Yonoowari - 2015-10-16 23:34:15

Imię: Yonoowari
Nazwisko: Nosferat
Wiek: Nieznany
Pochodzenie: Nieznane
Ekwipunek:
-Miecz długi o wadze 1.6 Kg i długości 130 centymetrów, wykonany ze stali wysokowęglowej, oczywiście hartowany. Rękojeść pokryta czarną skórą, jelec wygęty w małye C, głownia niepodobna do żadnej z jaką się spotkał, przypominała wieżę z szachów, tylko bardziej szpiczastą, masywna. To mu się podobało, wyważenie idealne, 10 centymetrów od Jelca. Miecz nie posiadał zbrocza a grań idącą przez całą długość. Miecz wspaniały dla niego.
-[url=http://brutalgamer.com/wp-content/uploads/2013/05/The_Witcher_Sword.071954.jpg[/url]Drugi miecz o wadze 1.5 KG i długości 110 centymetrów, wykonany ze stali hartowanej, wysokowęglowej. Rękojeść obta również czarną skórą, Jelec delikatny łuk, również stalowy, głownia przypomina pysk wilka, zaś na mieczu są starożytne runy. Wyważenie 10 centymetrów od jelca.

Poziom: IV
Funkcja: Mag
Reputacja: 50%
Gildia: Sabertooth
Znak: Prawa pierś (czarny)

Wygląd: Yonoowari to mężczyzna o wysokim wzroście (184cm) i bardzo dobrej budowie ciała. Posiada bardzo charakterystyczne żółte ślepia o pionowym, kocim wzroku, który odstrasza niejednego. Włosy, białe niczym mleko z lekką nutką siwizny, zaś na twarzy zarost, równie biały jak włosy. Na całym ciele posiada wielkie i liczne blizny, najabrdziej widoczną jest na twarz, idąca przez oko. Ubrany jest zwykle w carczny płaszcz i kaptur, na plecach nosi dwa miecze.

Charakter: Specyficzny? Najlepiej pasuje do tego meżczyzny, zawsze ponury, zawsze poważny z bardzo ciętym językiem i ripostami. Nie lubi przebywać w towarzystwie zbyt wielu ludzi, chodź zdarzają się wyjątki, jest bardzo ironiczny i często również zrzędliwy.

Historia: A jego życiorys? Może poznanie sami? Kto wie...

Magia: Magia Zniszczenia (III)
Zaklęcia:
Zniszczenie : 7'000
Rozpad: 5'000
Strach: 8'000
Epireum: 5'000

Magia Poboczna: Niebiańskie oczy (II) - 1000

Umiejętności: Fechtunek!


Statystyki
Zręczność: 55
~Predyspozycja: Walka Bronią Białą
Witalność: 40
~Predyspozycja: Siła ogólna
Koncentracja: 50
~Predyspozycja: Wyostrzone Zmysły, Reakcja
Szybkość: 30
~Predyspozycja: Przyspieszenie
Caster: 60
~Dodatkowe ME: 30'000


Magiczna Energia: 8'000 + 30'000

www.malyglod.pun.pl margonem jak zalozyc klan Zaznaczenie podstawa słowotwórcza kapusta pekinska odzywcze www.air13a6.pun.pl