Mikaboshi - 2012-11-26 23:22:47


http://i.imgur.com/fdGOaPV.png

Magia ta może odbijać, zniekształcać i skręcać prawie wszystko. Magia ta wpłynąć może na takie rzeczy jak stal *czy też inna broń biała*, lecz  także do rzeczy niematerialnych jak magia. Jest to idealna magia defensywna, która z połączeniem zręczności, może dać niejednemu w kość! Atakując taką osobę, trzeba uważać, aby zagięcie własnego ataku nie zraniło naszych sojuszników, co czyni tą magię jeszcze straszniejszą! Oczywiście, nawet silni użytkownicy tej magii mogą mieć problem z odbiciem zaklęć rangi S, lecz to inna bajka. Magia ta  nie jest nieograniczona, gdyż ma 3 słabe punkty:
1. Użytkownik może  odbijać magię i broń, ale nie części ludzkiego ciała.
2. Użytkownik nie może bronić się i atakować wroga jednocześnie.
3. Nie działa ona na elastyczne przedmioty.


http://i.imgur.com/gntX66i.png
Początkujący mag może odbić słabsze magiczne ataki przeciwnika, jak i broń białą. Zajmuje jednak to sporo czasu jak i zżera od nas dużo magicznej energii, przez co musimy być ostrożni.

http://i.imgur.com/Y8exSkj.png
Na tym poziomie mag poprawił się, lecz nie na miarę sowich możliwości. Bezproblemowo potrafi odbić każdy atak z broni białej, również mag potrafi odbić silniejsze zaklęcia. Szybkość wykonywanych zaklęć jest szybsza, jednak dalej sprawia wiele do życzenia. Również zużywasz mniej magicznej energii.

http://i.imgur.com/YrI1ElL.png
Najsilniejsze magiczne ataki przeciwników? Cóż nawet Magowie klasy S mogą mieć z nimi problem, lecz nie ty! Bezproblemowo odbijasz wszystkie ataki *poza specjalnymi* jak i każdą broń białą. Ilość i szybkość nie gra dla ciebie roli, zagniesz wszystko i tak! Kontrola magicznej energii także się poprawiła, przez co o wiele mniej jej tracisz.

www.thesims2.pun.pl www.ufo.pun.pl opisy na gg skuter wierszyki anty messi www.janeausten.pun.pl