Saishi - 2016-05-28 16:26:27

Imię: Saishi
Nazwisko: nie posiada
Wiek: około 30 lat
Pochodzenie: Magnolia
Ekwipunek:

Poziom: 0
Rasa: człowiek
Reputacja: 50%
Gildia: Fairy Tail
Znak: prawy bark

http://t05.deviantart.net/sDouEtSGDzV3rGmX9S0OJGoRaRI=/300x200/filters:fixed_height%28100,100%29:origin%28%29/pre05/25c6/th/pre/f/2012/263/e/5/anderson_render__combat_ready__by_bleedswhenshot-d5fbtmk.png
Wygląd:
Saishi ma długie, brązowe włosy opadające na barki. Długa, nieregularna grzywka częściowo przesłania brwi.
Oczy w tym samym kolorze co włosy, mają zimny wyraz człowieka żądnego zemsty. Lubuje się w kolorze czarnym, stąd jego wszystkie szaty są ciemnego zabarwienia.Czarny podłużna szata, osłonięta pod czarnym, wiecznie rozpiętym płaszczem, sięgającym do ziemi, który powiewa na wietrze, niczym peleryna superbohatera. Jest wysokiej postury. Brak widocznie zarysowanych mięśni i szczupła postawa, robią z niego strach na wróble. Jasna cera odstrasza krzyżujących z nim wzrok.

Charakter:
Saishi jest oszczędny w słowach. Robi to co do niego należy, bez marnowania czasu na zbędne paplaniny. Wierzy, że każdy w życiu dostał rolę od stwórcy, którą musi wypełnić. W wolnym czasie pała niechęcią i żądzą zemsty na wszelkim żywym stworzeniu. Unika towarzystwa i jest samotnikiem. Jego mimika twarzy i ton głosu nie wyrażają większych emocji, pewnie dlatego, że wszystkie inne poza nienawiścią zostały przez nią wypalone niemalże do zera. W Fairy Tail nie szuka przyjaciół, czy kompanów. Przybył do gildii za Tomijim, którego traktuje jak swojego pana i bezwzględnie wykona jego rozkaz, nawet gdyby dostał polecenie wykonania samobójstwa.

Historia:
Saishi jako dzieciak żył w perfekcyjnej rodzinie. Kochający się rodzice i dobrze zarabiający ojciec, gwarantowało dostatnie i szczęśliwe życie. Rodzina cieszyła się dobrą reputacją, a sam chłopiec miał wielu przyjaciół i dobre oceny w szkole.
Sielanka się zakończyła. Jego ojciec prowadził ekspedycję badawczą, wraz z grupą magów i naukowców. Wszyscy członkowie wyprawy zostali wymordowani co do nogi przez jednego z jej członków, władającego przejęciem demona, który stracił nad sobą kontrolę.
Byli wystarczająco zamożni, by przeżyć bez nowych zastrzyków gotówki, jednak to nie zmieniło nastrojów w rodzinie po stracie jej głowy.
Niedługo później jego matka została zamordowana przez maga gwiezdnych duchów, będącego rabusiem. Ochrona całego domu podzieliła los matki, a Saishi był jedyną ocalałą osobą i świadkiem śmierci własnej matki. To był moment, w którym postanowił zmienić swoje życie. Spalił cały dom, wraz z majątkiem i wstąpił do klasztoru, gdzie chciał odnaleźć drogę w życiu, którą powinien obrać.
Modlitwa nie zagłuszyła w nim rozgorzałej nienawiści, a jedynie ją podsyciła. Nienawidził wszystkich ludzi i innych ras, które odebrały mu wszelkie życie. Nawet chęć zemsty, której wcześniej nie odczuwał, zapłonęła w nim z impetem. Saishi opuścił klasztor, obierając własną ścieżkę życiową...

Magia: run
Zaklęcia: bariera (5'000)
Umiejętności: transformacja


Statystyki
Zręczność: 40
~Predyspozycja: uniki, skradanie
Witalność: 10
~Predyspozycja: kondycja
Koncentracja: 25
~Predyspozycja: reakcja
Szybkość: 25
~Predyspozycja: sprint
Caster: 0
~Dodatkowe ME: 0


Magiczna Energia: 5'000

www.narutoiprzyjaciele.pun.pl Show up logowanie co to jest hijutsu poradnik do gothic returning kody do gta liberty city