Tomiji - 2013-02-25 20:35:16

http://i.imgur.com/DmCyRFJ.png

Magia ziemi to jedna z najpotężniejszych magii na świecie. Dzięki niej użytkownik ma władzę nad ziemią. Może ją wykorzystać do silnych zaklęć ofensywnych lub stworzyć z niej tarczę do obrony przed atakami. Magia daje użytkownikowi możliwość zwiększenia gęstości ziemi do takiego stopnia, że będzie ona twarda jak stal, a także pozwala zanurzyć się pod nią, jak pod wodę. Jest to jedna z niewielu magii żywiołu, która nie daje możliwości zmiany własnego ciała w dany żywioł (ziemię w tym przypadku).

http://i.imgur.com/gntX66i.png
Najniższy stopień rozwoju magii ziemi. Na tym poziomie użytkownik dopiero poznaje tą magię i uczy się ją kontrolować. Aby wykonać podstawowe zaklęcia, użytkownik musi włożyć w nie znacznie większą ilość energii. Zaklęcia nie są jeszcze zbyt silne, a użytkownik popełnia sporo błędów. Gracz może kontrolować tylko ziemię wokół siebie.

http://i.imgur.com/Y8exSkj.png
Użytkownik wciąż źle kontroluje swoją energię, przez co nadal marnuje dużo energii. Teraz może już opanować silniejsze zaklęcia. Poziom jego mocy wzrasta, tak jak kontrolowanie otaczającej go ziemi. Może ją kontrolować na większym obszarze niż na niższym stopniu.

http://i.imgur.com/YrI1ElL.png
Użytkownikowi udało się nauczyć dobrej kontroli nad ziemią, przez co włada nią lepiej i nie marnuje już magicznej energii. Zaklęcia mają bardzo dużą siłę i potrafią wyrządzić zniszczenie na sporym obszarze.

wierszyk o piesku jaren margonem www.pvpmt2.pun.pl www.rpgseriale.pun.pl www.ftims09.pun.pl