Mikaboshi - 2013-10-19 01:57:07


http://i.imgur.com/w3Icmq2.png

Magia polegająca na przejęciu ciała wybranego przez nas demona. Aby przejąć jego ciało należy dokładnie poznać jego budowę zewnętrzną i właściwości. Ciało użytkownika po transformacji przybiera takie same właściwości co ciało demona. Może to zwiększyć siłę, wytrzymałość i szybkość maga, czasem dodając nowe umiejętności, takie jak latanie czy pływanie. Istnieje ryzyko, że ciało zawładnie nad umysłem na pewien czas, a natura demona weźmie górę nad naturą ludzką, przez co człowiek straci kontrolę nad sobą. Aby tego zapobiec należy perfekcyjnie opanować przejęcie. Pamiętajmy jednak, aby przejąć bestię, trzeba ją najpierw pokonać w walce!

http://i.imgur.com/gntX66i.png
Użytkownik dopiero rozpoczął poznawanie tej magii. Potrafi zmienić zarówno całe swoje ciało lub jego część. Niestety jego moc jest na tyle niestabilna, że transformacja całego ciała zakończy się opanowaniem użytkownika przez naturę demona przy każdym przejęciu. Na tym poziomie użytkownik jest w stanie zapamiętać tylko 2 demony.

http://i.imgur.com/Y8exSkj.png
Moc użytkownika jest już na tyle stabilna, by ten mógł przejmować ciało słabszych demonów bez konsekwencji. Kiedy spróbuje zrobić to samo z silniejszymi stworami istnieje ryzyko, że przejmą one nad nim kontrolę, jednakże nie zawsze tak musi się stać (wszystko zależy od okoliczności). Na tym stopniu rozwoju gracz jest w stanie zapamiętać cztery demony.

http://i.imgur.com/YrI1ElL.png
Mag może spokojnie, bez żadnych konsekwencji przejmować ciała nawet najsilniejszych stworzeń. Bezproblemowo opanował również zdolność wykonywania zaklęć przez demony. Ponadto jest na tyle rozwiniętym magiem, że potrafi zapamiętać aż sześć demonów.

opel omega czyszczenie silnika krokowego zwiazek po 4 latach operacja przerzutow do pluc laserem www.malyglod.pun.pl Zaznaczenie podstawa słowotwórcza