Tomiji - 2013-02-25 16:10:57

http://i.imgur.com/VUZP7k2.png

Magia błyskawicy to jedna z głównych magii w świecie Fairy Tail. Daje ona ogromną władzę użytkownikowi nad piorunami i elektrycznością. Użytkownik może korzystać ze skomplikowanych zaklęć, a nawet zamienić własne ciało w błyskawicę. Magiczna energia płynąca z tej magii może być umieszczana w specjalnych lacrimach i wykorzystana do zaatakowania danego obszaru w dowolnym momencie, nawet jeżeli użytkownik będzie bardzo daleko od tego miejsca. Magia błyskawicy może być bardzo niebezpieczną bronią w rękach doświadczonego maga.

http://i.imgur.com/gntX66i.png
Użytkownik posługuje się jedynie podstawowymi zaklęciami tej magii. Nie potrafi jeszcze zamienić swojego ciała w błyskawicę. Jego własne zaklęcia stanowią zagrożenie również dla niego, ponieważ nie potrafi jeszcze dobrze kontrolować elektryczności. Zużywa również znacznie więcej magicznej energii niż powinien do wykonania pojedynczych zaklęć.

http://i.imgur.com/Y8exSkj.png
Gracz znacznie lepiej opanował kontrolę elektryczności. Nie może zranić już sam siebie swoim własnym zaklęciem, jednakże nie jest odporny na wszelką otaczającą go elektryczność. Potrafi już znacznie lepiej, jednak nie perfekcyjnie, kontrolować energię i może tworzyć już silniejsze zaklęcia.

http://i.imgur.com/YrI1ElL.png
Moc najsilniejszych zaklęć ma destrukcyjną moc. Dzięki perfekcyjnej kontroli energii magii błyskawicy, zaklęcia wymagają minimalnego wkładu magicznej energii. Użytkownik potrafi w pewnym stopniu może wpływać na otaczającą go elektryczność. Ponadto może umieszczać swoją moc w lacrimach, których później będzie mógł użyć w dowolny sposób.

kombinezony stalker jarosław maringe wymiana zamka tylnd drzwi golf 4 JAK DOGODZIĆ W ŁÓŻKU MĘSZCZYŹNIE photoshop postarzanie tutorial