Ogłoszenie

Pora roku
Rok na forum
Image and video hosting by TinyPic


http://www.fairy-tail.xaa.pl/ <- ZAPRASZAMY

Pamiętniki użytkowników

Data wpisu Login Skąd
Piątek, Sierpień 2, 2013 Michi (Nieznany)

<< Poprzedni | Wpis 3 z 5 | Następny >>

Drogi pamiętniczku... Doszły mnie słuchy, że tajność i bezpieczeństwo, które mi gwarantowałeś są w niebezpieczeństwie. Mamy przeciek informacji, czy coś w tym stylu. Ludzie mi cię podczytują - to nie jest pewne, słyszałem takie plotki. W każdym razie staraj się mieć oko na tą zgraję zboczeńców, którzy nas podglądają... Albo nie - na wszystkich! Nie ufaj nikomu, nawet mi. Ja będę robił tak samo. Będę ci pisał to i owo, ale szyfrem, pamiętaj o tym. I nikomu go nie zdradzaj. Prześlę Ci szyfr Przekazem Myśli, dobra technologia, najlepiej korzystać nocą, bo mniejsze zakłócenia. Wystarczy, że pomyślisz, że mnie słuchasz, a ja pomyślę, że do Ciebie mówię. W ten sposób powiem Ci jak działa szyfr. Najlepiej by było, jakbyś nikomu tego nie zdradził, ale jeśli Podglądacze znajdą jednak tę tajemnicę, to trudno. Ważne, że nie dostaną szyfru! No, to tyle z tych ważniejszych spraw.

Co więcej u mnie? Dobrze! W sumie bardzo dobrze! Nie specjalnie wiem o czym Ci tu tajnym powiedzieć... Hmm... Mamy deficyt truskawek, ale winogron jest jeszcze spoko. Maliny tak samo. Nie widziałem porzeczek, bo wyjedzone, ale ponoć mają się dobrze, tam gdzie dotarły. But na miejscu, zwiedziłem trochę gór. (PS: to jest już szyfrem, klucz prześlę ci jutro w nocy Przekazem Myśli!)

Pozdrawiam,
Miczi no Baka ałt.

 

 

.postleft {width:25em;} .postright {border-left-width:25em;}

♣ Mikaboshi: 44253006
Facebook

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
surowo ukarany pasem na gola dupe www.nasza-wioska-pl.pun.pl jak grać fa w cabal www.pokemonspecial.pun.pl golf 4 zarowka w drzwiach nie pali