Mikaboshi - 2016-05-06 18:37:03

http://i.imgur.com/KarA06h.png

Ryby możemy spotkać pod postacią dwóch, odrębnych duchów. Są to stworzenia wodne, które wyglądem imitują morskie węgorze. Skóra Pisces posiada na sobie liczne turkusowe emblematy. Ryby pod względem kolorystyki kontrastują ze sobą. Stworzenia te nie posiadają zdolności porozumiewania się z ludźmi, aczkolwiek rozumieją ich mowę. Należy także wspomnieć, że Pisces mają także inną formę. Ich druga postać to dwójka ludzi - matka i syn. Ciemnowłosa, wysoka kobieta pokryta jest łuskami na plecach i bokach tułowia. Nogi i ręce przykrywa czarny kombinezon w niebieskie serca. Z kolei jej partner to dobrze zbudowany mężczyzna o bujnej, jasnej czuprynie. Jego ciemne spodnie pokryte są białymi łuskami. W ludzkiej postaci dzierży lancę z grotem w kształcie symbolu gwiazdozbioru ryb.

Zdolności
Ryby to duchy typowo ofensywne. Pod morską postacią lewitują w powietrzu i potrafią zadać poważne obrażenia własnym ciałem. Są idealnie zsynchronizowane, dopełniają się. Z kolei ich ludzkie ciało nie jest wcale takie słabe. Mężczyzna, atakuje lancą, i tak samo jak kobieta walcząca wręcz, wspomaga swoje ataki sporą dozą wody.


Magiczna Energia Pices:
15'000

schemat bezpiecznikow e 36 compact www.malowanie-dachow.pun.pl położenie nut na pianinie stwurz serwer minecraft bmw 740