Mikaboshi - 2016-04-24 01:00:12

Pierwsze przywołanie

• Przy pierwszym przywołaniu, Mag który zdobył jedne z kluczy, musi zadeklamować odpowiednią inkantacje, która brzmi ''Jam jest ta, która połączona jest ze ścieżką do Świata Duchów. O Duchu! Odpowiedz na me wezwanie i przejdź przez Bramę'' . Następnie, przychodzi pora na rozpisanie kontraktu, pomiędzy nowym Właścicielem a Duchem. Jednak ta inkantacja obejmuje klucze, które zakupiło się w sklepie, bądź przypadkowo znalazło gdzieś na drodze bez wcześniejszego kontaktu z duchem. Gdy Duch dobrowolnie oddaje swój klucz w ręce maga, ta inkantacja jest omijana.

Kontrakt

• Spisanie kontraktu pomiędzy Duchem a Właścicielem jest rzeczą stosunkowo prostą. Polega on na dokładnym ustaleniu, kiedy dany. Pomimo jego pozornej prostoty, kontrakt jest niezwykle ważny, według niektórych, Magowie Gwiezdnych Duchów są bardzo słowni i nigdy nie łamią danego przyrzeczenia. Spisanie kontraktu może zostać przesunięte w czasie ze względu na niespodziewane sytuacje jak np. walka.

Rozwiązanie Kontraktu

• Istnieje tylko kilka sposobów za zerwanie kontraktu pomiędzy Duchem a Magiem:
Dobrowolna za porozumieniem stron: Właściciel może z własnej woli uwolnić Ducha, który ma prawo znaleźć sobie nowego maga, któremu będzie podlegać.
Po śmierci: W momencie, kiedy Właściciel zginie, kontrakt traci ważność i Duch odzyskuje wolność.
Po aresztowaniu: Po aresztowaniu właściciela, Duch ma prawo unieważnić kontrakt.

operacja przerzutow do pluc laserem margonem jak zalozyc klan Zaznaczenie podstawa słowotwórcza kapusta pekinska odzywcze suchary o hitlerze