Mikaboshi - 2016-05-06 18:41:09

http://i.imgur.com/Xhhk85j.png
Klucz do bramy Łucznika
Sagittarius to centaur, lecz w trochę innym wyobrażeniu. Jest to ciemnowłosy mężczyzna przebrany w strój konia. Całe jego ciało, z wyjątkiem twarzy i rąk, pokryte jest materiałem wyglądającym na końską sierść. Powyżej twarzy mężczyzny znajduje się końska głowa odzwierciedlająca jego nastrój. Jej wyraz zmienia się kiedy jest zły, wesoły czy też smutny. Ubrany jest w zielono-biały kubrak łucznika, a na jego plecach znajduje się kołczan pełen strzał. Jego krótkie spodenki są żółto-czerwone. W dłoni dzierży swoją broń – łuk. Jest bardzo poważnym i skupionym duchem. Jest bardzo inteligentny, co można zaobserwować na polu walki. Z pełnym zaangażowaniem walczy dla swojego właściciela.

Zdolności
Sagittarius jest wyśmienitym strzelcem. Trafienie do celu z bardzo dużej odległości nie stanowi dla niego problemu. Jest w stanie nadać swoim atakom specjalne właściwości, takie jak zmiana toru lotu odpowiednim momencie.

Statystyki
Zręczność 35
Witalność 23
Koncentracja 100
Szybkość 45


Były Właściciel: Layla
Aktualny Właściciel: Misaki Valliere

Nie nadaje się do żadnej pracy lisie pysie forum divine world misja z konary zelkova www.browarypark.pun.pl zielony żoliborz ceny negocjacje