Mikaboshi - 2012-12-07 19:04:04

http://i.imgur.com/TcD7aRK.png

Główną zaletą tej magii jest jej praktyczność w życiu codziennym jak i walce. Jeśli musimy przekazać pilną informację, dobrze mieć kogoś takiego pod ręką. Jest to skuteczny środek transportu dla przedmiotów jak i ludzi a czasem, jeśli wymaga tego sytuacja, magia ta przydaje się w walce. Należy jednak pamiętać, że im więcej osób ze sobą weźmiemy tym więcej musimy zużyć ME. Magia ta pozwala ci się natychmiastowo przenieść na pewną odległość pod warunkiem, że zapamiętałeś dokładną lokalizację miejsca do którego chcesz się prze teleportować.

http://i.imgur.com/gntX66i.png
Jesteś w stanie przenieść tylko siebie wraz z przedmiotami, które w tej chwili masz przy sobie. Odległość twych teleportacji jest niewielka i musisz chwilę poczekać nim w ogóle magia zacznie działać, przez co bardziej nadaje się jako środek transportu niż magia do walki.

http://i.imgur.com/Y8exSkj.png
Jesteś w stanie przenieść siebie oraz osoby, które się ciebie uczepią na  większą odległość niż przedtem ( do 1 km ). Nie trwa to też tak długo jak przedtem jednak nadal daleko ci do mistrzostwa. Dzięki temu poziomowi, walka nie sprawa nam takich problemów jak wcześniej, jednak nadal szybkość wykonywania zaklęć pozostawia wiele do życzenia.

http://i.imgur.com/YrI1ElL.png
Na tym poziomie możemy pokonać bardzo duże odległości (do 5km.) w mgnieniu oka. Sprawia to, że jest to o wiele bardziej przydatne w walce jak i w życiu codziennym. Opanowując ten poziom  jesteśmy zdolni do zabrania ze sobą nawet i 4 osób, również szybkość z jaką wykonujemy zaklęcia jest trudna do zauważenia.

gothic 1 kody na doświadczenie bizuteria z flcu krok po kroku bl gildia indeed www.dziennikarze.pun.pl www.zryteberety.pun.pl