Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-09-12 13:41:49

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Silna Wola

Silna wola to nic innego jak wytrwałość. Wymaga ona dużej samodyscypliny i zaparcia wewnętrznego. Zmusza ona do zrobienia czegoś, w czym nie mamy żadnego interesu lub wtedy, kiedy najzwyczajniej nam się czegoś nie chce zrobić i nie mamy do tego siły.  Ta cechą charakteru znajdowana jest najczęściej u osób, które nie miały łatwego życia. Silna wola może w ogromnym stopniu wpłynąć na nasz rozwój i naszą przyszłość. Osoby odznaczające się wyjątkową wytrwałością są niezwykle trudnymi przeciwnikami, ponieważ mimo bólu i obrażeń walczą do resztek sił i rzadko kiedy się poddają. Naprawdę trudno jest ostatecznie powalić kogoś takiego, ponieważ będzie on wstawał tak długo dopóki będzie w stanie dalej walczyć. Silna wola nie zwiększa w żadnym stopniu siły użytkownika i nie redukuje odczuwanego bólu, jednak pozwala walczyć wraz z nim. Osoby o tej umiejętności nigdy się nie poddają i walczą do samego końca, nie ważne jaka jest stawka. By posiadać tą umiejętność trzeba mieć w sobie coś z altruisty i umieć poświęcić się dla swoich towarzyszy, nie otrzymując za to żadnych korzyści.

Klasa: mag,  exceed

Wymagania:
Umieszczenie w histori = można wziąć na start


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaślepka spryskiwaczy vw golf 4 wymiana tulei belki audi 80 wprowadz karte gry nordeus skad wziac co to jest drybling V? pluginy do cs 1.6