Michi - 2013-05-19 01:16:04

http://img138.imageshack.us/img138/1018/9yhq.pngImię: Michi
Nazwisko: Dasuto
Wiek: 18 lat (urodzony w X868)

Wygląd
          Michi jest młodym, szczupłym i bardzo powoli wchodzącym w dorosłość chłopakiem. Ma 182 centymetry wzrostu i 75 kilogramów wagi. Głowę zdobią mu białe, długie włosy - ich frontowa, rozpuszczona część sięga ramion, a tylna, związana w koński ogon kończy się mniej więcej pod łopatkami. Jego karnacja jest w zasadzie jasna, ale jednak odrobinę muśnięta promieniami słońca. Z kolei oczy są ciemne, niemal czarne jak węgielki.
          Ubiera się w zapinaną na suwak czarną bluzę z wysokim kołnierzem i długimi rękawami, pod nią ma szary podkoszulek bez rękawów. Zawsze nosi długie, luźne, brązowe spodnie z gładkiego, lekkiego materiału i dwoma parami kieszeni (przednie i tylne). Wokół czoła ma owiniętą czarna opaskę zawiązaną z tyłu głowy, a na szyi nosi równie czarną jak opaska chustę, która służyć mu może jako maska i skutecznie zasłaniać całą dolną część twarzy. Na dłonie często nakłada skórzane rękawiczki bez palców, a buty nosi ciemne z grubymi podeszwami.


Charakter
          Michi to w gruncie rzeczy dobry chłopak, ale nikt nie jest doskonały i święty. Jest mściwy, pamięta każdego kto kiedykolwiek zaszedł mu za skórę za mniej lub bardziej ważną sprawę. Czasem wybacza wyrządzone mu krzywdy - ale tylko czasem i tylko tym, których faktycznie lubi lub darzy szacunkiem. Jednak nawet wtedy nie zapomina, na co pozwala mu jego nadzwyczaj dobra pamięć, która jest przydatna również w wielu innych aspektach życia. Co więcej, wielu ludzi, którzy go znają, nie darzy go specjalnym zaufaniem w niektórych kwestiach (stopień nieufności zależy w dużym stopniu od jednostki) - często był przyłapywany na kłamstwach, gdy chciał uniknąć konsekwencji swoich szczeniackich wybryków i najwidoczniej, nadal mu coś z tego zostało.
          Jest też spostrzegawczy i ciekawski, nawet bardzo jeśli chodzi o zwiedzanie ciemnych korytarzy lub zaglądanie do nor zwierząt. Gdy do czegoś się zabiera, to robi to z należytą precyzją, czasem i za bardzo, ale nigdy z tego powodu nie cierpiał - nie licząc utraty czasu na niektóre zadania... Jak to się mówi: szczęśliwi czasu nie liczą - mimo wszystko jest bardzo radosną osobą i smuci się naprawdę rzadko. Często uśmiecha się bez powodu, czasem z grzeczności nawet gdy do śmiechu wcale mu nie jest. Lubi towarzystwo swoich starych przyjaciół. Nie ufa nieznajomym - najczęściej w ich towarzystwie przysłuchuje się ich rozmowom i analizuje, co, kto, kiedy i gdzie - z czystej ostrożności, nie przepada też za wieloma nowymi znajomościami na raz.


Historia
          Michi od niemowlęcia wychowywał się w domu dziecka w Magnolii nigdy nie poznawszy swoich prawdziwych rodziców. W dość wczesnych latach jego życia, ciężko stwierdzić kiedy dokładnie, bo każdy opiekun mówi inaczej, a on sam nie bardzo się orientuje, odkrył u siebie zdolności magiczne. W czasie wolnym od edukacji, którą umożliwiał mu właśnie przytułek, starał się opanować jakąś magię, co po dłuższym czasie mu się udało - była to magia ognia. Od tamtej chwili rozrabiał znacznie więcej niż wcześniej, mimo, że mimo wszystko uznawano go za grzecznego chłopca - przebiegły urwis umiał się wykręcać. Zdarzało się, że podpalił pracę domową - kolegi lub swoją, czasem osmolił komuś ubranie, raz to wywołał niewielki pożar - ogólnie większość związana z ogniem. Z tego właśnie powodu, jako, że nikt nie znał jego nazwiska, zaczęto go nazywać Dasuto (jap: pył).
          Życie mijało mu głównie na edukacji, bo nauczyciele bardzo chcieli wykorzystać jego zdolności mentalne, by rozwijał się naukowo, jemu jednak z czasem coraz mniej się to podobało. Bo powiedzmy sobie szczerze - męczyło go ciągłe uczenie się czegoś, co go w ogóle nie interesuje. Był ciekawy z początku, ale to minęło. Gdy tylko ukończył 18 lat opuścił dom dziecka, edukację i postanowił zająć się czymś bardziej emocjonującym - pierwsze, co mu przyszło do głowy to oczywiście jakaś gildia magów. Akurat tak się złożyło, że był pod sporym wpływem magów z gildii Fairy Tail, które miało siedzibę właśnie w Magnolii, chciał pomagać ludziom tak jak oni i tam też się ostatecznie zgłosił.


Zalety:
- Dobra pamięć (+1)
- Precyzyjny (+1)
- Spostrzegawczy (+2)
- Inteligencja (+1)
- Asertywny (+2)

Wady:
- Ciekawski (-1)
- Mściwy (-1)
- Przebiegły (-2)
- Pechowiec (-1)
- Zaborczy (-1)
- Słomiany zapał (-1)

Gildia: Fairy Tail
Miejsce znaku gildii: Lewe ramię (kolor: pomarańczowy)

Stopień: III
Reputacja: 50%
Punkty Akcji: 1

Magiczna energia: 12'000
Umiejętności: Zwiększona Wytrzymałość

Magia: Ogień (I; kolor ognia: naturalny)
Zaklęcia: Ognisty Deszcz (1'000); Ognisty Dywan (1'000/tura); Ognisty Tajfun (5’000)
Zaklęcia specjalne: -

Klejnoty: 15’200
Ekwipunek: Ukryte Ostrze (na lewym ręku)

Witalność: 16 (+1 - Siłacz I) [17]
Szybkość: 13
Zręczność: 15 (+1 - Zręczny I) [16]
Koncentracja: 16 (+1 - Skupiony I) [17]

cmentarny ghul margonem najlpsze pociski Mąż cały czas mnie krytykuje opel omega czyszczenie silnika krokowego vw polo 1.4 16v 75km jak podniesc moc