Michi - 2015-10-16 22:45:20

Przyjazne

Król Gwiezdnych Duchów: Wielki gość. Pod względem wzrostu w każdym razie. Jako jedyny Gwiezdny Duch był w porządku od samego początku, więc jest w porządku. Razem z Misaki pomogliśmy mu zaprowadzić pokój u niego w Gwieździstym Rejonie.

Mikkelson Thorn: Nietypowe nazwisko dla nietypowego człowieka. Obcokrajowiec zza morza, Kruk. Zdaje się, że ma coś wspólnego z Wikingami, o których czegoś tam mnie w szkole uczyli. Mocny w łapie, co widać na pierwszy rzut oka, bo ma je wielkie i sam jest niemały, ale w magii mu nie idzie zbyt dobrze. Lubi pić i chyba nie jest najbystrzejszy, albo przynajmniej takiego zgrywa, gdy wypije - w każdym razie w tym aspekcie nie mam pewności, ale ufny jest na pewno. Możliwe, że za bardzo. Tak czy inaczej - polubiłem, drania, mimo jego dość zwierzęcego zachowania, hehe.

Naefar: Złoty Smok. Mój Ojciec. Przybrany czy nie - jedyny jakiego kiedykolwiek miałem. Nasza znajomość nie trwałą zbyt długo. Obdarował mnie magią Smoczego Zabójcy i był moim mentorem przez pewien czas. Niestety nie udało nam się rozstać w należyty sposób - Tajemniczy Zabójca zabił go na moich oczach.

Namikaze Mikaboshi: [i]Mistrz Fairy Tail, w sumie najprzyjaźniej mnie potraktował po powrocie z mojej długiej wyprawy, za co go polubiłem na start. Czasem dziwnie się zachowuje, ale każdy ma swoje dziwactwa. Jak na Mistrza Przystało, stara się pomagać każdemu, kto prosi go o pomoc.


Yagura Hideki: Pierwsza osoba, którą potraktowałem jak "Jako-takiego Przyjaciela". Mały, w sumie bywa zabawny, czasem niepoważny. Byłem w jego drużynie (zwała się Tennin), ale nam się nie ułożyło i odszedłem. Ma sensowne podejście przynajmniej do walki, nie działa lekkomyślnie. Nie widziałem go około dwóch lat, aż w końcu zjawił się w gildii. Nie udało się nam jednak wymienić zdań.

Neutralne

"Ajaks": Ciemnowłosa, wysoka dziewczyna, która mi się śniła niegdyś nago, przez co ciągle mam o niej niewłaściwe myśli. Przedstawiła się chyba pseudonimem, bo Ajaks to dziwne imię. Spotkałem ją kilka razy w karczmie, ale pogadać udało nam się dopiero pewnego razu w lesie, gdy nie była do końca "pełna rozumu" i zachowywała się naprawdę dziwnie. Była bardzo agresywna wobec obcego człowieka imieniem Haru, ale zemdlała gdy ją uspokajałem.

Haru: Wiele o gościu nie wiem. Spotkałem go w lesie, jest magiem - dość rozkojarzonym, ale jest. W sumie ciągle wygląda na takiego, co coś kręci, jego gildii nie znam, jeśli jakąkolwiek ma. Ma dziwną opaskę na oku - możliwe, że go nie ma. Ajaks wzięła go za "Krzaka", ale pomógł mi odnieść ją do karczmy, gdy zemdlała, więc chyba jest w porządku.

Hayashi Megumi: Pani od Wody. Podczas mojej "Zadymy Karczemnej" strasznie lubiła gasić moje płomienie i mnie zmoczyła, za co się jej odpłacę. Mogłem sprawić wrażenie, że jej nie lubię, albo coś, ale udawałem. Wydaje się trochę sztywna, ale w porządku, bo w bójce nie przeszkadzała.

Hellsing Alucard: Jeden ze starszych ludzi, jakich widziałem w Gildii. Dziwak, ściśle rzecz ujmując. I to taki konkretny. Gada o demonach i aniołach, przeraża mnie jego wygląd. To znaczy, ma ciekawe uzębienie, ale no... Specyficzna persona. Nie znam go za dobrze, więc ciężko mi jednoznacznie stwierdzić, czy chciałbym mieć z nim więcej wspólnego. Mogło by być ciekawie.

Hitsugaya Tsugaru: Kolejny białowłosy, ten jednak dość malutki. Otwarty człowiek, mówi dość sporo w całkiem zabawny i otwarty sposób ciągle się przy tym uśmiechając. Zdaje się, że urwis - lubi rozróby, ale myślę, że może kryć się za tym coś jeszcze.

"Meischer": Granatowowłosy, chudy, o dziwnym zabarwieniu oczu ("czarne białka") Kruk poznany w lesie na... Misaki. Wiem o nim tyle, że jest opryskliwy i słabo radzi sobie w walce bez użycia magii, a z kolei w walce z użyciem magii jest niezwykle wymagającym przeciwnikiem. Coś razem z Misaki knują i chętnie dowiem się co.

