Ayako - 2013-05-31 12:06:49

http://oi40.tinypic.com/2ykakx0.jpg


Imię: Ayako
Nazwisko: Matsura
Wiek: 17 ; 23.06.869
Miejsce znaku gildii: Kark
Grupa: Art of Magic
Stopień: II
Punkty Akcji: 38
Magiczna energia: 10'000

Wygląd: W miarę wysoka i szczupła dziewczyna ze świetną figurą. Ma czarne włosy, piękne średniej wielkości czarne podchodzące pod szarość oczy i dość jasną cerę. Na karku widnieje dość dobrze widoczny znak jej gildii, Fairy Tail. Jej twarz wyraża mało emocji, mimo, że jest bardzo przyjazna i często się śmieje. Na jej lewej nodze znajduje się blizna po głębokiej ranie. Oprócz wyżej wymienionych nie ma żadnych więcej tatuaży, blizn ani niczego innego.

Charakter: Ayako jest miłą i sympatyczną dziewczyną. Jest bardzo przyjacielska i często się śmieje. Uwielbia spędzać czas z towarzyszami i nie lubi działać w pojedynkę, ale mimo to jest też samodzielna i nie potrzebuje pomocy przyjaciół. Nie lubi przemocy, mimo to jest świetna w walce bronią białą. Słabiej radzi sobie w walce wręcz. Jeśli przemoc jest konieczna, to stosuje ją bez głębszego zastanowienia. Nie lubi patrzeć na ból swoich towarzyszy i woli zginąć w walce za nich niż dać im umrzeć.

Historia: Więc... Chcielibyście wiedzieć wszystko o Ayako, tak? Nie ma sprawy, chętnie wam opowiem tę historię. Jeśli dobrze pamiętam, to urodziła się w 869 na obrzeżach Fiore. Jej prawdziwe, rodowe nazwisko, to Matsura. Żyła w dość bogatej rodzinie razem z 3 lata starszym bratem, który zwał się Ichizo. Jej rodzice byli magami wysokiej klasy, więc nie mieli czasu na opiekę nad nią i chłopcem. Wynajęli mnie, bym się nimi zajął. Od małego kochali magię oraz walkę bronią. Syn trenował walkę kataną w pobliskim klubie, a nawet był najlepszy w całej wiosce! Córka natomiast nie miała na tyle odwagi, by tam pójść, więc uczyła się ze mną w domu. Po kilku latach byli już w tym prawdziwymi mistrzami! Pokonywali mnie za każdym razem od kiedy przestałem dawać im taryfę ulgową! Heh... Ale wróćmy do opowieści... Kiedy Ayako miała 9 lat, a jej brat 12 zaczęli uczyć się magii. Poprosiłem ich, by sami wybrali sobie, jakiego rodzaju zaklęcia będą chcieli kontrolować. Raczej wiecie, na jakie się zdecydowali, czyż nie? W końcu są dość popularni... Tak więc, robiłem co w mojej mocy by im z tym pomóc, lecz magia Błyskawic ani trochę mi nie podchodziła. Powiedziałem młodemu, żeby zapytał o to mojego brata, maga w Fairy Tail, bo właśnie tą magią się posługiwał. Jak mu powiedziałem, tak zrobił i codziennie spędzał tam kilka godzin na doskonaleniu swojej magii. Długo spędzaliśmy razem czas, ale w końcu musieliśmy się rozstać. Ayako w wieku 14, a Ichizo w wieku 17 lat opuścili nasz rodzinny dom. Na pożegnanie wykułem im identyczne katany, które zabrali ze sobą. Dziewczyna wybrała gildię wróżek, natomiast Ichizo kruków. Śmiertelnie się pożarli o to, bo w ich domu Raven Tail zawsze było traktowane niesamowicie wrogo. Ale to nie był koniec. Po roku chłopiec wrócił do domu i wykradł rodzinne pamiątki, by sprzedać je na targu. Jego rodzice nie mogli nic poradzić przeciwko całemu oddziałowi z jego gildii. Ostatecznie zaatakowano również Fairy Tail, oraz okradziono mój warsztat kowalski. Wtedy powiedziała mu, że się zemści. Stanęli do pojedynku, by rozstrzygnąć spór, lecz młodsze dziecko Matsurów przegrało bezdyskusyjnie. Na jej łydce pozostała blizna po cięciu ostrzem, ale sama kobieta przeżyła i dotarła do swojej gildii. Opowiadała mi to 3 dni temu, to wszystko co wiem. A teraz wy odpowiedzcie mi na jedno pytanie: Dlaczego do jasnej cholery ją ścigacie?!

Wady i zalety:

Wady :
- Nadpobudliwy ( -1 ) -
- Uzależnienie ( -1 ) - Tytoń
- Zazdrosny ( -1 ) -
- Mściwy ( -1 ) -

Zalety :
- Lojalny ( +2 )
- Odporny na niskie/wysokie temperatury ( +1 )
- Ostrożny ( +1 )


Gildia: Fairy Tail
Reputacja: 50%
Ekwipunek:

- Pamiątka rodziny Matsura - Katana - Miecz z wyrytymi na ostrzu słowami "Używany tylko w konieczności".

- Tachi

- Wakizashi

- Zapalniczka - Kupiona na stacji benzynowej podczas wyjazdu do czarnobyla.

- Paczka papierosów - Tytoń gotowy do palenia przez nałogowego palacza.

-5x Eliksir

-Zapałki

-Lacrima do rozmów (1 kolejkowa)

Klejnoty: 30.000

Magie: Niebiańska Magia (poziom II)
Umiejętności: - Szermierka

Zaklęcia:
- Gwiezdny Podmuch - 4,000 ME
- Meteor - 4,000/1 tura ME

Zaklęcia specjalne: -

Witalność: 9
Szybkość: 11
Zręczność: 20  (+2)
Koncentracja: 20 (+2)

www.lilental.pun.pl jak zlikwidować reklamy w chrome www.pazdziernik2008.pun.pl jaki pokemon do ciebie pasuje jak sprawdzić czy sms doszedł