Shadow - 2013-11-06 23:03:16

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Personalne

Imię: Wolf ''Przykrywka Shadow;;
Nazwisko: Shiruyo
Gildia: Fairy tail
~Znak:Na klatce piersiowej
Data urodzenia: 21x04x866
~Wiek:20
Orientacja: Nieokreślona
Wzrost: 180
Waga: 65

Wygląd:
Zacznijmy od włosów - krótkie w czarnym kolorze, zazwyczaj postawione na jeża. Co do twarzy, to zazwyczaj ukryta pod maską. Oczy w kolorze czerwonym, niczym krew. Cera gładka niczym lód, zero zarostu i blizn. Po prostu tyle. Dalej ubiór dzienny, czarna bluza z dodatkową parą czarnych rękawiczek. Spodnie to czarne bojówki, wiele kieszeni i kilka artykułów, które znajdują się w tych kieszeniach. Buty wojskowe czarne, z najlepszej skóry jelonka bambi.
Dodatkowo pod spodem, krótka koszulka też czarna. Majtki w kolorze białym, skarpetki też black. Maska ciemno szara, z jednym otworem na prawe oko. Zazwyczaj ubrany tak na co dzień.

Charakter:
Chłód i obojętność, zero emocji. Prawdziwy okaz osoby, która jest pustą skorupą.
Shadow jest samotnikiem, przez co zbyt nie kontaktuje się z innymi osobami. Tak samo jak i nie prosi o pomoc. Ale jeżeli chodzi o pozbycie się kogoś, zawsze przytaknie lub coś powie, żeby tylko pozbyć się kogoś z oczu.
Nie obchodzi go czy ktoś z towarzyszy, lub niewinnych osób cierpi. Po prostu nie posiada emocji. Jest to jego problem, ale cóż, inni muszą sobie z tym radzić. Co do jego prawdziwej postaci, kryje się ona za maską. Jakoż iż ma problemy na świecie i nikt mu z tym nie pomoże, no chyba że jakiś upierdliwiec. Żarty i poczucie humoru to nie w jego stylu, uśmiech tym bardziej. Nie da się go rozbawić, ani wyprowadzić z równowagi. Najwyżej może coś mu się nie podobać, i to jest okaz jakby złości. Śmierć, rozpacz i radość - wszystko to puste słowa, dla niego liczy się tylko przetrwanie następnego dnia. Pewnie przez swój charakter będzie miał wielu wrogów, jak i mało przyjaciół. No ale cóż, trudno się mówi.

Historia:
Shadow nie był wychowany w dobrych warunkach, raczej w najgorszych. Rodzinna była kryminalistami, terrorystami, płatnymi zabójcami. Różnie bywało, zależało od zlecenia. Wychowywali chłopaka od małego, nie zgadniecie na co. Na maszynkę do zabijania. Pozbawiając dziecka miłości i opieki, niszcząc jego psychikę. W końcu stworzyli pustą skorupę bez emocji, która była w stanie tylko zabijać. Lecz nie zaczęła tego robić. Dlaczego zapytacie. Nim wszystko dobrze się rozkręciło, rodzina Shadow'a została aresztowana. Następnie zapisana w księgach historii, co źle wróżyło przyszłością dla chłopaka. Ludzie potrafili go tylko wytykać palcami i ganiać z miast, nie było dla niego miejsca na tym świecie. Lecz jemu to nie przeszkadzało, było wręcz idealnie. Problem stanowił brak gotówki. Wiadomo żeby przetrwać, trzeba jeść i mieszkać. A tego chłopak nie posiadał. Więc postanowił włożyć maskę i ukryć się przed światem, tak samo jak i zmienić imię, które wcześniejsze było zbyt wielkim problemem. Jego nowym imieniem było: Shadow. Po tym wszystkim, chłopak udał się do miasta. Jedynym ratunkiem dla niego było dołączenie do gildii. Tak więc przypadkiem znalazł się w Fairy Tail, nie wiedział na jej temat nic. Lecz to było dobre miejsce, żeby zacząć nowe życie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Magie i zaklęcia

Magia główna: Magia Fali
~Zaklęcia:

Pocisk
Bariera
Mocne uderzenie


Magia wspomagająca:
~Zaklęcia:

Zaklęcia nieprzypisane:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Zdolności

Umiejętności bojowe:
Umiejętności fabularne:

Zręczność: 21
~Predyspozycja: ~Uniki
Witalność: 21
~Predyspozycja: ~Wytrzymałość
Koncentracja: 21
~Predyspozycja: ~Wyostrzone zmysły
Szybkość: 22
~Predyspozycja: ~Przyspieszenie, ~Ucieczka
Caster: 15
~Dodatkowe ME: 7,500

Magiczna energia: 5,000 + 7,500 = 12,500

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  Dodatkowe

Poziom: I
Klejnoty: 10'000
Ekwipunek: Brak
Reputacja: 50%
Wady i zalety:

Negatywne
Nieczuły ( -1 )
Samotnik ( -2 )
Zła sława ( -2)
Urazy fizyczne (/-2) Problemy z sercem

Pozytywne
Szczęściarz ( +3 )
Odporny na niskie/wysokie temperatury ( +1 )
Inteligencja (+3)

jakie rybki z mieczykami i molinezjami www.czasnasesje.pun.pl brumschweig psi katar na czym polega czy szynszylom można dawać mleko