Melchor: Lubi pić i często to robi, zbyt często, jeśli o moje zdanie chodzi. Możliwe, że ma z tym problem. Nie lubi odpowiadać na pytania... Bynajmniej na moje.

Melchor v2: Spotkałem go gdy rozstawaliśmy się z Naefarem i gdy zaatakował nas tajemniczy, niezwykle silny koleś w masce. Jest zabójcą bogów - magia silniejsza od mojej. Białowłosy. Chudy.

Melody: Cicha, małomówna magiczka Fairy Tail. Wydaje się sympatyczna, ale nie poznałem jej na tyle, by stwierdzić to jednoznacznie. Podczas walki z Naefarem szło jej nie najgorzej.

Misaki Françoise Le Blanc de La Valliere: Niegdyś wredna kobieta o strasznie długim pełnym nazwisku i do tego buc - przynajmniej wobec mnie, bo wobec innych wydaje się NAWET miła. Teraz? Sam nie wiem co o niej myśleć. Chyba trochę dojrzała... Z resztą jak ja. I chyba już się tak bardzo nie nienawidzimy... Może czasem nawet mi brakuje jej energicznego charakteru? TYLKO JEJ TEGO NIE MÓWCIE! Księżniczka Rzepa, dużo razem przeszliśmy i chyba przez to jest mi najbliższą osobą z Gildii... Mimo tego, że to, co przeszliśmy nie było dla mnie z reguły dość przyjemne. Jest jeszcze jedna rzecz, która się u niej nie zmieniła i dobrze dla niej - oczy. W dalszym ciągu lubi mnie drażnić - świadomie i nie świadomie.

Nosferat Yonoowari: Człowiek-Zbroja. Dokładniej rzecz ujmując Czarna Zbroja. Mag o wyglądzie rycerza bez żadnej broni, spotkałem go podczas powrotu do Fairy Tail, tuż przy północnym wejściu do Południowego Lasu. Rządny wojaczki, masywny, budzący trwogę i szacunek, trochę jak Rycerz Śmierci. Należy do Sabertooth i jest tym samym pierwszą osobą, którą poznałem z owej gildii.

Riverrun Haru: [i]Towarzyszył Hidekiemu przy moim werbunku do grupy Tennin. W przeciwieństwie do niego jest dość spory, ale za to niewiele mówi i w gruncie rzeczy jest burakiem. Nie podoba mi się jego zachowanie, ale najgorszy znowu nie jest.


Romedancil: Ma bardzo długie włosy - to pierwsze, co rzuciło mi się w oczy. Zdaje się, że lubi Whiskey, bo za każdym razem, gdy go widziałem pił właśnie to. Wydaje się być ambitny, bo interesował go jedynie trening u Mistrza, ale to chyba dobrze.

Steyr Vincent: Małomówny, trochę odludny. Białowłosy jak ja. Więcej nie wiem, bo nie gadaliśmy zbyt wiele.

Yuno/Kurosu: Różowo włosa, młoda dziewczyna. Właściwie dziecko. Jest uprzejma i ponoć ma rozdwojenie jaźni, udało mi się tego doświadczyć i ta druga ona kazała mówić na siebie "Kurosu". Jest przyjazna, pomimo wieku całkiem ułożona - a przynajmniej od strony Yuno. Kurosu jest jakaś dziwna, ale też nie odniosłem wrażenia, że jest jakaś wielce zła, jak ją opisywali. Może za małą tą drugą znam.

Gwiezdne Duchy: Byłem w ich królestwie, poznałem większość - z tej złej strony. Oni mnie z resztą też. Wodnik (Aquarius) jest wredna, ale ładna, na swoje szczęście i ostatecznie udało nam się jakoś dojść do porozumienia. Lew (Loki) i Byk (Taurus) - cóż, z tą dwójką znam się "dobrze" od dłuższego czasu - Misaki ciągle mnie nimi szczuła. Taurus zwłaszcza upodobał sobie walki ze mną, przeklęty zboczony, durny byk. Skorpion, Waga, Rak i Strzelec (Sagitarius) byli tylko moimi przeciwnikami, pod wpływem złego wpływu. Ale Skorpion mnie denerwuje w bardzo wysokim stopniu. O reszcie nie mam zdania.

Wrogie

Tajemniczy Zabójca Naefara w masce: Nie wiem kim jest, ale zabiję go własnoręcznie. Kiedyś.

Zakapturzony Człowiek z Baru Słońce: W sumie wiele o nim nie zdążyłem się dowiedzieć. Rzucał się do ludzi, zdenerwował mnie próbując chyba skrzywdzić ludzi z Fairy Tail, to się tak jakby, mogłem na niego rzucić i odrobinę uszkodzić, ale nic poważnego.

www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl margonem jak zalozyc klan www.malyglod.pun.pl suchary o hitlerze opel omega czyszczenie silnika krokowego