Mikaboshi - 2016-05-06 18:34:55

http://i.imgur.com/tWxfmHq.png

Libra, bo tak nazywa się ten duch wyglądem przypomina bliskowschodnią tancerkę brzucha. Ma ciemną karnację i czarne włosy spięte po bokach w dwa koki. Jej twarz, jest prawie całkowicie, poza oczami, przysłonięta tkaniną na której znajduje się astrologiczny symbol wagi. Złudzenie pozy lalkarza uzyskuje dzięki dwóm szalkom, które nosi w swych dłoniach. Jej strój składa się z zielono-żółtego bikini i długiej spódnicy, rozciętej po bokach. Jest niezwykle zgrabna i porusza się z niespotykaną gracją. Libra jest cichym duchem, walczących z zamiłowaniem dla swojego właściciela.

Zdolności
Libra jest typowym duchem wspomagającym. Jej magia manipulująca grawitacją, potrafi przysporzyć problemów, ale pokonanie nią przeciwnika jest problematyczne. Tylko gracz znający możliwości Libry jest w stanie odpowiednio pokierować jej mocami, tak by dosięgnąć zwycięstwa. Waga może oddziaływać swoją magią na jedną osobę tak samo jak i na całe otoczenie.

Statystyki
Zręczność 41
Witalność 23
Koncentracja 68
Szybkość 29

bby szarpie na niskich obrotach co o wierze mowil jan kochanowski www.pedago.pun.pl administracja tomasz greń opinie www.tozkielce.pun.pl