Aphrodite - 2012-11-25 22:27:36

http://i.imgur.com/Y3npwLq.png

Dzięki tej Magii użytkownik jest w stanie porozmawiać z innymi ludźmi poprzez swoje myśli na duże odległości. Silny Mag, jest w stanie wykorzystać ją do jednoczesnego komunikowania się z całym tłumem.


http://i.imgur.com/gntX66i.png
Mag wykorzystujący ten rodzaj magii potrafi się skomunikować z wyłącznie jedną postacią. Aby tego dokonać musi całkowicie skupić się na wykonaniu danej czynności, przez co całkowicie jest wyłączony z walki. Kolejną wadą jest fakt iż osoba z którą chce się skontaktować musi znajdować się w promieniu 1,5km.

http://i.imgur.com/Y8exSkj.png
Na tym poziomie mag może skontaktować się z osobą w promieniu 7,5km. Potrafi on skontaktować się z większą ilością magów jednakże im więcej ludzi, tym mniejszy musi oddzielać dystans między nadawcą, a odbiorcami.
Mag używając tego rodzaju magii musi skupić się na niej, przez co wyłączony jest z walki. Jednakże nie jest on całkowicie odłączony od świata zewnętrznego przez co potrafi wyczuć zagrożenie skierowane w jego osobę.

jaki pokemon do ciebie pasuje ręczna konfiguracja telefonu play naklejki na zeszyty do drukowania zalety gotowanej kiszonej kapusty betrayers sunwell