Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

#1 2015-09-12 13:36:26

 Mikaboshi

Mag niezrzeszony

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 2270
Punktów :   12 

Niezawodny Słuch

Słuch to jeden ze zmysłów występujący u ludzi, magów i exceedów. Umożliwia on percepcję fal dźwiękowych, co my odbieramy jako słyszenie różnego rodzaju dźwięków. Człowiek lub exceed może słyszeć wiele różnych dźwięków za pomocą swoich uszu z zakresu od 16 do 20.000 Herców. A co z dźwiękami na wyższej lub niższej częstotliwości? Dla przeciętnego człowieka/exceeda są one niesłyszalne, jednak istnieją przypadki ludzi z o wiele większym zakresie słuchu. Naukowcy nie wiedzą skąd bierze się umiejętność słyszenia dźwięków o innej częstotliwości niż u przeciętnego człowieka. Czasem ludzie rodzą się z nią, a czasem przebudzają ją wciągu swojego życia. Umiejętność ta daje możliwość nie tylko słyszenia dźwięków niedostępnych dla normalnej osoby, ale również pozwala odbierać dźwięki o wiele cichsze. Dzięki temu, że odbieramy fale dźwiękowe poniżej 16 Hz możemy usłyszeć myśli drugiej osoby ze średniej odległości. Myślenie również emituje pewne fale dźwiękowe, które normalnie są nie do usłyszenia, jednak osoby o tej umiejętności potrafią nie tylko je odebrać, ale również zinterpretować (usłyszeć). Obniżenie progu słyszalności pozwala nam usłyszeć bardzo ciche dźwięki lub te, które pochodzą z ogromnych odległości, jednak wiąże się z tym pewna wada. Słyszenie dźwięków powyżej 130 decybeli sprawia ból normalnej osobie, u osoby z tą umiejętnością próg bólu zaczyna się od 110 decybeli. Można z tego wywnioskować, że narząd słuchu u tych ludzi jest bardziej wrażliwy i można go uszkodzić dźwiękiem o niższym natężeniu.

Klasa: mag, exceed

Wymagania:
Umiejętność limitowana = dostępna tylko w eventach lub konkursach


Theme | Battle Theme | End Theme
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mchwcculQ91rbp4juo1_500.gif

http://endlessfacts.com/upload/img/gVv9D14397106132.gif
Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. (…) Ja jestem ideą. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Porządek, który nastanie po nadejściu Proroctwa. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów! To znaczy właśnie słowo Wybawiciel!

http://i60.tinypic.com/6e2ng6.jpg


Offline

 
.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ania3320 jakie znaczenie miał druk dla renesansu jedynka a sukces numerologia opowiadania erotyczne bella edward pluginy do cs 1.6