Tomiji - 2013-02-20 21:16:54

http://i.imgur.com/vHx0yaI.png

Użytkownicy czerpią moc z samych niebios i gwiazd aby zmiażdżyć swych wrogów. Na pole walki mogą zostać przywołane potężne meteoryty, które skruszą każdą skałę. Magia ta jest mocną magią ofensywną i nie posiada zbyt wiele zaklęć defensywnych. Arsenał zaklęć jest spory dzięki czemu można z nich ułożyć wiele niesamowity taktyk. Magia ta pozwala podobnie jak magia wiatru na latanie nad ziemią oraz znaczne zwiększenie swojej prędkości.

http://i.imgur.com/gntX66i.png
Użytkownik dopiero co posiadł tę magię. Jej kontrola zużywa znacznie więcej magicznej energii niż powinna, natomiast zaklęcia nie mają takiej dużej siły, jak u maga dobrze rozwiniętego.

http://i.imgur.com/Y8exSkj.png
Nauka zaklęć jest o wiele łatwiejsza, można nauczyć się o wiele silniejszych zaklęć, a te już opanowane mają znacznie większą siłę i pochłaniają mniejsze pokłady magicznej energii niż wcześniej.

http://i.imgur.com/YrI1ElL.png
Gracz może nauczyć się nawet najsilniejszych zaklęć tej magii, ponieważ jest już dobrze rozwiniętym użytkownikiem niebiańskiej magii. Jego zaklęcia mają ogromną moc i nie zużywają już tyle energii.

wrozba kangur opisz siebie wklad filtracyjny do akwarium przeplukiwanie gothic 1 kody na doświadczenie Historie erotyczne z rodziną