć bez magicznego kręgu). Czarodzieje bez tej umiejętności również mogą próbować połączyć swoje ataki, jednakże nie osiągną pożądanego efektu (np. w przypadku próby połączenia magii powietrza z magią piasku, piasek zostanie zdmuchnięty, a nie połączy się z powietrzem). Zarówno jeden, jak i drugi mag muszą posiadać tą umiejętność do idealnego połączenia. Użyć umiejętności można raz na jakiś czas (nie dopuszczane jest, aby podczas starcia gracze ciągle łączyli swoje zaklęcia).

Wyczuwanie Energii
Magiczna energia to moc, którą posiadają w sobie magowie oraz przewyższający. Moc ta jest wszechobecna na Ziemi, w całym otoczeniu. Tworzy ona pole, niewidoczne dla oczu, jednak oddziałujące na żywe istoty. Ilość magicznej energii w otoczeniu, w porównaniu do wnętrza istot magicznych jest bardzo mała. Posiadacze magicznej energii emanują nią, zwiększając jej natężenie w otoczeniu. Są istoty, które potrafią wyczuwać magiczną energię oraz każdą zmianę jej natężenia w otoczeniu. Dzięki takiej zdolności, potrafią określić, czy w pobliżu znajduje się jakieś większe źródło magicznej energii oraz określić jego rodzaj, ponieważ magowie, przewyższający, a nawet pojedyncze zaklęcia mają różniący się między sobą potencjał. Umiejętność ta jest bardzo przydatna, ponieważ umożliwia wychwycenie wroga posługującego się magią, może uratować przed wpadnięciem w pułapkę lub znalezienie źródła emitującego energię. Aby wychwycić słabsze zaburzenia pola należy się skupić, natomiast informacja o bardzo silnych zmianach dotrą do mózgu automatycznie. Bardziej doświadczony użytkownik będzie potrafił wykryć nawet niewielkie różnice ilości magii w otoczeniu, jednak nadal będzie musiał wytężyć zmysły by je wyłapać.Zaklęcia:

• Duchy Bojowe

~ Leo (złoty)
~ Taurus (złoty)
~ Aquarius (złoty)
~ Virgo (złoty)
~ Ophiuchus (złoty)
~ Sagittarius (złoty
~ Capricorn (złoty)

• Duchy Pomocnicze

~ Crux (srebrny)
~ Nikora (srebrny)
~ Hororogiumu (srebrny)
~ Caelum (srebrny)

Zaklęcia specjalne:

~ Uranometoria
Podczas recytowania inkantacji wokół rzucającego zaklęcie pojawia się złota łuna oraz różnokolorowe kule, które zaczynają krążyć wokół niego by następnie z potężną siłą uderzyć we wroga. Zaklęcie nazywane jest również  "Ostateczną Magią Gwiazd", gdyż mag zyskuje moc posłużenia się 88 gwiazdami i użycia ich światła.
Jest to jedne z najpotężniejszych zaklęć dostępne jedynie dla magów Gwiezdnych Duchów.
Istnieje możliwość wykorzystania efektywniej tego ostatecznego ataku. W połączeniu z innym Magiem Gwiezdnej Energii bądź też zodiakalnymi Bliźniakami można podwoić swoją magiczną energię i dzięki temu wzmocnić czar.

~ Fairy Law
Jedno z trzech najpotężniejszych zaklęć Fairy Tail. Zaklęcie to atakuje wszystkich znajdujących się w kręgu magicznym, których użytkownik uznaje za wrogów. Wykonując to zaklęcie nie my decydujemy kogo ono zaatakuje lecz nasz duch. Aby wykonać czar użytkownik zbiera magiczną energię przetwarzając ją w jasną kulkę światła między dłońmi, kiedy energia się już skumuluje użytkownik klaszcze ''zatrzaskując'' kulę. Po krótkiej chwili niebo wypełnia złoty magiczny krąg z logiem Fairy Tail obejmujący 50 metrowy teren. Jeśli dosięgnie wrogów zabiera im całą magiczną energię oraz zadaje poważne obrażenia. Zaklęcie zużywa bardzo dużą ilość ME.

Zręczność: 60
Predyspozycja: Walka bronią białą, Uniki
Witalność: 60
Predyspozycja: Wytrzymałość
Koncentracja: 50
Predyspozycja: Równowaga, Siła Duszy
Szybkość: 30
Predyspozycja: Przyśpieszenie
Caster: 80
Dodatkowe ME: 40,000

Ostatnio edytowany przez Misaki (2015-10-18 23:00:08)


Theme | Battle Theme | Kingdom Hearts | Karta Postaci

https://33.media.tumblr.com/4200730b98f16c27e3aad3ff9cace0ad/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso10_250.gif https://38.media.tumblr.com/8fe4d486a628c74a17533cccab73db53/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso8_250.gif

Cały czas wierzyłam w słowa, które wtedy wypowiedziałaś. Byłoby wspaniale, gdybym mogła rozkwitnąć jak kwiat. Przez cały ten czas chciałam być taka jak ty. Moim celem było to, aby ci dorównać. Dzięki tobie zaszłam tak daleko. Dlatego właśnie chcę z tobą walczyć.
Teraz pragnę właśnie tego. Tylko tego.


https://33.media.tumblr.com/cdb798128b574b6b634bccddd083ec11/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso9_250.gif https://38.media.tumblr.com/f2af23ae70518f1336b28c1cf1144ae7/tumblr_nttpa6Tiai1tgp5pso5_250.gif 

Offline

 

#2 2015-10-16 22:21:49

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Re: Misaki Françoise Le Blanc de La Valliere

Punkty Akcji
~ 0

Klejnoty
2'800

Sloty
Na zaklęcia: 9
Własne zaklęcia: 0
Umiejętności: 3
Statystyki: 260
Magiczna energia: 9'000 + 40'000 + 1'250 (Siła Duszy)

Zwerbowani:


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bby szarpie na niskich obrotach formant droga kody na bicie w gta4 Darmowe gry jar java nie ładuje sie gra na ryby