Aphrodite - 2012-11-26 23:21:11

http://i.imgur.com/UPrKhM2.png

Magia iluzji, polegająca na tworzeniu fałszywych osób - swoich kopii. Użytkownik używający tej magii osłabia swój organizm, ponieważ obdarowuje kopię własnym źródłem magii.

- Notka: Magia ta pozwala użytkownikowi na tworzenie kopii własnego ciała. Twór projekcji psychicznej może znajdować się w dalekiej odległości od swojego twórcy, ale wciąż będą mogli się komunikować. Pomimo tego, że nie są to istoty w pełni fizyczne, to wciąż zachodzą interakcje między nimi, a przedmiotami. Kiedy projekcja i mag znowu połączą się w jedną osobę, ten odzyskuje całą swoją magiczną moc.

http://i.imgur.com/gntX66i.png
Mag, który stara się opanować do perfekcji ten rodzaj magii, musi stawić czoła wielu wymaganiom. Na tym poziomie mag potrafi stworzyć imitacje swojego ciała. Klon także posiada małą ilość ME (⅓ posiadanej ME) jednakże ciało maga po stworzeniu "drugiego ja" jest zdecydowanie osłabione.

http://i.imgur.com/Y8exSkj.png
Mag na tym poziomie bez trudu tworzy imitacje własnego ciała. Po stworzeniu klona, ciało hłowne jest osłabione jednakże tylko w małym stopniu. Czas istnienia imitacji znacznie się wydłuża przez poświęcony swój czas na treningi.
Klon posiada połowę naszej ME.

wierszyki anty messi www.thesims2.pun.pl chcę wstąpić do zakonu slub w zk www.janeausten.pun.pl