Mikaboshi - 2016-05-06 18:27:56

http://i.imgur.com/3bzAGmw.png
Caelum to gwiezdny duch występujący w postaci robota. Jest to niewielka, metalowa kula kula z obręczą na górze i celownikiem na środku. Jest jednym z niewielu duchów, który nie potrafi mówić. Mimo iż jest robotem, nadal pozostaje gwiezdnym duchem. Posiada uczucia i świadomość. Zazwyczaj jest bardzo oddany swojemu właścicielowi i rzadko kiedy ignoruje jego polecenia. Caelum posiada zdolność do przebudowy i zmiany swoich właściwości.

Zdolności
Caelum, poza podstawowym, posiada dwa różne tryby. Pierwszym z nich jest tryb miecza. Gwiezdny duch zmienia swoje ciało, dzięki właściwościom robota, by wyglądać jak miecz. Mieczem można normalnie walczyć, nawet jeśli wcześniej nie mieliśmy kontaktu z bronią białą, ponieważ Caelum wspomaga walczącego w znacznym stopniu. Drugą formą robota jest działo. Duch zmienia swoje ciało, tworząc z siebie działo zdolne do strzelania pociskami z magicznej energii. Strzały są bardzo mocne i silne jednocześnie. Niestety pomiędzy strzałami musi być pewien czas ładowania magicznej energii, podczas którego robot nie jest zdolny do strzału.

Magiczna Energia: 4'000

Właściciel
Misaki Valliere

RMFMA XXX wklad filtracyjny do akwarium przeplukiwanie www.wieik-elektrotech.pun.pl www.ksczarniboguniewo.pun.pl www.dziennikarze.pun.pl